Jet za ním na noc?

Anonymní
4.2.21 20:14

Jet za ním na noc

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by jste pustili mě, jakožto dceru spát ke klukovi. Už si s tím nejsem rady, jsem fakt zoufalá a smutná z tohl, proto píšu sem. A popřípadě co pro to udělat jestě.

Pořád říkají že jsem rozumná a žádný průser jsem neudělala nikdy. Známky mám nejhůř dvojky, doma pomáhám…mamky požadavky, aby mě pustila abych si zařídila HA a poznali ho. Vše splněno

Jsem s přítelem od 31.12. Takže něco málo přes měsíc, oběma nám je 17. Beru HA, a rodiče už přítele poznali, a i já u nich byla celý dny, jen jsem se na noc vždycky vrátila domu, ale jet za ním 3 hodiny a 3 zase zpět je dost na houby, vůbec by jsme se jinak nevídali.. mým rodičům se líbí, ale jsou neradi když za ním chci jet 2× týdně jen “naotočku” aspoň. :zed:

O příteli říkaji jak moc je fajn, vtipnej..

Po nocích kvůli tomu brečím, že rodiče jsou na mě kvůli tomu zlý, když za ním chci jet, a o spaní nechtějí ani slyšet..

Moc děkuju všem za odpovědi :,( :*

Vubec to nechápu prostě😒

Příspěvek upraven 04.02.21 v 21:41

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
279
4.2.21 20:19

A, že by spal přítel u vás? Vzhledem ke vzdálenosti? Měli by tě vaši pod kontrolou. Taky bych dceru nepustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
4.2.21 20:21

Píšeš od konce ledna, to je asi překlepy.. Osobně bych raději měla chlapce u nás, než nezletilou dceru tak daleko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7908
4.2.21 20:22

Tak od 31.1. podle me neni ani tyden. Jinak at jede on k tobe. A jako jezdit 2× tydne 3 hodiny tam a zpet te bude bavit jen ze zacatku. Pak te to zacne vysirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
4.2.21 20:23

Buď tam máš překlep, nebo jste spolu jen čtyři dny. No.. já se našich nikdy moc neptala, cca 15 let zpátky. Mám starší rodiče, sex a podobně jsme nikdy neprobírali. Ale asi od 16 jsem si prakticky dělala co jsem chtěla. Ale! Povinnosti jsem si plnila, dohody jsem dodržela, nechodila jsem domů ožralá, kouření jsem se snažila maskovat (ale samozřejmě to věděli :mrgreen: ), tak mi asi věřili, brali mě jako dospělou. Důležité bylo vědět kde a s kým jsem a kdy dorazím, případně, že se ozvu. Jaký máte vztah? Je tam důvěra? Nebo boucháš dveřmi od pokojíčku a křičíš na ně, že nikdo jinej nemá tak hrozný rodiče..? Co škola? A kluk je slušnej? Nebo “grázl” s autem, tetováním a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
4.2.21 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by jste pustili mě, jakožto dceru spát ke klukovi. Už si s tím nejsem rady, jsem fakt zoufalá a smutná z tohl, proto píšu sem. A popřípadě co pro to udělat jestě.

Jsem s přítelem od 31.1. Takže něco málo přes měsíc, oběma nám je 17. Beru HA, a rodiče už přítele poznali, a i já u nich byla celý dny, jen jsem se na noc vždycky vrátila domu, ale jet za ním 3 hodiny a 3 zase zpět je dost na houby, vůbec by jsme se jinak nevídali.. mým rodičům se líbí, ale jsou neradi když za ním chci jet 2× týdně jen “naotočku” aspoň. :zed:

Po nocích kvůli tomu brečím, že rodiče jsou na mě kvůli tomu zlý, když za ním chci jet, a o spaní nechtějí ani slyšet..

Vubec to nechápu prostě😒

Já tak staré dítě nemám ale já jsem u přítele normálně v 17 spala a to jsme byli ze stejné vesnice. Ale na druhou stranu záleží na více okolnostech, moje mamka přítele znala, přece jen jsme byli z té jedné vesnice, znala se i s jeho mamkou, chodili spolu na střední. Myslím si že to chce jen chvilku čas, že až spolu budete dyl tak tě u něj rodiče spát nechají. Nebo by mohl přítel spát u vás, jak už to bylo zmíněno. Na to si se rodičů neptala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
4.2.21 20:25

Být tvoje máma, nechám tvého partnera spát radši u vás doma, aspoň trošku „kontroly“. Ale jsi jejich dítě a zkrátka musíš respektovat jejich pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9016
4.2.21 20:29
@Anonymní píše:

Jsem s přítelem od 31.1. Takže něco málo přes měsíc, oběma nám je 17. Beru HA, a rodiče už přítele poznali, a i já u nich byla celý dny, jen jsem se na noc vždycky vrátila domu, ale jet za ním 3 hodiny a 3 zase zpět je dost na houby, vůbec by jsme se jinak nevídali.. mým rodičům se líbí, ale jsou neradi když za ním chci jet 2× týdně jen “naotočku” aspoň. :zed:

Vubec to nechápu prostě😒

Ať přijede on k tobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6076
4.2.21 20:36

Co ti můžeme radit, tvoje rodiče asi těžko ovlivníme.. Ať přijede kluk k tobě a prespi u vas, když ty nemůžeš k němu.. Když byla moje dcera v tomhle věku, tak s přítelem u sebe prespavali, my rodiče jsme s tím problém neměli.. Kde jsi vůbec našla kluka z takové vzdálenosti, cesta 3hodiny je dost, to není pro vztah ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
4.2.21 20:44

Jestli jsi zodpovědná a bereš HA opravdu jak píšeš, tak bych neviděla problém. Samozřejmě bych koukala nejprve na tvé povinnosti zda ti to jde ve škole a nedlabala si na ni kvůli němu atd..
Musela bych vědět, že jsi v pořádku takže bych to Jednou dovolila a kdybys dodržela na čem jsme domluvený, tak v pořádku a lásce bych vám nebránila :palec: Jaký je důvod rodičů, že ti to nedovolí? Myslím že je vše o komunikaci tak to s nima ještě prober a vysvětli situaci a dokaz rodičům jak jsi zodpovědná a můžou ti důvěřovat. Jsi skoro dospělá, tak nechápu jejich rozhodnutí tě nepustit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
4.2.21 21:21

Upřímně já měla asi volnější výchovu…
Co zkusit se na všem domluvit, že se budeš pravidelně ozývat, chovat zodpovědně apod?
Případně od rodičů zjistit, co přesně jim na tom vadí.
Bylo mi 16, o sexu a ochraně jsem se s mamkou normálně bavila a věděla, že jsem zodpovědná. Maximálně se bála, že by se mi něco stalo, ale přítel na mě vždy čekal u autobusu a já domů volala.
Já z jižní Moravy, první „vážný“ vztah a byl z Prahy. Jezdila jsem tam třeba na jeden víkend v měsíci nebo o prodloužených prázdninách. Jednou on k nám, pak já k němu a střídali jsme se. Rodiče nebyli proti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 21:33

@Cenarius omlouvám se, je to překlep vypadla tam dvojka. Jsme spolu od prosince :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 21:38

@Alušáček chodíme spolu na školu

• Citovat
  • Nahlásit
1740
4.2.21 23:03

Ja bych se neptala. Normalne bych po skole neprisla domu a zavolala mame, ze jsem tam a tam a vratim se tehdy a tehdy. A dvakrat denne se ji treba ozvala, at se neboji. Neni ti pet. Zabit te nemuzou a zatopit se s tebou taky neda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21842
4.2.21 23:13
@Anonymní píše:
@Alušáček chodíme spolu na školu
:roll: na jakou? však škola není :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek