Jídelní stůl s tvrzeným sklem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 29.01.18 21:25
jídelní stůl s tvrzeným sklem

Zajímalo by mě, jestli je tu někdo kdo do má zkušenosti s jídelním stolem z materiálu kov a vrchní deska tvrzené sklo, jako na pohled se mi to moc líbí ale nějak jsem nedohledala skutečné recenze, máte zkušenosti??? plus rovnou přikládám odkazy na dva typy co se mi líbí: 1. https://www.nakup-nabytek.cz/…6-fialovy-1/
2. https://www.nakup-nabytek.cz/…barve-f1165/
doporučíte nebo mám vzít dřevo a šmitec???
děkuji za názory

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 21:30

Mela jsem takovy jako ten druhy. Zkusenosti chces jake? Drevo je drevo a sklo je sklo…:)

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 29.01.18 21:31

Skleněný průhledný bych nikdy nekoupila, je to hrozné na údržbu a vypadá to příšerně „světsky“. Ještě fialový… Jakýkoliv jednoduchý stůl bude vypadat o dost líp.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 29.01.18 21:32

@Alyss1 no jestli to právě něco vydrží se sklem nemám zkušenosti, mám doma 15 měsíční dítě, tak jestli to vydrží pár let, ale to by snad mohl vydržet ne?? :mrgreen:

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 21:32

Bez ohledu na zkusenosti ten prvni je desny. ranne 90tky:(

Niky2
Kecalka 496 příspěvků 48 inzerátů 29.01.18 21:33

Mne se z tech odkazu nelibi ani jeden.Ale jde prece o tvuj domov, jak to mas sladene, co preferujes. Recenze ocekavas presne na co?

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 21:35

Uz ho nemame ale ne ze by nevydrzel. Meli jsme ho 5 let, podedeny po nekolika detech. Nase dve prezil.deti take. Kako deska uz byla poskrabana ale spise pri blizsim pohledu. To by drevo ale bylo take. Utirat se musel ale slo to lehce. Spatne zkusenosti nemam. Ale mam radeji drevo. :)

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 29.01.18 21:35

Jasně, rozumím, každý máme něco takže otázka zní vydrží podle vás tvrzené sklo?? či je to risk a hned se to rozbije???

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 29.01.18 21:36

@Berushka1 Jestli nechceš strávit den utíráním stolu, tak s dítětem určitě ne skleněný s lesklýma nohama. A je to studené.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 29.01.18 21:37

@Alyss1 děkuji za tuhle odpověď mi tohle celé stálo :kytka: :hug: :srdce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 29.01.18 21:38

Já bych se bála, že se na to položí třeba něco horkého a praskne to, nebo na to člověk něco upustí. My máme skleněný konferenční stolek asi 5 let a zatím nám praskl jednou (ale je od českého výrobce, takže nám poslal náhradní sklo). Musí na to člověk holt dávat pořád pozor. :nevim:

Příspěvek upraven 29.01.18 v 21:40

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 21:38

Nas dvoulety na nem stal. Takze kdyz vezmes velke kladivo a budes do nej mlatit tak asi nevydrzi:( jinaknas vydrzel vse v pohode.

Takze nebala bych se ze se rozbije. A rohy ma nas dreveny stul ostrejsi.

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 21:43

Nic horkeho jsem na to nedavala. Jako hrnec? Mam podlozku preci. Na dreveny bych take nic nedavala. Upustit? To bys na nej musela upistit kulecnikovou kouli. Ale sklo jnaseho jidelniho stolu a konferencnich stolku co jsem videla je neco zcela jineho.

Jo aby byl leskly musi se lestit. To drevo take. Ale zaseto jde lehce.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 29.01.18 21:56
@Alyss1 píše:
Nic horkeho jsem na to nedavala. Jako hrnec? Mam podlozku preci. Na dreveny bych take nic nedavala. Upustit? To bys na nej musela upistit kulecnikovou kouli. Ale sklo jnaseho jidelniho stolu a konferencnich stolku co jsem videla je neco zcela jineho.Jo aby byl leskly musi se lestit. To drevo take. Ale zaseto jde lehce.

Jo, to máš pravdu. To naše asi nebylo nějak speciálně tvrzené. :think:

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 29.01.18 21:58

Mame skleneny stul 11 let a je stale v pohode, jen jeden lehky skrabanec. prezil dve deti v pohode. stridave na nem mame jen prostirani a nebo i ubrus. udrzuje se skvele, ja teda netrpim na nalestenou domacnost, doma se ma hlavne bydlet a ne byt otrokem nabliskanych skrini. po jidle stacilo pretrit svedskou uterkou a bylo to v pohode.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >