Jezdíte za rodiči když jsou ze stejného okresu?

Anonymní
16.3.21 10:33

Jezdíte za rodiči když jsou ze stejného okresu?

Ahoj moje dítě je zvyklé se s babičkou a dědou vydat pravidelně každý víkend někdy i v tydnu a teď je měsíc neviděla a už brečí že se jí stýská :( a já nevím co dělat :( hrozně mě to mrzí :( tak se chci zeptat jestli za nimi normálně jezdíte? Tohle nejde přece vydržet půl roku nebo rok :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1411
16.3.21 10:38

Asi bych jela. Takova izolace neprospiva nikomu. 3 tydny se to treba da vydrzet, ale tohle kdovikdy skonci.

Za predpokladu, ze jsou vsichni zucastneni „zdravi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2807
16.3.21 10:40

Ano jezdime. V ramci okresu nikdo nehlidkuje, tak klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:40

Ne nejezdíme, chráníme sebe i je.

• Citovat
  • Nahlásit
14725
16.3.21 10:41

Nebyli jsme u mých rodičů opd srpna loňského roku. S tchýní je to nastejno, také jsme se viděli fyzicky naposledy o prázdninách. Voláme si, píšeme přes WhatsApp, posíláme fotky atd. Na tomto režimu je oboustranná shoda, i moji rodiče se bojí nákazy, protože jsou velmi rizikoví. Bydlíme v Praze, chodíma s manželem oba do práce, já jezdím MHD. Nikdy bych si neodpustila, kdybych jim domů přinesla nemoc a ta špatně dopadla. Tohle si musíš primárně srovnat sama v sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
16.3.21 10:50

Normálně jezdíme. My jsme všichni doma, takže pěkně „vykaranténění“ a babi s dědou mají denně antigenní test v práci. Omezili jsme dětem jen kamarády a i to je pro ně psychickej nápor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1912
16.3.21 10:58

Co zavřeli okresy se nevídáme i když jsme ze stejného. Je to přání mých rodičů a respektujeme ho. I když se nám stýská a manžel chodí na pravidelné testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
16.3.21 11:04

Ano vídáme se jak s našima, tak s tchýní bez omezení v podstatě po celou dobu, co tu covid je. Já už ho mám za sebou, manžel ani děti to ode mě nechytili a naštěstí ani nikdo z prarodičů ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
16.3.21 11:09

Využíváne toho, že jsme chvíli po prodělání covidu a navíc zavření doma, takže riziko nákazy je skoro nulový. Nejezdili jsme tam celý podzim, takže teď si to vzít nenechám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:10

No nasi se musí pravidelně teď testovat ve fabrice a já jsem covid prodělala takže by to mělo být v pořádku táta mi právě volal že má 2 dny volno že by nám pomohl hlídat dcerku že se mu taky stýská a brečel docela mě rozsekal :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:14

Ano, jezdíme normálně každý týden.

• Citovat
  • Nahlásit
292
16.3.21 11:24

Ano, jezdim. Nekdy potrebuju i pohlidat maleho ( 4 mes ), kdyz jedem na nakup. Nebo treba, kdyz jdu k dr. Takze pak si dam s rodici i normos kavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
16.3.21 11:25
@Anonymní píše:
No nasi se musí pravidelně teď testovat ve fabrice a já jsem covid prodělala takže by to mělo být v pořádku táta mi právě volal že má 2 dny volno že by nám pomohl hlídat dcerku že se mu taky stýská a brečel docela mě rozsekal :( :,(

Blby je, ze na ty antig. testy se neda vubec spolehnou, neverim jim ani za mak. Nicmene pokud se rodice neboji a ditko videt chteji, nebranila bych se. Zvlast kdyz ti breci do telefonu, ta izolace je na psychiku mazec :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
16.3.21 11:26

Vídáme se. Vynechali jsme jen po nějakém rizikovém kontaktu, a pak když jsem měla covid, samozřejmě :D Teď když už jsem krátce po prodělání, tak zajdeme i na návštěvu, jinak jsme se vídali převážně venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
16.3.21 11:27
@Anonymní píše:
No nasi se musí pravidelně teď testovat ve fabrice a já jsem covid prodělala takže by to mělo být v pořádku táta mi právě volal že má 2 dny volno že by nám pomohl hlídat dcerku že se mu taky stýská a brečel docela mě rozsekal :( :,(

Já si stojím za tím, že pokud ti starší/rizikovější chtějí podstoupit ten risk, měli bysme jim to umožnit. Bohužel už znám spoustu rozložených důchodců, co v jejich zájmu rok neviděli skoro nikoho a opravdu ten psychický dopad je skoro horší, než případné riziko nákazy. Takže pokud táta tak moc chce, určitě bych do toho šla.

Příspěvek upraven 16.03.21 v 11:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat