Jídelní židlička Cam a Pepe baby design máte někdo?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 15:07
Jídelní židlička Cam a Pepe baby design máte někdo?

Holky máte někdo zkušenost nevím kterou koupit ta Pepe je o 500 korun levnější..

Reakce:
tamit
Povídálka 24 příspěvků 23.05.19 16:26

Máme židličku CAM, dostali jsme ji jako dárek. Polohování jsme nevyužili a židlička je samý záhyb takže na úklid nic moc. Později jsme vyndali i ten polstr s medvídkem, v záhybech to byl samý drobek a zbytky jídla. Ta druhá bude to samé. Kupovat si nějakou židličku tak si vyberu co nejjednodušší aby se dobře udržovala. Něco jako je ta jednoduchá bílá z Ikea ale tu bych taky nedoporučovala, máme ji u našich a věčně o ní zakopáváme protože má zešikmený nohy :)

DanielaS
Stálice 98 příspěvků 24.05.19 08:33

Tu Cam mame, ale pri druhem diteti jsem ji dala pryc, protoze zabira moc mista. (Podle fotky je to ale prast jak uhod.) Ma vyhodu, ze pultik je ve vysce stolu a tim padem dite na stul nedosahne. Presla jsem na zidlicku Tripp trapp se sedatkem pro batolata, ta se pristrci az ke stolu jako normalni zidle.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 24.05.19 22:06

Mám CAM a jsem spokojená. Po každém jídle omyju, polohování dobre, je stabilní, co mi vadí je, že pod velkým pultikem je ještě jeden malý na který se ten velký nasazuje, takže nemůžeš mít dítě jen tak volně bez pultíku. Ale používám jej jen na krmení, takže ok. Místa zabere, ale asi jako každá židlička, mám ji v rozku složenou a nijak o ní nezakopavam. Jinak popruhy nejdou oddelat a to mi vadí při dezinfekci…

Váš příspěvek
Reklama