Jídel. židlička Patron Bohemia - nespokojenost

1192
9.10.06 13:58

Jídel. židlička Patron Bohemia - nespokojenost

Ahoj holky emimiňačky,

loni v zimě jsme koupili v jednom dětském obchodě v Praze pro malého modrou jídelní plastovou polohovací židličku od Patron Bohemia. Dlouho jsme se rozhodovali, jakou pořídit, ale prodavačka nám řekla, že jsou všechny skoro stejné, takže je to úplně jedno, co si vybereme. Rozhodli jsme se tedy pro tuhle, řekla jsem si - zlatá střední cesta (stála 3000), ale co bysme pro pohodlí malého i své neudělali. Jakmile malý začal sedět, začala jsem ho tam v poloze pololeže dávat, všechno bylo OK ale zrada nastala, když kolem konce 1. roku projevil vůli jíst sám, začala jsem mu tam nandávat ten velký stolek a nestačila jsem se divit - když jsem malého připoutala, aby mi z ní nevylézal, i v té nejvyšší poloze a s max. povolenými kšírami na ten stůl skoro nedosáhne, mezi ním a začátkem stolu je velká mezera, když ho po:,–(ím tak, aby opravdu seděl a mohl jíst, nemůže být přikšírovaný a opěrku má kdesi daleko za sebou. Navíc jsem pod něj musela dát polštářek, protože ten stůl je hodně vysoko. A to nemám doma žádného prcka - má 87 cm.
Psala jsem už dva dopisy na výrobce, ale ani se mi neobtěžovali odpovědět :cry: . Mám tyhle problémy jenom já, nebo v tom nejsem sama?
Díky předem za vaše reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
9.10.06 14:18

nemam jeste zadnou zkusenost,ale vim ze kdyz se delaly testy na tyhle zidlicky tak nejlip z nich vysla ta z Ikei-sice nevypada nic moc,ale byla prvni-a aza super cenu-tak treba ji vezmes aspon jako nahradni reseni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
9.10.06 22:40

Ahoj,
mam to same i kdyz se zidlickou Chicco. Ale mame to podedene, tak darovanemu koni na zuby nekoukam… Taky jsem si ale rikala, ze je to blbe udelane… No, nepomohla jsem, ale aspon vis, ze v tom nejsi sama…

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama