Ježíškova vnoučata - společný dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evka73
Závislačka 2656 příspěvků 30.11.17 16:53
Ježíškova vnoučata - společný dárek

Mnozí možná znáte, kdo ne, tak teď už budete znát  :mavam:

Běží projekt Ježíškova vnoučata a přicházím s návrhem, jestli by se někdo nechtěl přidat ke společnému dárku. Jedná se o pana Jiřího, kterému je 92 let a je z Domova pro seniory v Praze, který si přál předplatné deníku Právo na 1 den v týdnu po dobu 1 roku. Jeho přání mu určitě splníme, ale napadlo mě, pokud by se chtěl třeba někdo přidat, pán by mohl mít předplatné i na více dní v týdnu.

Ceny za předplatné jsou: Sobota - 919 Kč - je tam TV Magazín (tu jsme si vybrali my). Hodně oblíbený je i pátek - 851 Kč - příloha Víkend. Potom je čtvrtek - 867 Kč - příloha kulturní novinky, literární týdeník. Ve středu - 884 Kč - příloha Dům a bydlení. V úterý - 833 Kč - příloha Styl pro ženy. V pondělí - 833 Kč - příloha Sport.

Pokud by se chtěl někdo přidat, můžete se mi ozvat a domluvili bychom se. Projekt jako takový mi přijde obrovsky smysluplný a jsem ráda, že s ním někdo přišel.

Reklama

Reakce:

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 30.11.17 16:57

Projekt je skvělý, taky jsem se zapojila.

admin
Extra třída :D 10791 příspěvků 30.11.17 16:59

:potlesk: Parádní nápad! Kdyžtak zkuste ještě předchozí diskuzi, třeba se chytnou další.

Monika

Evka73
Závislačka 2656 příspěvků 30.11.17 17:54

@admin - děkuji, i tam jsem příspěvek psala, uvidíme, zda bude mít ještě někdo zájem se přidat.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 30.11.17 18:21

Jak jsem psala i vedle - já už si na ježíška zahrála a klidně ještě něco přihodím :)

Evka73
Závislačka 2656 příspěvků 05.12.17 13:35

Dárek se podařilo dát dohromady, zítra jedu první předávat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama