Kde koupit tuhle hračku? Jezdící mechanický kůň pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 20.11.18 10:34
Jezdici mechanicky kun pro deti

Zdravím, prosím nemůžete mi poradit kde tohle koupit? Jsem už fakt zoufala, našla jsem jen tři stránky kde je mají a bohužel všude vyprodáno :-(

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 20.11.18 10:41

Malý je tady: https://www.baby - miminko.cz/Jezdici-kun-Black-White-Hoof-maly-PO-91008 a velkého od Legler mají v hodně eshopech (ten už dražší, ale firma je kvalitní):
 https://houpaci-kone.heureka.cz/…eckach-hrom/?…

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 20.11.18 10:55

@Aliik děkuji ale ten první je malý a ten druhý dost drahý :-(

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 20.11.18 10:59

Můžu ti ho prodat, mám ho doma, je téměř nepoužitý. Ale pokud si vyloženě nejsi jistá, že je to ta pravá bomba, tak to nekupuj. Na hraní doma to není, je to těžké jak mrcha, v podstatě vyhozených pár tisíc.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 20.11.18 11:01

@terinka4444 a za kolik by jsi ho prodala?? Dcerka je velky milovnik koni takze vim ze by ji to udelalo radost. A proc to neni na jezdeni doma? Nejede to na plovoucce nebo jak to myslis?

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 20.11.18 11:17
@G.a.b.c.a20 píše:
@terinka4444 a za kolik by jsi ho prodala?? Dcerka je velky milovnik koni takze vim ze by ji to udelalo radost. A proc to neni na jezdeni doma? Nejede to na plovoucce nebo jak to myslis?

musíš na to mít fakt prostor, na plovoučce to jezdí, na koberci,v podstatě na každém povrchu. Já ho taky kupovala, protože dcery jsou obě absolutní milovnice koňů, nakonec máme doma živé :mrgreen: ale tenhle kůň je opravdu těžký, takže radost udělal, to beze sporu, ale na zatočení prostě potřebuje mít dost prostoru, jako kdyby doma jezdila na kole. Nejde s ním couvat, že by jako slezla a sama s ním zacouvala, musí se nadzvednout a otočit, na to je opravdu těžký, třeba naše šestiletá ho neuzvedne, když, tak se u toho nadře. Super by byl na ven na hladký povrch, ale jak se jednou dotáhl do patra do pokojíku, jako nikomu se nechce to zase tahat dolů, protože je fakt těžký. Takže si s ním hraje stylem, že na něm sedí, a jako ho uzdí a podobně, nicméně na to má nejezdícího, který je nesrovnatelně lehčí a tudíž v permanenci, tenhle jen stojí v rohu pokojíčku.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 20.11.18 11:48

@terinka4444 tak zivy u nas nehrozi, Bydlime v byte :D ale to jsi me celkem zklamala, ja myslela ze to bude teda lepsi..doma to nemame zas moc velke a ta vaha me taky docela odrazuje :-( ..tak ted nevim..chtela bych ji koupit nejakeho kone na kterem by mohla sedet a hrat si ale zase kdyz je to takove neprakticke :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 20.11.18 12:37

@G.a.b.c.a20 hele, já ti ho ráda prodám, za 1500 plus dopravné, je skutečně ve velmi hezkém stavu. A je to prostě hezký jezdící koník, ale do malého prostoru prostě k ničemu. Na to sezení a hraní si je fakt mnohem lepší ten stojící, co má v sobě kovovou konstrukci. Na tom si moje obě holky něco nahrály, ta šestiletí si s ním hraje doteď. Sedí na něm doma neustále, sedlá, uzdí, tahá ho sem tam. Unese ho, nosí si ho z místnosti do místnosti. Takže pokud chceš jezdícího, dám ti ho za 1500. moje rada zní kup jí stojícího.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 20.11.18 14:38

@terinka4444 muzes mi kdyztak poslat fotky do zpravy?? A jinak ten jen stojici te vysel na kolik a kde jsi koupila? :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 20.11.18 14:58
@G.a.b.c.a20 píše:
@terinka4444 muzes mi kdyztak poslat fotky do zpravy?? A jinak ten jen stojici te vysel na kolik a kde jsi koupila? :-)

prosím tě večer, jo? Nejsem doma. Ty jo, si to nepamatuju, kolik stál ten stojící, myslím, že byl levnější, ale já ho kupovala už první dceři, té je 12 už, takže už ho máme dlouho toho stojícího, takže to už fakt nevím.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 20.11.18 15:51

@terinka4444 jasne :-) a je to tenhle stojici nebo je i jiny?? https://www.detskaelektroauticka.cz/…dni-d418.htm

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >