Jídelní židlička pro akční dítě

24.1.20 15:16

Jídelní židlička pro akční dítě

Ahoj :mavam: Mám akčního 19M prcka a reším právě koupu nové židličky. U té, co máme teď, je schopný pri zvedání otevrít bezpečnostní pás a v sekundě se v ní postavit. Je to nebezpečné, nesmím z něj oka spustit. Neměl by někdo tip na fakt bezpeční židličku, u které by se mu tohle nedarilo? Ponuka je obrovská, tak bych byla ráda za nějaké vodítko a zkušenost. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1388
24.1.20 15:32

@Trashpanda ja pouzivala klasicke ksiry z kocaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
24.1.20 16:28

@Trashpanda Pokud už si umí rozepnout sponku u kšír, tak doporučuji nepořizovat klasickou židličku s tácem, ale vysokou dřevěnou židli, kterou přisunete ke stolu, ano u jídla budete muset prcka víc hlídat, ale ke stolu I od stolu si vleze sám s menším rizikem pádu z výšky. My máme tuhle https://www.mall.cz/…row-up-white?… a brzy budu dcerce (18m )dávat pultík pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:25

Ahoj, my mame roční holčičku. A od té doby, co se naučila stát, už v jídelní židli nesní nic. Chce u jídla prostě stát. Jíme v učící věži ve stoje u linky nebo jídelního stolu. S jak nám šmajuje :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:41

U stolu stojí v učicí věži, lze na ni jednoduše vylézt a slézt dle potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 22:44

Díky za odpovědi, kouknu se tedy po nějakých rostoucích židlích, té klasické už asi odzvonilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 13:19

My původně koupili tu lepší židličku z IKEA za asi 1500 Kč. Nejdřív mi přišla v pohodě, stabilní a bezpečná, ale když se malej zapře nožkama a začne se hemžit, neměla jsem z židličky dobrý pocit. Ze strachu, že se malej vyvleče z jednoduchého popruhu jsem ho nesměla ani na chvilku spustit z očí. Nakonec jsme koupili tuhle židličku od Cybexu https://www.bembo.cz/…dlicky-deti/ se kterým mám dobré zkušenosti, protože máme i autosedačku. Tahle má lépe vymyšlený popruh a stabilita je perfektní. Navíc má několik poloh takže je to lvastně rostoucí židlička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 14:24

@MončaTralala Jé, díky. :palec: Taky máme autosedačku od Cybexu, nevěděla jsem, že dělají i židličky. Vypadá fakt dobre a ten popruh pusobí bezpečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
5.2.20 16:09

V 18m děti seděly už bez pultíku na dřevěné rostoucí židličce a samy si vylézaly a samy slézaly, za dohledu… samy jedly a byly spokojené, u třetího to budu dělat úplně stejně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama