Jídelní židlička pro nesedící děti

30.11.19 07:49

Jídelní židlička - nesedí děti

Dobrý den,
Poohlížím se po jídelních židlích pro naše dvojčata. Můžete mi dát nějaké tipy pro nesedí děti, prosím? Které máte doma a vyhovují vám a taky naopak, kterým židlím se určitě vyhnout.
Děkuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18952
30.11.19 08:11

@-xoxo_Ivv- Meli jsme Peg Perego prima papa, je krasne polohovatelna az skoro do lehu, vyskove nastavitelna, mezi nozkama ma zarazku, coz je fajn, kdyz pak dite sedi u velkeho stolu bez toho pultiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
30.11.19 08:14

@-xoxo_Ivv- krmila bych nesedici dite ve vajicku a pak poridila kvalitni rostouci zidli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
30.11.19 08:16

@-xoxo_Ivv- my máme od chicca polly magic relax. Je od narození, je k tomu i hrazdicka a spokojenost. Malá je tam rád a i když nejí.
Hlavně je stabilní a veliká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
30.11.19 08:37

Chicco Polly, jde napolohovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
30.11.19 09:08

My máme CAM Campione a spokojenost. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16544
30.11.19 09:46
@luci.no píše:
@-xoxo_Ivv- krmila bych nesedici dite ve vajicku a pak poridila kvalitni rostouci zidli.

naprosto souhlasím, ty velké plastové židle jsou na chvilku, drahé, zbytečné…

Mám třetí dítě a nikdy jsem takovou polohovací židli nepotřebovala, navíc z vlastní zkušenosti od cca 18m nebo déle oceníš to, že budou chtít vše dělat samy, samy si vylezou na dřevěnou židličku, samy si slezou :palec:

dřevěné židle jsou rostoucí a využijí je dlouho ;)
je velký výběr těchto židlí

mají i v Lidlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 10:38

Já mám coto baby stars, dá se napolohovat, takže se využije i dříve. Kupovala jsem v obchodě dětský růžek a mají velký výběr polohovacích židliček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 12:48

@sasenka2000 Jee, tam jsme taky kupovali, akorát teda máme jiný typ, a maximální spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 22:10

Já tady na těch stránkách nakupuju skoro všechno, mám od tama i kočárek a dětskou ohrádku, tak kdyby ste chtěla nějakou radu, tak klidně poradím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11681
10.12.19 22:14

Nesedící dítě jsem krmila ve vajíčku nebo v houpátku, pak koupila dřevěnou rozkládací židličku klasiku jako byly za nás :mrgreen: teď ve 3 letech v rozloženém stavu pořád u stolučku u babičky jí a kreslí :mrgreen: no spíš čmárá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 12:09

Ta coto baby stars je prave taky rozkladaci a da se z ni udelat stolecek se zidlickou, takze do budoucna doufam, ze si na tom bude taky „cmarat“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama