Jestřabina lékařská - máte zkušenosti?

93
26.5.16 09:32

Jestřabina lékařská - máte zkušenosti?

Ahoj holky,
máte zkušenosti s užíváním Jestřabiny lékařské při neplodnosti? Četla jsem o ní, že pomáhá při PCOS, konkrétně funguje jako Metformin (který se vyvinul právě z ní) a snižuje LH. Já mám PCOS, LH mám 14 (3× vyšší než FSH, což je trochu těžší PCO), tak by se mi to celkem hodilo. Zatím jsem léčená progesteronem (ale ten jen uměle navodí menstruaci) a jednou jsme zkoušeli Clostil, ale ten mi tak snížil sliznici, že se ani nic nemohlo uchytit. Po zjištění, že mám asi i srůsty jdu v červnu na laparoskopii, kde mi při té příležitosti udělají i skarifikaci obalu vaječníků (myslím, že ne fórech tomu říkáte drilling).
Slyšela jsem, že ta operace je velmi úspěsná, pokud je žena mladá a štíhlá. Mě je 25 a vážím 56 kg, ale přesto se bojím, že operace nepomůže a přemýšlím, že bych to podpořila bylinkama. Přiznám se, že jsem trochu rozhozená z toho, že kamarádka (31 let) byla na té operaci a nepomohla jí. Takže přemýšlím o úžívání té Jestřabiny lékařské, ale zase snižuje LH, co když by tím zablokovala ovulaci? Co myslíte holky? Mám ji po operaci zkusit nebo raději až po kontrole po operaci, kde se už uvidí, jestli operace pomohla? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

201
26.5.16 14:40

Ahoj :) Já teda s Jestřabinou zkušenost nemám, ale co vím, tak se na pcos doporučuje Myo-Inositol - obsahují ho přípravky Nosifol/Fertiprona/Inofolic..vím, že to radí brát i v CARech… kdyžtak mrkni do skupinky PCO - syndrom polycystických vaječníků, tam jsou supr holky a určitě poradí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama