Jí a blinká pořád dokola

Anonymní
31.5.16 17:19

Jí a blinká pořád dokola

Ahoj, mam 6tydenniho chlapečka a dneska co vypije, to vyblinka a pak chce znovu nakojit, je to takhle pořad dokola, mě už bolí bradavky a nevím co mam dělat. Po 30min jmění usina, ja ho dam odrihnout a pak všechno letí ven, když ne všechno, tak postupně blinká cca půl hodinu. Už nemůžu takhle dal, nedělám nic jiného než kojím a utiram blinkani… Když mu prs po půl hodině (včera i po 2hodinach) vezmu, následuje hrozné řvaní. Když je u prsa tak s malými přestávkami pije pořad…

Poradíte prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1393
31.5.16 17:24

No hlavně bych řešila malého, pokud se to nezlepší, tak by to asi chtělo navštívit doktora, zvlášť když máte sotva po šestinedělí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
31.5.16 17:26

Tak mu nedavaj, asi se potrebuje jen uklidnit, coz je logicky u prsa, ale jen se prejida. Dej mu dudlika, nebo ho uklidni jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
31.5.16 17:29

Jak dlouho ji? Jestli se proste jen neprejida, treba by pomohlo mu kojeni o chvili zkratit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.16 17:36

@Verun83 Jak říkám, včera jedl 2hodiny… Pokud ho odstavim brzy, tak děsně vyvadi, nehledě na to, ze přes den už moc nespí. Nedělám nic jiného, než kojím. Jak mam teda poznat, ze už ma dost, ať mu mužů zkrátit krmeni? Už fakt nevím. Potom chování taky nezabírá, dudlík vyplivne a navaluje se mu z nej… Už nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.16 17:41
@Anonymní píše:
Ahoj, mam 6tydenniho chlapečka a dneska co vypije, to vyblinka a pak chce znovu nakojit, je to takhle pořad dokola, mě už bolí bradavky a nevím co mam dělat. Po 30min jmění usina, ja ho dam odrihnout a pak všechno letí ven, když ne všechno, tak postupně blinká cca půl hodinu. Už nemůžu takhle dal, nedělám nic jiného než kojím a utiram blinkani… Když mu prs po půl hodině (včera i po 2hodinach) vezmu, následuje hrozné řvaní. Když je u prsa tak s malými přestávkami pije pořad…Poradíte prosím?

Ahoj u našeho malého to bylo naprosto stejné, nakonec jsme skončily na pozorování v nemocnici.Tam mi poradily ať krmím jen a pouze z jednoho prsu a ne víc než dvacet minut.Od té doby to takhle praktikuji a je po blinkání.(podotýkám, že první den byl malý protivný a řval, doktor mě ujistil, že je to normální že se jen a prostě vzteká, že nemá obě prsa :mrgreen: )Předtím se doslova „přežíral“ jak řekl doktor a proto pořád ublinkával klidně i hodinu po kojení. Dávala jsem obě prsa jak řekli v porodnici a v tom byla ta chyba. Pokud ti přibírá vyzkoušela bych to a nebo se šla poradit k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.16 17:46
@Anonymní píše:
Ahoj u našeho malého to bylo naprosto stejné, nakonec jsme skončily na pozorování v nemocnici.Tam mi poradily ať krmím jen a pouze z jednoho prsu a ne víc než dvacet minut.Od té doby to takhle praktikuji a je po blinkání.(podotýkám, že první den byl malý protivný a řval, doktor mě ujistil, že je to normální že se jen a prostě vzteká, že nemá obě prsa :mrgreen: )Předtím se doslova „přežíral“ jak řekl doktor a proto pořád ublinkával klidně i hodinu po kojení. Dávala jsem obě prsa jak řekli v porodnici a v tom byla ta chyba. Pokud ti přibírá vyzkoušela bych to a nebo se šla poradit k doktorovi.

Ja kojím jenom z jednoho prsa, ale fakt dlouho. Nedovedu si představit, ze mu ho po 20min vezmu, jako teď, kojím jsem 30min, už u toho usinal a při předání do postýlky už teď tak 15min naříka a křičí a pořad otevírá pusu a hledá prso…

• Nahlásit
  • Citovat
47
31.5.16 17:47

Tohle nám začal dělat ve dvou měsících, a bylo mi od doktora řečeno že se přejídá, tak ho u prsa nenechávám tak dlouho a občasného dormení dám míň a už je to v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
31.5.16 17:50
@Anonymní píše:
Ja kojím jenom z jednoho prsa, ale fakt dlouho. Nedovedu si představit, ze mu ho po 20min vezmu, jako teď, kojím jsem 30min, už u toho usinal a při předání do postýlky už teď tak 15min naříka a křičí a pořad otevírá pusu a hledá prso…

Nám v porodnici radili kojit max 15 minut a pak sebrat. Jinak uz to dite stejně jen zuzla a ucucava. Zvazila bych si ho před a po kojení ať víš, kolik pije. A dala dudlík místo prsa - po tak dlouhém kojení hlad mít asi nebude. Manžel se takhle taky přecpaval jako miminko a pak zvracel obloukem - pomohlo až ubrat kojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11632
31.5.16 17:57

A nebolí ho bříško? to pak děti vyžadují kojení na uklidnění. taky může mít reflux

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
31.5.16 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj, mam 6tydenniho chlapečka a dneska co vypije, to vyblinka a pak chce znovu nakojit, je to takhle pořad dokola, mě už bolí bradavky a nevím co mam dělat. Po 30min jmění usina, ja ho dam odrihnout a pak všechno letí ven, když ne všechno, tak postupně blinká cca půl hodinu. Už nemůžu takhle dal, nedělám nic jiného než kojím a utiram blinkani… Když mu prs po půl hodině (včera i po 2hodinach) vezmu, následuje hrozné řvaní. Když je u prsa tak s malými přestávkami pije pořad…Poradíte prosím?

zasla bych k dr a na nic necekala muze to byt cokoliv kazdopadne bych ho nechala kline i 2× odkrknout poloha tygrik 8)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
31.5.16 18:10

Me DR řadila na zacatku kojit max 15min z jednoho a 15min z druhého. Dávám teď pouze z jednoho ale stejně ty s dny nikdy nevydržím a dam mu kdy chce. Protože si říkám co když ma fakt hlad.. Ale pak proste skončím třeba až za 1,5hod…

• Nahlásit
  • Citovat
20386
31.5.16 18:38

1. zkusila bych nejakou profesionalni laktacni poradkyni (podle sveho bydliste). Ta by mohla poradit, jestli neni neco spatne s kojenim ;)

2. pokud by nepomohla, tak bych dosla s malym k lekari, aby se na nej podival. Muze to byt cokoliv medicinskeho, ale take nemusi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
31.5.16 19:03

2 hodiny se nemůže krmit, má tě jako dudlík, kojila bych max 20 min, může blít z přejedení. Jak přibírá? Má dudlík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13401
31.5.16 19:12

Domluvte si setkání s laktační poradkyní. Je to efektivnější než internetové rady. Zeptejte se na kontakt vašeho pediatra a nebo dohledejte zde. Často přijde k vám domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama