Ježíšek ve filmu

8908
23.11.15 19:30

Ježíšek ve filmu

Zdravím všechny. Můj skoro tříletý syn dnes vylezl ven, uviděl sníh a začal říkat: “Santa přijede Hou Hou Hou!” Už asi týden mu říkám, že přijde Ježíšek a dá mu dárky. O Santovi ví jen z Noddyho a Mickeyho klubíku. Ode dneška mu teda vysvětluju, že Santa dává dárky v Americe a nám dává dárky Ježíšek. Ježíšek je pro něj ovšem abstraktní pojem a mluvím o něm jen já. Napadlo mě jestli Ježíšek není v nějakém filmu/seriálu. Jakože rodina sedí u stolu, jí kapra a najednou uslyší zvonek a někdo řekne To je Ježíšek! a pak jdou ke stromečku a jsou tam dárky. Chtěla bych, aby to pochopil dřív než na štědrý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13670
23.11.15 19:33

Ahoj, jeden film existuje, jen si nemůžu vzpomenout na název, zkusím google, hned napíšu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2497
23.11.15 19:34

První co me napadlo jsou snowbordaci, ale to není zrovna film na který by chtěl asi prcek koukat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2497
23.11.15 19:36

A co Anděl pane? Už si teda vůbec nevybavuju o co tam jde, ale něco mi rika ze by to o Ježíšku mohlo byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13670
23.11.15 19:37

Tak jsem to našla, jmenuje se to Past na Ježíška http://www.csfd.cz/…ska/prehled/ Je to teda spíš komedie, opravdu krátký film. Nevím, zda to bude pro takhle malé dítě, ale zkus se na to podívat, třeba se ti to bude zdát pro malého ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8908
23.11.15 19:43

@nick8 tam je ježíšek kluk co si hraje s dětma v nebi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
23.11.15 19:44

A co třeba chobotničky z druhého patra, jak jdou děti ke stromečku, není tam něco takového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
23.11.15 19:50

Mám stejně starou dcerku a nejlépe jsem jí rozdíl mezi naším Ježíškem a Santa Clausem vysvětlila na videoklipu k písničce Zachrante Ježíška od Viléma Čoka! Ted jí posloucháme pořád dokola a malá už má jasnou představu, jak vypadá Ježíšek! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3862
23.11.15 19:51
@NikiP píše:
A co třeba chobotničky z druhého patra, jak jdou děti ke stromečku, není tam něco takového?

Je, ale ty decka vi, ze jezisek neni, tak to neni az tak vhodne asi. Veskrnova jde vedle zazvonit a decka to komentujou - „vzdycky chodil zvonit tata“ - je to zrovna v dobe kdy se Veskrnova se Zednickem rozchazeji a slavi oddelene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
23.11.15 20:10

Tak já myslím, že ten film Anděl Páně by nemusel být špatný pro nějaký začátek. Když mu pustíš pohádku o štědrovečerní večeři a následném zvonku a dárcích, tak to pro něj zůstane abstraktní úplně stejně :nevim: Jestli ho nechceš vést zrovna křesťansky tak tenhle film je celkem slušná lehká forma :lol: A pak to doplnit nějakým tím filmem s tou večeří :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
23.11.15 20:35
@evill píše:
Je, ale ty decka vi, ze jezisek neni, tak to neni az tak vhodne asi. Veskrnova jde vedle zazvonit a decka to komentujou - „vzdycky chodil zvonit tata“ - je to zrovna v dobe kdy se Veskrnova se Zednickem rozchazeji a slavi oddelene…

Ano to je pravda, přesně jsem si to nevybavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8908
23.11.15 20:42
@dendule4 píše:
Mám stejně starou dcerku a nejlépe jsem jí rozdíl mezi naším Ježíškem a Santa Clausem vysvětlila na videoklipu k písničce Zachrante Ježíška od Viléma Čoka! Ted jí posloucháme pořád dokola a malá už má jasnou představu, jak vypadá Ježíšek! :palec:

8o Cože? A co jsi jí na tom vysvětlila??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8908
23.11.15 20:46

@kaja00 Perfektní! Přesně to jsem hledala! Zdá se, že pochopil. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
24.11.15 07:11
@Lynette píše:
8o Cože? A co jsi jí na tom vysvětlila??

Sama jsi psala, že syn nemá představu jak vypadá Ježíšek. V tom klipu Ježíšek je…nechápu Tvé pohoršení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8908
24.11.15 08:45

@dendule4 Aha. No nejen jak vypadá, ale jak to s ním celé chodí. Na klipu mě pohoršuje santa v ringu s boxerskýma rukavicema. To, že my máme Ježíška ještě neznamená že musím urážet Santu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama