Jídelní židle pro půlroční

23
3.4.20 12:47

Jídelní židle pro půlroční

Holky jakou by jste doporučily jídelní židličku pro půlroční mimi? Cenově tak do 3 tisíc, nejlépe rostoucí. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1602
3.4.20 12:51

Počkala bych až bude sedět sama a potom koupila rostoucí dřevěnou, která má nohy jakoby do L. Unese potom i dospělého člověka a u nás na ní sedíme všichni rádi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
3.4.20 12:54
@Petula306 píše:
Počkala bych až bude sedět sama a potom koupila rostoucí dřevěnou, která má nohy jakoby do L. Unese potom i dospělého člověka a u nás na ní sedíme všichni rádi :mrgreen:

Jenže mě dochází nápady jak ji krmit. Když ji dám do postele a podložím, aby byla v polosedě, tak se stejně skope dolů a hlavou kroutí ze strany na stranu, takže musím po každým krmení převlekat i postel. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1602
3.4.20 12:55

@neffax to neporadím, někdo krmí ve vejcu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
3.4.20 12:58

Na kline. Deti maji byt na krmeni co nejvic vzprimene (fyzio to nechteji slyset, ale je to bezpecnejsi z hlediska mozneho uduseni. Ja si vyhodnotila, ze radeji budu s ditetem cvicit na zada nez z neho vyklepavat jidlo). Az bude sedet, tak plastovou z IKEA. Ty polstrovane se spousty zahybu se blbe cisti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
3.4.20 13:04

Na klíně, v autosedačce, v lehátku… obě děti jsem těch prvních pár měsíců, než si sedly, krmila takhle, pak už šly rovnou do dřevěné rostoucí, která vydrží ještě mnoho dalších let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
3.4.20 13:04

Máme Hauck Beta+
Ale v půlroce bych jí do židličky nedávala ještě, co autosedačka?

• Nahlásit
  • Citovat
8078
3.4.20 13:08

Měla jsem tu polohovací od 6 měsíců, syn by se do ní věděl ještě teď 2,5 roku a 15kg. Ale je to strašný monstrum, zabírá místo, blbě se čistí. Krmila jsem v lehátku a nebo autosedačce. Teď, když malá sedí (bude jí 9 měsíců), tak jsem objednala tu obyč z Ikey, co mají v každé jídelně. Je lehká, hned čistá a malá je v ní ráda i mimo jídlo. V té druhé jen řvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1602
3.4.20 13:10

@Aduš8 ikeu mám taky a má obrovskou nevýhodu.. pokaždé zakopnu o některou nohu. Myslela jsem, že jsem nemehlo. Pak zakopl i chlap a na oslavě prateta :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
3.4.20 13:12

Tak na tu chvilku, než začne sedět, je výhodné sehnat starší lehátko nebo nepotřebnou autosedačku (vajíčko). Nebo polohovací židle. Nám se vyplatila Zopa (má 3 různé polohy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
3.4.20 13:13

@Petula306 tak o tu polohovací jsem zakopavala víc, protože je fakt obří. Ale zakopávám i o synovi rostoucí, má spodek do tvaru H. :mrgreen: myslím, že to bude u všech stejně, protože je člověk prostě nezastrčí pod stůl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1602
3.4.20 13:17

@Aduš8 tak to jsi mě uklidnila :) už jsem myslela, že pitomá židle poletí z okna. Mamka má právě takovou, o kterou se nezakopává, tak jsem myslela, že je to specialita jen té ikey :mrgreen: člověk na to musí pořád myslet, abych třeba neopařila dítě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
3.4.20 13:25

Ono půlroční dítě sedí? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
3.4.20 16:01
@Petula306 píše:
Počkala bych až bude sedět sama a potom koupila rostoucí dřevěnou, která má nohy jakoby do L. Unese potom i dospělého člověka a u nás na ní sedíme všichni rádi :mrgreen:

A jak k ní dítě připoutáš? Ta není myslím ani pro roční :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
3.4.20 16:08
@Berry77 píše:
A jak k ní dítě připoutáš? Ta není myslím ani pro roční :nevim:

Obě mé děti seděly v Jitro židli od té doby, co seděly (cca 9 m). Prvé bylo divočejší, takže jsem ho tam pro jistotu připoutala obyč kšírama. Druhé je rozumnější a vzhledem k tomu, že od dítěte v židli nikam neodcházím a pultík se dá dorazit až k bříšku, tak ho tam nepoutám vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama