Reklama

Ještě šance na pozitivní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 16.08.18 14:44
Ještě šance na pozitivní test?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti. Dnes 36 DC, cyklus po porodu nepravidelný (pořád částečně kojím, i před otěhotněním plus mínus pár dní a vždy delší). Včera ráno test negativní, ani příznaky pms, ani těhotenské. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, jestli se někomu ukázal pozitivní test až třeba týden od vynechání? Cyklus mi i při kojeni běží už skoro půl roku. O druhé už se snažíme. Díky za zkušenosti :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20346 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 14:56

Dokud nepřijde MS je pořád šance. Otázka je kdy byla ovulace.

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 16.08.18 15:00

To právě nevím ???? testy sem nikdy nedělala

Janli
Kelišová 5403 příspěvků 9 inzerátů 16.08.18 15:07

Tak počkej 14 dní po posledním sexu a udělej si test.

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 16.08.18 15:13

:lol: tak to s naší frekvenci neklapne :mrgreen: spíš mě zajímalo jestli někomu i se zpožděním vyšel negativně a třeba až za další týden pozitivně. Ale když se nad tím zamyslím tak zní asi můj dotaz hloupe co :? Je mi taky jasný že to tak buď je nebo není. Jen sem si říkala že mi cizí zkušenost možná dodá naději
:)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9646 příspěvků 16.08.18 15:20

píšeš, ze mas nepravidelný cyklus. Takže nevíš jestli uz mas zpoždění. Zkusila bych za par dní znovu test, ale když nevíš ovulaci :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 20346 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 15:24

@Barbboraaa já mívala cykly kolem 40 dnů, takže by mi test po 28 dnech od poslední MS neukázal vůbec nic. U doktorů jsem pak musela vysvětlovat, že to 14 denní zpoždění je fakt normální.

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 16.08.18 15:38

Ja vim no, těžko radit :? Test sem delala 35dc ráno. No zkusím za pár dní. Je fakt ze u prvního tehotenstvi mi podle velikosti plodu vycházela ovulace na 19 DC, ale to sem mela víceméně pravidelný cyklus a taky se gynekolog tvářil že velikost neodpovídá :roll:

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 16.08.18 15:42

A co vy holky, snažíte se ted někdo o mimco? Jak ste na tom?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 15:50

Ahoj, ja měla pozitivní test až 11 den po vynechaní, první týden po vynechání byly úplně sněhobílé.

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 16.08.18 15:52
@Barbboraaa píše:
Ja vim no, těžko radit :? Test sem delala 35dc ráno. No zkusím za pár dní. Je fakt ze u prvního tehotenstvi mi podle velikosti plodu vycházela ovulace na 19 DC, ale to sem mela víceméně pravidelný cyklus a taky se gynekolog tvářil že velikost neodpovídá :roll:

Tohle jejich zmatení z netabulkovosti je šílený. Mně se nakonec cyklus po letech nějak zkrátil +- na klasiku, ale když jsem mívala kolem 35 dní s ovulací kolem 20 DC, byla jsem připravena v případě těhotenství pak hlásit upravený termín poslední MS, abych neposlouchala strašení a nemusela se dohadovat. :roll:

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 16.08.18 15:59

@Litta jo presne, pak mi celý tehotenstvi odpovídalo o týden mladší, ale na začátku se tvářil…

Icestar
Závislačka 4168 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 16:00

@Barbboraaa Měla jsem extrémně dlouhý cyklus, kdy 8.9. byl 1DC a první duch se objevil 19.10. :mrgreen: Dodnes si vzpomínám, jak jsem manželovi říkala „Můžeš, mám to každým dnem už dostat“ - to bylo v říjnu… :mrgreen: a máme Elinku :kytka:

Hannah666
Nováček 5 příspěvků 16.08.18 16:53

Holky prosim o radu.. s pritelem jsme se rozhodli ze se budeme snazit o miminko.. antikoncepci neberu od listopadu a mam nepravidenou MS.. presneji v takovem cyklu: 36,40,35,34,3­8,35,36 … ted je to 42 den a porad MS nikde.. myslite ze muzu byt tehu ?

Hannah666
Nováček 5 příspěvků 16.08.18 16:58

Jinak dodavam holky ze test ukazuje negativitu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama