Reklama

Jídelní židlička pro nesedící miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Kecalka 103 příspěvků 04.02.18 13:51
Jídelní židlička pro nesedící miminko

Maminky, kterou zidlicku by jste doporucili? Nejlepe jeste pro nesedici dite? Zaciname s prikrmy :)

Mate nekdo zkusenost se zidlickou ZOPA? ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 04.02.18 13:53

Zopa mám doma ;) je super, ale dítě rozhodne musí samo sedět. Do té doby jsme používali lehatko

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 04.02.18 13:55

Dokud dcera nesedela tak jsem ji krmila v autosedacce.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 14:01
@vertunka píše:
Dokud dcera nesedela tak jsem ji krmila v autosedacce.

I já. A pak klasická dřevěná židlička. Ty plastový super uni nemůžu ani vidět ;)

Michaela Bohacova
Povídálka 34 příspěvků 04.02.18 14:03

@Lee92 za nas Cam Campione :palec:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.02.18 14:08

Dokud nesedí tak vajíčko nebo lehatko, na zidlicku času dost.

saadet
Extra třída :D 11841 příspěvků 04.02.18 14:12

@Lee92 mela jsem nejdriv chicco poly nebo jak a ta sla polohovat do takoveho polosedolehu ;) tak jsem od zacatku krmila tam i kdyz jeste nesedela.

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 04.02.18 14:15

Dokud se syn neposadil, tak jsme měli lehátko Patron a u babičky vysokou polohovací židličku Patron, na sezení máme bílou dřevěnou židličku Zopa a jsme moc spokojení, dobře se omývá a je hodně stabilní, teď jí má už bez toho pultíku a jí u stolu.

Uživatel je onlinemission84
Kecalka 400 příspěvků 04.02.18 14:30

Když byl úplně malej mela jsem doma lehátko, nouzovka na navstevach autosedacka. Když si sednul poridili jsme zidlicku Jitro a maximální spokojenost. Teď už sedí bez pultiku u stolu a řekla bych ze i dlouho bude

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 04.02.18 14:31

@Lee92
Pro nesedící lehátko nebo autosedačka, později určitě židle Jitro, je i verze pro prcky, kteří sice už sedí, ale potřebují připoutat. :)

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 04.02.18 14:38

Měla jsem Chicco Polly magic, polohovací se celé sedátko jako vajíčko. Nicméně z praktického hlediska, dítě se tam pařilo, protože ty potahy byly igelitové. Bylo tam milion záhybů a škvír, takže na čištění děs.
Na sedící dítě jsem pak koupila z druhé ruky takovou tu obyčejnou židličku z Ikey. Kdybych věděla, jak ta Chicco bude nepraktická, byla bych koupila z druhé ruky polohovací lehátko za pár šupu a vydržela bych s ním, dokud by si dítě nesedlo. Takhle už jsem ji používala, protože byla drahá, ale znovu bych to nekoupila.

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 14:39

@Lee92 máme polohovací GMini tuším s krteckem

jannina1
Závislačka 4028 příspěvků 04.02.18 14:59

Meli jsme bezvadnou zidli bohuzel znacku nevim.Byo tan hodne poloh, jedna skoro do lehu.Dite tam bylo snad od 2 mes.

Saffiraa
Závislačka 3721 příspěvků 13 inzerátů 04.02.18 15:08

Ahoj, my máme Chicco Polly už pro druhé dítě a maximální spokojenost. Rozhodně můžu doporučit! :mavam:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 04.02.18 15:08

My meli od narozeni chicco polly, od cca 9 mesice pak jitro. Pokud bych musela setrit, tak ten zacatek prikrmu bych zvladla v autosedacce ci vajicku a pote koupila poradnou zidlicku, kde si dite opre jak nohy, tak zada, tedy vyskove a hlavne hloubkove stavitelnou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >