Jet v září na Djerbu?

6371
8.7.15 13:00

Jet v září na Djerbu?

Ahoj holky,
v září máme jet do Tuniska na Djerbu. Vše už máme zaplacené, ale teď jak se stalo to neštěstí, tak se bojím..Už tak byla dovolená drahá a museli by jsme zase několik tisíc připlatit a to třeba za Řecko a tam nechci už vůbec…

Co vy, jely by jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3982
8.7.15 13:04

Já osobně nevidím důvod nejet. Byl to ojedinělý útok, něco takového se může stát úplně všude. Radši Tunisko než Řecko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
8.7.15 13:08

Egypt, Tunisko, Řecko letos vůbec..( první zminovaný nikdy )..ale je to na vás..vaše peníze, vaše dovolená, vaše zodpovědnost a následky.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
8.7.15 13:13

Já bych nejela, i za cenu ztráty nějakých peněz..
Určitě za zrušení dovči nevrátí všechno, bude určo storno poplatek, ale čím dřív zrušíte, tím líp..
Nejela bych teď asi nikam.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053
8.7.15 13:15

Moje máma tam měla letět v září se starší dcerou, měli zaplacenou polovinu ceny, teď už to mají zrušené(vrátili jim 100% ceny) a poletí na Kypr. Ale zrušila to kvůli víc důvodům, primárně kvůli útoku ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
8.7.15 13:20

Jak nejsem poseroutka, nějaké nepokoje mě nikdy od dovolené nerozházely…tak letos nikam, takže asi ne, já bych asi neletěla. Před tím útokem asi ano, dokud to bylo někde v muzeu, měla jsem jakýsi pocit bezpečí, pokud bude člověk v resortu, ten teď nemám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
8.7.15 13:27

Nejela bych :,( to riziko za to nestoji a ze byl utok ojedinely nikdo nevi kterej silenec zacne strilet nekde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
8.7.15 13:37

Já nevím no. :nevim: Kdybych neměla děti, nebyla těhotná, tak bych asi jela. Ale takhle sem říkala, maximálně autem do chorvatska nebo nahoru do Italie. :nevim: Ale zase si říkám, že střílet se může začít i tady.

Pokud pojedete, tak budete mít jednou velkou výhodu - poloprázdné pláže. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
8.7.15 13:38

My s přítelem plánovali Djerbu taky na konci září, jako svatební cestu. Ale nejedeme. Bojím se, chápu, že útok na hotel je ojedinělý a hotelu tam je v pysk, ale bojím se letišť…přece jen se tam shromažďuje větší množství lidí a je to pravděpodobnější. Nad Řeckem jsme uvažovali, ale včera zas hlásili, že na hotelích dochází jídlo na úkor turistů…už dva měsíce držím a (další dva budu), dietu do svatebních šatů, tak se chci aspoň na dovči pořádně najíst :zed:

Přehodnotili jsme to tedy na ČR, Slovensko nebo Rakousko…

Mimochodem: když mi bylo asi 15 byla jsem na dovolené se sestrou v Itálii a tam se na pláži odpálil nějaký sebevrah. Źádný islamista nebo tak, to tenkrát nebylo. Prostě týpka nebavil život. Udělal to naštěstí dobře, a nikomu se nic nestalo…ale to je prostě osud :think:

Příspěvek upraven 08.07.15 v 13:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
8.7.15 13:41

Jako letos je recko riziko i v pripade nemoci a potreby penez z bankomatu si nevyberete a lekarny nemaji leky nejela bych 8o ta Djerba nemusi se stat nic ale proc riskovat :oops: riziko pobytu na prelidnenych mistech… to bych se musela bat byt doma i na nasem sidlisti. Ale ty letiste jsou bohuzel asi pravdepodobnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
8.7.15 13:44

To radsi to Recko, EU urcite nenecha turisty umrit hlady a hodi Recku dalsi zachranej balicek. A je tam hezky. Djerba je tragicka. Od more, pres kulturu atd. A nemluve o tech moznych utocich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7417
8.7.15 13:45

Ani nahodou bych nejela. Hlavne vim, ze bych to asi nedokázala vypustit a uplne se vidim, jak se na plazi, u bazenu, proste kdekoli nervózně rozhlizim kolem sebe. Ja letos doma smetla ze stolu i Turecko, kam pravidelne na podzim jezdíme. Uz na jare jsme se dohodli, ze pouze Evropa. Takže po hodne dlouhe době jedeme autem, Itálie. Radsi bych si připlatila a změnila to. Ale každého rozhodnuti. Známi tam odletěli den po útoku, do sousedního hotelu. Meli teorii, ze 2× za sebou na stejném místě nezautoci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
8.7.15 13:46
@yellowmonkey píše:
Ani nahodou bych nejela. Hlavne vim, ze bych to asi nedokázala vypustit a uplne se vidim, jak se na plazi, u bazenu, proste kdekoli nervózně rozhlizim kolem sebe. Ja letos doma smetla ze stolu k Turecko, kam pravidelne na podzim jezdíme. Uz na jste jsme se dohodli, ze pouze Evropa. Takže po hodne dlouhe době jedeme autem, Itálie. Radsi bych si připlatila a změnila to. Ale každého rozhodnuti. Známi tam odletěli den po útoku, do sousedního hotelu. Meli teorii, ze 2× za sebou na stejném místě nezautoci :nevim:

On i měli sousedi určitě pravdu, podle mě tam po útoku taky byla menší pravděpodobnost, než jinde, ale já bych si to tam neužila ani náhodou, nemohla bych se od toho odporstit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
8.7.15 13:47
@iva f píše:
To radsi to Recko, EU urcite nenecha turisty umrit hlady a hodi Recku dalsi zachranej balicek. A je tam hezky. Djerba je tragicka. Od more, pres kulturu atd. A nemluve o tech moznych utocich.

no nevim..cosi jsem ve zprávách snad zaslechla že už nemají ani eura, tak čím tam pak platit..? :think: prý se platí nějakýma šekama nebo co..( pokud nechtějí být v eu tak asi nebudou eura ani prijímat - nevím no ) je tam chaos..nejela bych ani tam.
Bulharsko, Itále, Španělsko, Madarsko, výběru je ještě dost.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
8.7.15 13:49
@smurfka píše:
no nevim..cosi jsem ve zprávách snad zaslechla že už nemají ani eura, tak čím tam pak platit..? :think: prý se platí nějakýma šekama nebo co..( pokud nechtějí být v eu tak asi nebudou eura ani prijímat - nevím no ) je tam chaos..nejela bych ani tam.
Bulharsko, Itále, Španělsko, Madarsko, výběru je ještě dost.. ;)

Myslim si že eura určitě příjmat budou :lol: Já bych teda do Řecka letěla, ségra je ted na Kypru a sestřenka letí za pár týdnů na Lefkádu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat