Reklama

Jet money výhružky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyska
Stálice 93 příspěvků 26.12.16 15:44
Jet money vyhruzky

Ahojte mate nekdo zkusenost se spolecnosti Jet money? Konkretne zda splnili vyhruzky a podali trestni oznameni pro podvod. Mam zaplacenych 5 splatek a oni vyhrozuji uverovym podvodem jelikoz ted nemam na splatky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 26.12.16 15:58

Kolik splátek jsi nezaplatila? A řešíš to s nima nějak nebo jsi prostě neplatila?

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 26.12.16 16:00

A co je na tom špatného? Neplatis, tudíž oni s tím něco dělat musí. Myslím, že to dodrží. Podat TO je to nejmenší.

cecetka
Kelišová 7170 příspěvků 26.12.16 16:06

@katyska A v cem jsi je mela podvest? Uvedla jsi vyssi prijem nez skutecne mas? Nebo ti prokazou, ze jsi si od nich pujcila i presto, ze jsi vedela, ze to nebudes moct splatit? (Neobvinuji, jen uvadim obvykle duvody uverovych podvodu).

Terisos
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 26.12.16 16:09

Naštěstí ne z vlastní zkušenosti… Ale obvykle tento druh společností výhružky plní. Dlužíš a neplatíš. Porušuješ smlouvu a oni jsou v právu.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 26.12.16 16:19

Jak se ti stalo, že nemáš na splátky? A kolik ti jich zbývá do konce?

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 26.12.16 16:31

Mají to v podmínkách na webu:
V důsledku prodlení s hrazením úvěru může být úvěr zesplatněn.

V případě prodlení Klienta s úhradou splátek úvěru či zesplatněné jistiny je Klient povinen uhradit věřiteli smluvní pokutu ve výši 0,1% denně z částky, ohledně níž je Klient v prodlení. Souhrn uplatněné smluvní pokuty nesmí přesáhnout součin čísla 0,5 a poskytnuté jistiny.

Klient je dále v případě prodlení povinen uhradit Věřiteli úroky z prodlení ve výši stanovené právními předpisy ČR. Nestanoví-li právní předpisy jinak, jejich výše odpovídá ročně výši reposazby stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o osm procentních bodů. Procentní sazba úroků zůstává pro konkrétní případ započatého a trvajícího prodlení stejná, i když se později změní repo sazba ČNB.

Věřitel může dluh vymáhat mimosoudně, soudní cestou a následně exekučně.

Není to nic, co by bylo v rozporu se zákonem. A pokud nemůžeš platit ted kolem Vánoc, tak klasika no. Dárky byly důležitější co? No teď se bud vzpamatuješ nebo se svezeš na skluzavce trestního oznámení, zesplatnění, platebního příkazu, možná inkasní společnosti a třeba i exekuce. Pracuju v tom denně.
A důležitá otázka. Platila jsi pravidelně? Informovala jsi je včas o tom, že další splátku nemůžeš uhradit spolu s termínem, kdy dorovnáš prodlení? Jak to bylo?

katyska
Stálice 93 příspěvků 26.12.16 17:47

Vzdy jsem komunikovala a dala aspon pul splatky.mam jich zaplacenych 5. Vyhruzky jsou jen od obch. manazerky. Dopis od spolecnosti mi neprisel zatim

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 26.12.16 19:06

@katyska no a divíš se jim? Oni si muzou nechat s. át na hlavu. Jasně, jsou lidi, co na splátky mají, pak se něco po… a nemají. Ale taky jsou lidi, cop na ně nemají, lžou, navyšují si příjmy a ví, že nesplatí. Tak prostě banky a společnosti jsou nuicené jednat se všemi stejně.

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 26.12.16 19:12
@katyska píše:
Vzdy jsem komunikovala a dala aspon pul splatky.mam jich zaplacenych 5. Vyhruzky jsou jen od obch. manazerky. Dopis od spolecnosti mi neprisel zatim

Tak a důvod máme, chronický neplatič.
Půl splátky nikoho nezajímá - když na to nemám, nepůjčuji si. A už vůbec ne od nebankovek :zed:
Určitě to nebylo na záchranu života ani na holej nájem, že.

Příspěvek upraven 26.12.16 v 19:12

katyska
Stálice 93 příspěvků 26.12.16 19:12

Ja se nedivim. To nerikam. Ale jeste jsem nenapsala ze mi bylo receno ze na me poslou socialku. Proc? Co s tim ma co delat socialka?

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 26.12.16 19:15

Takže pokud chápu správně, tak máš půjčku 5 měsíců a už jsi několikrát dala jen půl splátky? Tak to se jim nedivím a společnost činí jen dobře. Protože je potřeba jednat hned. Starší dluhy jsou pak hůř vymahatelné a po třech letech i soudně promlčené a vymahatelné pouze mimosoudně, takže věřitel jedná správně a včas. A být tebou, tak hned dorovnej, co jim dlužíš a splácej již řádně. Půl splátky pochopím ve vyjimečné situaci, ale s podmínkou, že další měsíc vše dorovnáš, tzn. 1,5 splátky najednou. To jsi ale určitě neudělala, takže se nemůžeš divit. Doplať a plať řádně a včas a bude vše OK :P

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 26.12.16 19:17
@katyska píše:
Ja se nedivim. To nerikam. Ale jeste jsem nenapsala ze mi bylo receno ze na me poslou socialku. Proc? Co s tim ma co delat socialka?

Ignoruješ jejich smluvní podmínky. I to, že na tebe dají trestní oznámení. Navíc dle podmínek ti běží úroky z prodlení a hrozí zesplatnění celé zbývající částky. To se pak milá zlatá pokud to předají inkasní společnosti úročí 8,05 procent ze zákona! Takže pokud ani tyto skutečnosti tě netrkli, tak už jim asi nezbylo nic jiného než ti vyhrožovat sociálkou :lol: Ta s tím sice opravdu nic nemá, ale co s tebou :lol:

katyska
Stálice 93 příspěvků 26.12.16 19:18

Dekuji za nazor. A preji hodne stesti do noveho roku. :)

Terisos
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 26.12.16 23:17

Sociálkou asi hrozí proto, že když nemáš během prvních 5 měsíců opakovaně na celou splátku, což je přeci jen prd, tak asi tlačí na to, jak asi zabezpečíš svoje děti… Když už musí být půjčka, tak v bance. Pro příště…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama