Jet na pohotovost? Nemocné dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
78
31.10.21 20:48

Jet na pohotovost? Nemocné dítě

Dobry večer
Prosím o radu. Mám syna 4r 14 dni nemocný.
Začalo to rýmou a horeckami. Dostali jsme sirup. Po týdnu ošklivý kašel, dostal erdomed.
Kašel se trochu utlumil, ale v pátek byl slabí nález na pruduskach.
A dnes od půl sedmé od večera horečka.
Začalo to 38,2 nechali jsme. A za hodinu a půl 38,7. Dali jsme sirup. Do toho měl zimnice :(
Já už jsem úplně zoufalá. Mám pocit, ze se z toho zblázním. Myslíte, ze by nám v nemocnici pomohli??.. a nebo by mi řekli, ze jsem uplašená mama a poslali by mě domu?
Protože mám pocit, ze u doktora je to jen sirup, sirup a nic..
kašel je stále.. kasle jako by vykouril 100cigaret denně.
:( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34408
31.10.21 20:51
@Ajena16 píše:
Dobry večer
Začalo to rýmou a horeckami. Dostali jsme sirup. Po týdnu ošklivý kašel, dostal erdomed.
Začalo to 38,2 nechali jsme. A za hodinu a půl 38,7. Dali jsme sirup. Do toho měl zimnice :(
Já už jsem úplně zoufalá. Mám pocit, ze se z toho zblázním. Myslíte, ze by nám v nemocnici pomohli??.. a nebo by mi řekli, ze jsem uplašená mama a poslali by mě domu?
kašel je stále.. kasle jako by vykouril 100cigaret denně. :( :(

na pohotovost rozhodně ne, zítra ke své doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8092
31.10.21 20:52

Pokud měl nález na průduškách, už měl dostat ATB…zítra ráno bych mazala k lékaři, pohotovost nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
31.10.21 20:54

Vykašli se na sirup, ten je k prdu a kup paralenový čípky. Teď mu lítáním na pohotovost jen uškodíš, zítra k doktorce a pak uvidíte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21902
31.10.21 20:56

No na pohotovosti ti nepomůžou :think: pokud se to nějak šíleně zásadně nezhorší nejela bych zítra k mudr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27564
31.10.21 20:56

Sirup jste dali, pokud teplota klesne tak není potřeba nikam jezdit. Jen kdyby to nešlo srazit nebo byl opravdu špatný, malátný atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
31.10.21 20:59

Na pohotovost bych nejela, zitra bych sla k dr.. ale.. ja mam dve deti (2 a 4 roky ) a obe uz deset dni kaslou.. poslech 2× - pokazdy nic, cisty.. porad nejaky sirupy, nic nepomaha, v lekarne uz jsem nechala majlant a kaslou porad :-///
ted mi prijde, ze trochu zabrala tymianova mast :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
31.10.21 21:01

Ráno ke své dr, na pohotovosti nic neudělají, akorát vás sprdnou, že tam otravujete se 14 dni starou nemocí. Ta teplota neni tak vysoká, ten sirup by měl zabrat. U svého Dr pak trvat na pořádném vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
31.10.21 21:02

Doktorka také dceru nechala 14 dní kašlat se sirupem, i když po 10 dnech poslech ukázal nález na průduškách, atb dostala až ten 14 den :zed: a teď už je konečně zdravá :palec:, ale 3 týdny paragraf kvůli kašlíčku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
31.10.21 21:05

Můj syn 6 let dostal kašel, horečky, ucpaný nos. Do toho zvracel a dostal ia Ventolin. Málo jedl, málo pil. Vypadal fakt hrozně. Pak se zlepšil a po týdnu bez teplot je od včerejšího večera máme zpátky. Dostal zimnici, horečky a jednou zvracel. Jíst nechce nic. Na pohotovost jsem jela, na poslech prý čistý, v krku nic, pro jistotu udělali výtěr z krku a čekáme na výsledky. CRP před týdnem 12 dnes 41. Dostal Klacid 250 a jsem zvědavá. :roll: Držím palce ať je vám líp. Také se o syna bojím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
31.10.21 21:07
@Ajena16 píše:
Dobry večer

Dala bych čípek a na noc něco na klidnění kašle. Pořádně vyvětrat a udržovat ideální vlhko v místnosti. Zítra na kontrolu k vaší praktické. Na pohotovost bych jela jen v případě, že by měl vyšší teploty a nešlo by to srazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7091
31.10.21 21:09
@stinga píše:
Doktorka také dceru nechala 14 dní kašlat se sirupem, i když po 10 dnech poslech ukázal nález na průduškách, atb dostala až ten 14 den :zed: a teď už je konečně zdravá :palec:, ale 3 týdny paragraf kvůli kašlíčku :zed:

Dávám srdce jako virtuální podporu. Snad i názor k zakladatelky dotazu, já tohle zažila také, došly mi nervy, sebrala dítě a jela na Motol na pohotovost, tam doktorka po rentgenu plic zjistila zápal, takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
31.10.21 21:09
@ArumLily0 píše:
Můj syn 6 let dostal kašel, horečky, ucpaný nos. Do toho zvracel a dostal ia Ventolin. Málo jedl, málo pil. Vypadal fakt hrozně. Pak se zlepšil a po týdnu bez teplot je od včerejšího večera máme zpátky. Dostal zimnici, horečky a jednou zvracel. Jíst nechce nic. Na pohotovost jsem jela, na poslech prý čistý, v krku nic, pro jistotu udělali výtěr z krku a čekáme na výsledky. CRP před týdnem 12 dnes 41. Dostal Klacid 250 a jsem zvědavá. :roll: Držím palce ať je vám líp. Také se o syna bojím :(

Zimnice bývá, když ještě poroste teplota. Syn mi běžně zvrací u teploty. Jíst moc nemusí, hlavně ať pije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
31.10.21 21:10

Mladší syn má to samé, jak popisuješ. Pomohla až atb.
Se starším synem jsme si užili to samé - jenom sirup, sirup, už jsme nevěděli z které do které - až po 14 dnech atb. a okamžité zlepšení. :zed:
Dneska set i dr. nad bojí předepisovat atb. Ano, já vím, prý nadužíváme atb.,ale 14 dní? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
31.10.21 21:11
@Ajena16 píše:
Dobry večer

Vítej do klubu. My nakonec jeli dnes ráno v pět, nikdo tam nebyl, tak nemáme výčitky, že by tam něco chytnul. No vysmáli se nám. Tak si tu teď to „nic mu není“ dítě třetí noc v sedě držím v náručí, aby mezi tím dávivým kašlem mohl alespoň do dalšího záchvatu deset minut klimbnout. Zítra jdeme k dětské, ale tam bude plná čekárna, i když nevím, jak by u nás mohlo být ještě hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat