Jídelní židlička Fillikid Aron

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zeleňule
Kecalka 203 příspěvků 16.08.18 14:26
Jídelní židlička Fillikid Aron

Dobrý den,
máte, prosím, některá jídelní židličku Fillikid Aron? Na internetu ji mají jenom v jednom e-shopu a recenze žádné. Zajímalo by mě, zda je pevná, neviklá se a zda za ty peníze to nebude jenom nějaký šunt. Je srovnatelná s jinými židličkami v té cenové kategorii cca 2000,–Kč?
Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 01.09.18 13:15

@Zeleňule ahoj, taky jsem bohužel žádné nenašla :nevim: lepší by bylo si jí někde osahat, případně se dá vždy vrátit v garanci 14 dnů

veliskovajitule
Povídálka 11 příspěvků 24.09.18 00:01
@Káťa19 píše:
@Zeleňule ahoj, taky jsem bohužel žádné nenašla :nevim: lepší by bylo si jí někde osahat, případně se dá vždy vrátit v garanci 14 dnů

U většího zboží je otrava to vracet :dance:

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 24.09.18 08:09

@veliskovajitule to ano, ale zas ta moznost je, tak kdyz nejsou recenze a nahodou by to holt nevyhovovalo…

Zeleňule
Kecalka 203 příspěvků 24.09.18 09:01

Ahoj,
nakonec jsem na doporučení koupila židličku Caretero Bistro, hlavně kvůli látkovému potahu. Cenově vyšla zhruba nastejno. Přišla a byla to katastrofa, taková spojovací tyč, tam nešla dát neb plasty nebyly dolisované. Když se to podařilo, tak zase židlička nedržela ve správné výšce, nefungovala na jedné noze pojistka. Navíc jí neustále padala spojovací noha. Milou židličku jsem zabalila a poslala PPL zpět. Nevyšlo to levně a teď mě čeká martirium s penězi z obchodu, jednak se vůbec nezvali, že židličku převzali (převzali podle čísla zásilky) a jednak nemám peníze ve 14 denní lhůtě zpět. Asi holt spoléhají na to, že tak velkou zásilku nebude nikdo vracet a radši si nechá šmejd. Takže židlička v této cenové kategorii (a nemyslím, že by to bylo málo peněz za plast) dopadla katastrofálně.
Nakonec jsem na bazaru koupila použitou Peg Perego Zero3 a čekala se staženou zadnicí co přijde. Přišla krásná lehká, ale výborně držící židlička, nevypadá zbytečně robustně, má všechno, co jsem si přála. potah je z ekokůže, aby se malé nepotila hlavička, ušila jsem jí tam vložku a židličku si užíváme. Cenově vyšla sice stejně jako ta Caretero nová, ale jsem spokojená.
Sice jsem neměla odvahu koupit bez recenzí tu Fillikid, ale bohužel ani s kladnými recenzemi Caretero nedopadla, asi vadný kus. Potěhle zkušenostech se židličkami levnějšími bych do toho znova nešla, radši za ty peníze zvolím bazar.

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 24.09.18 16:17

@Zeleňule super, bylo by fajn, kdybys dala recenze sem :palec:

já si zas nemůžu vynachválit rostoucí dřevěnou židličku , využiješ jí až téměř do dospělosti, až půjde dítě do školy, přesuneš jí k psacímu stolu. Navíc je to ekologické, nekupuješ žádný plastový krám (odpad). ;)
mám jednu od Dvemalakridla (v odkazu) a pak od Hyrák design , obě super.

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 24.09.18 16:19

Určitě se dá sehnat i pěkná zánovní na bazárku

Zeleňule
Kecalka 203 příspěvků 24.09.18 18:47

@Káťa19 Jo,jo o dřevěné uvažuji až tak ve dvou letech. Až z téhle vyroste. Využíváme ji zatím jako křesílko, když potřebuji být v kuchyni nebo v obýváku, tak v ní malá leží. Díky za tip. Tuhle pak pošleme dál:).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >