Jí obézní lidé méně než hubení?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 01.02.18 14:20
Jí obézní lidé méně než hubení?

Mám obézní kamarádku, a hrozně se divila, když jsem na posezení snědla celou pizzu. Ona by prý zvládla maximálně dva kousky, ale „to jsou ti hubení lidi“. Její celá rodina vypadá podobně a tvrdí, že jí hrozně zdravě. Navíc pracují více méně manuálně, takže se hýbou. Taky jsem si všimla, že její chlapeček moc nepřibývá, zatímco moje holka by mě při kojení sežrala. Ten její je michelinek, moje hubená cácorka. Co si o tom myslíte? Není to nakonec nějak tak, že lidé s nadváhou jí opravdu méně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

odlaska
Kecalka 281 příspěvků 01.02.18 14:28

No vzhledem k tomu, že skoro pokaždé v pořadu „Jste to co jíte“ mluvili o účastníkovi jako o podvyživeném, tak bych se tomu nedivila.

hapolda
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 01.02.18 14:29

Mam kamaradku ktera ji taky jak vrabec a vazi 120 kg. Byla takova od miminka. Jeji tata vypada stejne, geneticka dispozice?? :nevim:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 01.02.18 14:30

Genetická dispozice+ špatné stravování dělají divy

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 01.02.18 14:31

Nejí, protože každej říká nežer, budeš tlustá! Jsem také z těch větších velikostí a víte co? když jsem se dala na hubnutí pod dohledem, tak jsem měla co dělat, abych to všechno snědla. Pak je člověk podvyživený, je jen obalený tukem, který si tělo ukládá, protože člověk málo a špatně jí. Jsou dvě skupiny obezity.. ta vyžraná a ta vyhladovělá.

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 01.02.18 14:32

Záleží na skladbě jídla, poměru přijímaných tuků, sacharidů, bílkovin, vlákniny. Ano budete hubená, když si budete hlídat prijem-vydej a je to opravidelnosti ve stravě, pokud budete jíst 1× denně a sežerete půlku lednice tělo si bude ukládat, co by kdyby mi zase nedali najíst. Pak můžete jíst 6× denně v malých porcich a nepribrete.Jo priberete pokud skladba jídla bude založena na vysokém příjmu sacharidů a tuků.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 01.02.18 14:33

@Veronika.Berta Jak je to ale možné? Jak tedy jí obézní člověk, když jí jako vrabec a stejně přibírá? 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 18684 příspěvků 01.02.18 14:34
@EmmaAnna píše:
@Veronika.Berta Jak je to ale možné? Jak tedy jí obézní člověk, když jí jako vrabec a stejně přibírá? 8o

Tak se pak dojídá jinde a něčím jiným. Nebo třeba nejí přes den a pak to dohání večer.

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3002 příspěvků 01.02.18 14:34

@EmmaAnna Nesmysl v koncentráku taky žádný obézní nebyly, byly podvyživení protože nejedli… Obézní lidí jedí hodně, jenom často o množství jídla lžou.

Příspěvek upraven 01.02.18 v 14:40

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 01.02.18 14:35

Genetika s obezitou nemá nic společného! Je to výmluva! Máma a táta tlustý, dítě bude taky tlustý…ne ne, je to o stravovani. Pokud bude dítě dostávat sladké, smažené antucne jídla bude jak rodiče! Hladovět a přesto obézní!!!

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18995 příspěvků 14 inzerátů 01.02.18 14:35

@EmmaAnna to je fakt individuální, znám hubené lidi, co jedí hodně, ale i hubeňoury co jedí málo a pak silné lidi co jedí málo a nadváhu mají a naopak lidi co jsou dost silní, protože jedí víc než mají. Nejde jen o to jídlo, ale také o pohyb a samozřejmě nějaké ty genetické dispozice. A taky třeba to jakou hodnotu bazálního metabolismu lidi mají. Moje známá třeba má přes 100 kg, ale jí třeba opravdu málo a to je ten problém. Tělo nedostane pořádně najíst a pak si uloží vše :nevim:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18995 příspěvků 14 inzerátů 01.02.18 14:37
@pikola píše:
Tak se pak dojídá jinde a něčím jiným. Nebo třeba nejí přes den a pak to dohání večer.

jo to je taky dost častý případ. Ale myslím si, že je i dost lidí co tolik jídla nespořádají a přesto pořád tloustnou, to můžou být právě ti co mají totálně odrovnaný metabolismus a tělo si prostě všechno uloží na horší časy. :nevim:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 01.02.18 14:38

@EmmaAnna špatnou skladbou jidla, nic víc v tom není, kolik tlustých lidí jste viděla jíst domácí ovesnou kaši s čerstvým ovocem???Kolik obeznych lidí ji libové maso se zeleninou? Kolik obeznych ji bílé jogurty s čerstvým nebo mrazenym ovocem bez dalšího cukru?

Bábrdl
Generální žvanilka 20465 příspěvků 01.02.18 14:39
@EmmaAnna píše:
Mám obézní kamarádku, a hrozně se divila, když jsem na posezení snědla celou pizzu. Ona by prý zvládla maximálně dva kousky, ale „to jsou ti hubení lidi“. Její celá rodina vypadá podobně a tvrdí, že jí hrozně zdravě. Navíc pracují více méně manuálně, takže se hýbou. Taky jsem si všimla, že její chlapeček moc nepřibývá, zatímco moje holka by mě při kojení sežrala. Ten její je michelinek, moje hubená cácorka. Co si o tom myslíte? Není to nakonec nějak tak, že lidé s nadváhou jí opravdu méně.

Ne. Oni jí míň před lidma, většinou protože se stydí. A aby vzbuzovali soucit.
Pak přijdou dům a tam se dožerou.

Ale tím, že se moc nehýbou, tak i míň pálí. Takže mohou jíst míň než někdo sportovně založený :think:

pikola
Neúnavná pisatelka 18684 příspěvků 01.02.18 14:39
@Yasminn píše:
jo to je taky dost častý případ. Ale myslím si, že je i dost lidí co tolik jídla nespořádají a přesto pořád tloustnou, to můžou být právě ti co mají totálně odrovnaný metabolismus a tělo si prostě všechno uloží na horší časy. :nevim:

No ona ta jejich představa „jím zdravě“ je dost často hodně vzdálené od nějakého správného jídelníčku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama