Ježíškova vnoučata - společný dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 30.11.17 16:53
Ježíškova vnoučata - společný dárek

Mnozí možná znáte, kdo ne, tak teď už budete znát  :mavam:

Běží projekt Ježíškova vnoučata a přicházím s návrhem, jestli by se někdo nechtěl přidat ke společnému dárku. Jedná se o pana Jiřího, kterému je 92 let a je z Domova pro seniory v Praze, který si přál předplatné deníku Právo na 1 den v týdnu po dobu 1 roku. Jeho přání mu určitě splníme, ale napadlo mě, pokud by se chtěl třeba někdo přidat, pán by mohl mít předplatné i na více dní v týdnu.

Ceny za předplatné jsou: Sobota - 919 Kč - je tam TV Magazín (tu jsme si vybrali my). Hodně oblíbený je i pátek - 851 Kč - příloha Víkend. Potom je čtvrtek - 867 Kč - příloha kulturní novinky, literární týdeník. Ve středu - 884 Kč - příloha Dům a bydlení. V úterý - 833 Kč - příloha Styl pro ženy. V pondělí - 833 Kč - příloha Sport.

Pokud by se chtěl někdo přidat, můžete se mi ozvat a domluvili bychom se. Projekt jako takový mi přijde obrovsky smysluplný a jsem ráda, že s ním někdo přišel.

Reakce:
Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 30.11.17 16:57

Projekt je skvělý, taky jsem se zapojila.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11295 příspěvků 30.11.17 16:59

:potlesk: Parádní nápad! Kdyžtak zkuste ještě předchozí diskuzi, třeba se chytnou další.

Monika

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 30.11.17 17:54

@admin - děkuji, i tam jsem příspěvek psala, uvidíme, zda bude mít ještě někdo zájem se přidat.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 30.11.17 18:21

Jak jsem psala i vedle - já už si na ježíška zahrála a klidně ještě něco přihodím :)

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 05.12.17 13:35

Dárek se podařilo dát dohromady, zítra jedu první předávat.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 6 inzerátů 26.11.18 15:16

Pěkný projekt, jen jak koukám některé dárky jsou tedy pěkně hodnotné…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >