Ježdění po pindíkovi :-)

481
4.4.16 18:49

ježdění po pindikovi :-)

Ženy mám dotaz :-) Jak řešíte takovou trochu choulostivou věc - syn 5 let už nějakou dobu si třeba na posteli jezdí po pindikovi a dělá to i ve školce. dnes jsem omylem dala špatně ve školce značku a přišla jsem si neočekávaně pro malýho po o a načapala jsem ho :-) děti na něho koukali a učitelka to nijak neřešila. Jednou mi to řikala a že to přejde atd, ale ted jsem byla trochu z toho zaražená. Snažím se mu to už dlouho vysvětlit, že to nemá dělat pře nikým atd, nechci mu nějak vyhrožovat a podobný věci, doma už skoro uplně přestal, ale v té školce teda evidentně ne. Jak to řešíte vy???
Díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5411
4.4.16 18:59

Muj 20ti mesicni si na pindu furt strka moje nohy :mrgreen: taky nevim co s tim, ocividne mu to dela dobre :? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.16 19:00

Jej bráchové to dělali pěkně dlouho, i já :D:D a neřešili jsme to nikdy, přešlo to samo

• Nahlásit
  • Citovat
481
4.4.16 19:11

Ja tak nejak doufam, ze to prejde. Uz jsem na to i zapomela, ale dnes ta skolkova prepadovka me zas teda vyvedla z miry :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
4.4.16 19:12

Jen uz nevim jak mu to vysvetlovat, tak jestli nekdo nema nejakej figl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.16 19:19

Omlouvám se za anonym, ale nemusí to každý vědět :mrgreen:
Jako malá jsem si taky dělala dobře i ve školce, mamka mi říkala, že prý jí to učitelka jen řekla, asi mi vysvětlila ať to dělám jen doma (mamka), nevím, zda jsem i ve školce pokračovala, ale asi jo :lol:
Moc bych to neřešila, jen bych malýmu řekla, ať to dělá jen, když je sám (například doma v pokojíčku) a ne ve školce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
152
4.4.16 19:25

Ja doufam ze u decek nebudu muset toto resit :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
4.4.16 19:34

Je to hnusny-rikejte mi klidně, ze to je normální nebo část vyvoje, ale podle me je to docela nechutné. U holčičky by mi to tak zle nepřišlo, ale u kluka jo a rada bych znala řešení a ne jen uklidňující věty nebo ze to dalsi kluci dělají taky :roll:

• Citovat
  • Upravit
fashion_victim83
4.4.16 19:36
@Denis11 píše:
Muj 20ti mesicni si na pindu furt strka moje nohy :mrgreen: taky nevim co s tim, ocividne mu to dela dobre :? :roll:

Dobre v jakem smyslu? 8o Znám tri kluky kolem dvou let a nedělá to žádný, protoze jsme se na toto téma kdysi s holkama bavily, ja mam dceru 2r a ta se taky nijak neosahava.

• Citovat
  • Upravit
9877
4.4.16 19:37

@fashion_victim83 Vidíš a mě to příde zase takový víc úchylný u holky. Až dostanou rozum nejspíš to přestane dělat na veřejnosti devadesát procent :lol: dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
4.4.16 19:46
@fashion_victim83 píše:
Je to hnusny-rikejte mi klidně, ze to je normální nechutnetyvoje, ale podle me je to docela nechutné. U holčičky by mi to tak zle nepřišlo, ale u kluka jo a rada bych znala řešení a ne jen uklidňující věty nebo ze to dalsi kluci dělají taky :roll:

Souhlasim s tebou. Hodne holek tady cloveka sprdne za tento nazor, ale me to tez pripada nechutne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
4.4.16 19:47

@boball u holky to neni moc nechutné, protoze se nemá za co tahat a s čím si hrát, max si sáhne na pipku.

• Citovat
  • Upravit
fashion_victim83
4.4.16 19:48
@MalVera píše:
Souhlasim s tebou. Hodne holek tady cloveka sprdne za tento nazor, ale me to tez pripada nechutne.

Prima, nejsem jediná. :D

• Citovat
  • Upravit
2582
4.4.16 19:49

Sestry syn to dělal asi ve dvou letech taky ;-). Jednou mi jezdil po nohou, když jsem seděla u stolu a povídala si se segrou. Myslela jsem, že chce pohoupat, tak jsem tu nohu ještě nadzvedavala, najednou jsem ucítila jak mu stojí a málem jsem ho prizabila, jak rychle jsem ho shodila dolů :-) Dělal to jen chvíli, pak ho to přešlo ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
4.4.16 19:53

Bavila jsem se s tchyni o tom, jestli přetahovala kůžičku u manžela a řekla mi, že ne, že si to dělal sám…úchylák jeden :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama