Jídelní židlička pro dítě 2,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šmušmu
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 05.02.17 21:42
Jídelní židlička pro dítě 2,5 roku

Ahoj,
budeme se stěhovat a při tom pořizovat nový jídelní stůl a židle. Pro malého mám teď takovou tu bílou židličku z Ikea, ale je dost velký a už se do ní špatně dává a vyndává, navíc je hodně samostatný a k tomuhle prostě musí asistovat dospělý. Na obyčejnou židli ke stolu je ale ještě malý. Jako jde to, nají se i z dospělácké židle, ale pohodlné to pro něj asi moc není. Doporučíte nějaký mezistupeň? Jak to řešíte? Jen polštářem nebo jste koupili ještě nějakou speciální židličku? Nechám si poradit, nic mě nenapadá. Viděla jsem nějakou takovou vyšší židli zase v Ikea, má ji někdo?

Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17401 příspěvků 20 inzerátů 05.02.17 21:44

@Šmušmu Mám dřevěnou rostoucí židli.

Btw. holka 22 měsíců si umí vylézt a nalézt do batolecí jídelní židle sama, ale nemáme teda tu ikeáckou. Kluk na to nikdy nepřišel.

Maty1989
Závislačka 3044 příspěvků 05.02.17 21:47

Poštář pod zadek. Židlička mi přijde zbytečná :nevim:

saadet
Extra třída :D 11854 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 21:49

@Šmušmu nejlepsi je stokke. Vsechny rostouci zidle ji v podstate kopiruji ;) pokud neresis penize kup tu. Jinak napr ceske Jitro neni spatne ;)

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 05.02.17 21:51

@Šmušmu my máme takovou tu rostoucí - stokke, jitro a další. Zatím teda pořád s tou miminkovskou zábranou/pultíkem, ale spíš proto, že neposedí :roll:
Jinak se mi na ní líbí, že i když má vejš sedátko, aby dosáhl na stůl, tak díky tomu stupátku na ní sám vyleze. A doufám, že chvíli vydrží. Máme teda bazarovou.
Jo a taky si o ní neurážíme pořád nohy jako u té ikeácké (máme u tchánovců)

Anet Č.
Kecalka 127 příspěvků 05.02.17 21:52

My máme na klasickou jídelní židli - podsedák babysmart. Je to super, nesmeká se, vyleze si na to sám, může hezky sedět u stolu a je krásně vysoko. Nebo si to může dát na zem, na plovoučku a sedět na tom, nebo i vzít ven na trávu.

Danuše83
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 21:54

My máme tu vyšší z Ikey a super

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 05.02.17 21:57

Pořídili jsme rostoucí židli Klára a je super. Má široké sedátko takže na ní může sedět i větší dítě. Je stabilní, dcerka je dost živá a židle drží. U rodičů má jen polštář na židli a není to ono. Na tuhle si sama vyleze, sama sleze… neměnila bych.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 05.02.17 21:59

Máme rostoucí židli Geuther.

Šmušmu
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 05.02.17 22:05

@Ornwen Taky si o tu Ikea židličku urážíme nohy :-D Jaká je ta vyšší @Danuše83? Myslím jakou rozteč mají ty nohy, jestli je to taky tak šíleně široké nebo je to nějak rozumně. Zase musím řešit místo, budeme mít menší obývák než teď. Ta stokke a jí podobné se mi moc nelíbí a přijde mi to zbytečně drahé. Nejvíc se mi asi líbí ten podsedák, to nebude překážet a vypadá to prakticky. :palec: Když přijde návštěva, prostě to oddělám a mám o židli navíc.

hani28
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 05.02.17 22:26

My jsme meli takovyto podsedak, co se pripoutal k zidli, a mala si na nej mohla sama vlezt a pripoutat se v nem http://1url.cz/otFq4 ale bohuzel nevim jestli a kde se da v CR sehnat, ziju v zahranici. Ale ted ve 2 a 3/4 uz sedi na dospelacke zidli.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 05.02.17 22:43

Mame drevenou rostouci zidlicku a syn si do ni vyleze sam :palec:.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 05.02.17 23:17

Prodává se takovej sedák na židli, od 2 asi do 5 let.. be smart, nebo jak se to jmenuje. ale já to nikdy nepoužívala, naši jedí odmala na normální židli…v jídelní židličce byli párkrát, zvedat je tam několikrát denně, to mě fakt nebavilo :oops:

Danu78
Stálice 57 příspěvků 05.02.17 23:22

Mame drevenou rostouci Jitro v krasne limetkove barve s cervenym podsedakem a polstrovanim i na operce za zady. Synovi jsme kupovali asi taky okolo 2,5 let. Byl z ni hned od zacatku nadseny. Jedina nevyhoda, ze je kvuli stabilite tezsi, takze ho musime obcas ke stolu zasunovat - budou mu 4. Nekdy si ji nachysta sam a vyleze na ni ze strany, ale casto si necha pomoct. Na normalni zidli by uzcite sedet zvladl, ale chybela by mu tam opora nohou, kterou potrebuje, kdyz se treba u stolu natahuje na pexeso nebo kdyz neco tvorime a nema to primo pred nosem.

estejedna
Kecalka 196 příspěvků 05.02.17 23:49

Taky máme jitro, pořizovali jsme ji dceři, když jí byly 2 roky. Máme ten druhý typ s pultíkem, kterého se nehodlá vzdát. Naprostá spokojenost.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >