Jídelní židlička od narození miminka

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 110 příspěvků 12.07.18 18:03
Jidelni zidlicka od narozeni miminka

Ahoj zeny, mozna i muzi. Koukame po jidelni zidlicce od narozeni. Prosim o doporuceni. A pokud nekdo mate LIONELO NILES nebo Jídelní židlička Peg-Pérego Prima Pappa Zero 3 2018, tak prosim o recenzi, zkusenosti. Dekuji Luu

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
Mia25
Kecalka 376 příspěvků 12.07.18 18:08

Máme Hauck alpha a na ni nástavec pro miminko:)
 https://www.kocarky-ruzovypanter.cz/…bouncer-2018

unuděná
Kelišová 5919 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 19:13

me osobne prijde sikovnejsi preklenout obdobi od zacatku prikrmu do sedu (coz byvaji tak. 2-4mesice) krmenim v autosedacce,hou­patku ci na kline a pak koupit sikovnou rostouci zidlicku :mavam:

Luucanam123
Kecalka 110 příspěvků 12.07.18 19:34
@unuděná píše:
me osobne prijde sikovnejsi preklenout obdobi od zacatku prikrmu do sedu (coz byvaji tak. 2-4mesice) krmenim v autosedacce,hou­patku ci na kline a pak koupit sikovnou rostouci zidlicku :mavam:

Me nejde ze zacatku o krmeni, ale postylka bude v patre, a tohle jsem chtela na zacatek abych miminko mela u sebe kdyz budu dole varit atd. Nechci ohradku a ani nemuze byt na zemi, velmi studena dlazba( starsi dum ) atd. Takze me napadlo tato varianta, mit zidlicku na pozdeji a polohovani po narozeni hnedka.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15907 příspěvků 12.07.18 19:52

@Luucanam123 v té židličce by mělo být dítě co nejkratší dobu, není to pro jeho vývoj nic moc. Méně Chicco Polly a nakrátko u dobu ok, ale opravdu co nejkratší.

unuděná
Kelišová 5919 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 20:36

jak pise Cuddy,tyhle lehatko-sedatka by pro novorozence a kojence mela byt jen na dobu nezbytne nutnou.Ne,ze mamka si a uklizi a dite na ni takhle dve hodiny kouka.Navic spousta deti takhle byt ani nechce.Lepsi pockat po porodu,nakolik kontaktni a zvidave ditko bude.ja si treba taky malovala,jak dite dam do houpatka a budu u toho neco delat,ale prd,dcera od 2m nesnesla jakekoli upevneni kdekoli,nejlepe ji bylo na zemi (pro takove dite nejlepe poridit penove puzzle ci kvalitni podlozku).Syn zase chtel byt primo u me, takze nositko ci satek.beztak je to jen na par mesicu,drtiva vetsina deti se ti na to v pul roce vyprdne a ani by pro ne nebylo vhodne,oni potrebuji lezt,plazit se,zkoumat.

Mirri1
Stálice 85 příspěvků 2 inzeráty 13.07.18 14:01

Co nějaký košík na kolečkách? Dají se pořídit za 1.000-, na bazaru. Později například pěnové puzzle na zem. Židlička nebo lehátko není opravdu moc dobrý nápad na delší dobu.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8521 příspěvků 12.09.18 10:57
@Luucanam123 píše:
Ahoj zeny, mozna i muzi. Koukame po jidelni zidlicce od narozeni. Prosim o doporuceni. A pokud nekdo mate LIONELO NILES nebo Jídelní židlička Peg-Pérego Prima Pappa Zero 3 2018, tak prosim o recenzi, zkusenosti. Dekuji Luu

Ahoj,

já tedy nemám ani jednu z těch, co jsi vypsala, ale mám jídelní židličku také od narození a jsem moc spokojená.

Máte Inglesinu Zuma. Je polohovací jak do lehu, tak i výškově, nastavení nožiček a je možné ji použít s i bez pultu. Lze z ní udělat i klasickou židličku. Jsem s ní hrozně moc spokojená a otestovaly ji už dvě děti. Cistění je také poměrně snadné, pokud ji umeju hned a nenechám to jídlo zaschnout :lol: Potahy pratelné.

jen bych doporučila, aby jsi se dívala i na nohy židle - ta Inglesina má poměrně blbě řešené, často o ni někdo zakopne, i když ji máme danou tak, že se kolem ní nemusí xkrát za den projít, ale spousta lidí si už zkopla palec o ni :lol: Ale třeba ta kolečka jsou super, že si mužu popojíždět.

Dělala jsem pro holky recenzi, tak mám i pár fotek :-) Byla sice vyšší pořizovací cena, ale myslím, že se nám už několikrát oplatila. Kolikrát jsem si říkala, že ji otočím za obyčejnou Ikea židličku, ale nevím, nějak se mi ji nechtělo věřit, tady vím, že i když mi v ní usne (a že se to už stalo několikrát), tak nepřepadne, nepřevrhne se … prostě je bezpečná a já ji věřím :-) A když jsem už zvažovala, že i mladší koupíme Jitro rostoucí židli, tak jsem měla kupující za docela dobré ceny, takže si cenu docela dobře i drží :-)

nika.veroni
Kecalka 137 příspěvků 12.09.18 12:47

Mám CAM Istante https://www.mall.cz/…icka-col-219?… jde polohovat do lehu a krmím v ní od 4 měsíců. Super.

blink
Kecalka 379 příspěvků 12.09.18 12:48

Od narozeni bych volila polohovatelnou, myslim ze jsou asi vsechny na stejny princip, tak pak bych volila asi podle vahy a materialu.

Luucanam123
Kecalka 110 příspěvků 12.09.18 15:33

Dekuju holky moc. Uz jsme vybrali, tak snad bude ok.

Káťa19
Echt Kelišová 8890 příspěvků 18 inzerátů 15.09.18 10:59
@Mirri1 píše:
Co nějaký košík na kolečkách? Dají se pořídit za 1.000-, na bazaru. Později například pěnové puzzle na zem. Židlička nebo lehátko není opravdu moc dobrý nápad na delší dobu.

souhlasím, tady se dá sehnat krásná kolébka nebo postýlka a nejlepší pro rozvoj dětátka je zem, takže obléct více a pořídit pěnové puzzle, které mají větší tlouštku..
V bazárku lze nastavit i hlídací pes a přijde ti upozornění na nový kousek.

Puzzle jsem koupila takové , jsou velké, opravdu kvalitní a tlusté, lze využít i později jako podložka na cvičení apod… takže se využije opravdu dlouho :palec:

lucynka25
Echt Kelišová 8657 příspěvků 23.10.18 12:23

Já jsem měla pro holky polohovatelnou od gmini s krtečkem , šla dát do pololehu, ale stejnak je až od 6měsíce, ten pololeh je dokud dítě nesedí, pro tak malé miminko je vhodná nějaká kolébka, ve stylu vajíčka a úplně nejvhodnější nechat ležet na zemi na dece.
Já u první dcerky udělala chybu, že jsem jí nedávala moc prostor v pohybu, dávala jsem jí často do těchto houpaček apod. a pak jsem s ní chodila na cvičení, aby se rozlezla, otočila..
u druhé dcery jsem si dala pozor, pořád byla na zemi, mohla se volně pohybovat a byla děsně šikovná ve všem, až moc rychlá :mrgreen:
Tak zkus to trošku nějak vymyslet jinak ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >