Jezdíte někdo z Vás nakupovat do Primarku v Drážďanech?

7.4.17 09:10

Jezdíte někdo z Vás nakupovat do Primarku v Drážďanech?

Ahojky :)
Chtěla bych se jen zeptat, zda tu někdo z Vás nejezdí nakupovat do Primarku v Drážďanech? Chystáme se tam poprvé na nákup a zajímalo by mě jak je to tam s parkovanim? Koukala jsem na info na netu, že je tam podzemní a střešní parkoviště. Problém je, že pojedeme s dodávkou a dolů se nedostaneme. Neví někdo z Vás jak je to s parkováním na strese? Je tam nějaké omezení? Abychom pak vůbec měli kde zaparkovat :nevim:
Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31526
7.4.17 09:27

Primark je v centru, zaparkujete treba v Altmark Galerie, je to 5 minut pesky. Posledni rok je centrum Drazdan na pytel s parkovanim, hodne rekonstrukci, ale je tam dost mist v obchodacich a tak. Take se da parkovat podelne podle hlavni silnice, na hodiny.
Je dobry ta jit na destaou, kdy otviraji, jeto vse jeste uklizene a prehledne. Odpo tam je hrozny curbes vsude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3795
7.4.17 09:28

Jezdíme, ale o parkování na střeše tedy nic nevím. Přímo naproti obchodnímu centru je parkovací dům kam myslím asi opravdu s dodávkou nezajdete. Tam nás většinou za 1/2 dne parkovné vyjde na cca 3-5 eur.
Místo tam v podstatě vždy najdeme, ale jezdíme tam na tu cca 9-10 dopoledne. ;)
Jinak je to tam s parkováním celkem bída. Ještě přímo na hlavní jsou parkovací automaty, kde se parkuje podelně ale snad nikdy tam nebylo volné místo 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3795
7.4.17 09:30

@kate.svate
ještě mě napadá, že když pojedeš po hlavní pořád dzadu až za nádraží, pak je tam parking oplocenej, tam jsme parkovali když jsme jeli na vánoční trhy, ale co si pamatuji, bylo to dost drahé. Jen nevím zda sezónou a nebo to tak je běžně. Tam by Vás s dodávkou pustili :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31526
7.4.17 09:33
@luffinka píše:
Jezdíme, ale o parkování na střeše tedy nic nevím. Přímo naproti obchodnímu centru je parkovací dům kam myslím asi opravdu s dodávkou nezajdete. Tam nás většinou za 1/2 dne parkovné vyjde na cca 3-5 eur.
Místo tam v podstatě vždy najdeme, ale jezdíme tam na tu cca 9-10 dopoledne. ;)
Jinak je to tam s parkováním celkem bída. Ještě přímo na hlavní jsou parkovací automaty, kde se parkuje podelně ale snad nikdy tam nebylo volné místo 8)

tam na hlavni je misto v 8 rano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3795
7.4.17 09:36
@jkra píše:
tam na hlavni je misto v 8 rano.

@jkra
No právě, to tam málokdo jezdí. Nám většinou stačí ta devátá. Dáme kafčo v Starbucks a jdeme nakupova :lol: vyjde to akorat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 09:56

Děkuji všem :-) já jsem tam právě nikdy nebyla, tak to bude premiéra :mrgreen: jde mi o to, že máme starší auto a to je pry s parkováním taky problém, že je toto nějak omezené :nevim: chceme právě vyrazit už tak v 6h ráno, abychom tam do těch 9h byli.Tak snad se nám tam nějaké místečko podaří ulovit :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
7.4.17 13:24

Jezdíme cca jednou za dva měsíce, do Drážďan přijíždíme v cca 9.30 a vubec nezajizdim do centra, odbočuji před nádražím kde je vysoka skola a tam vždy zaparkuji bez problému. Cca na šest hodin za 3 eura. Pak pěšky do Primarku je to asi deset minut :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama