Jídelní židlička pro nesedící miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lee92
Kecalka 138 příspěvků 04.02.18 13:51
Jídelní židlička pro nesedící miminko

Maminky, kterou zidlicku by jste doporucili? Nejlepe jeste pro nesedici dite? Zaciname s prikrmy :)

Mate nekdo zkusenost se zidlickou ZOPA? ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 04.02.18 13:53

Zopa mám doma ;) je super, ale dítě rozhodne musí samo sedět. Do té doby jsme používali lehatko

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 04.02.18 13:55

Dokud dcera nesedela tak jsem ji krmila v autosedacce.

Aries6
Generální žvanilka 22059 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 14:01
@vertunka píše:
Dokud dcera nesedela tak jsem ji krmila v autosedacce.

I já. A pak klasická dřevěná židlička. Ty plastový super uni nemůžu ani vidět ;)

Michaela Bohacova
Povídálka 34 příspěvků 04.02.18 14:03

@Lee92 za nas Cam Campione :palec:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 04.02.18 14:08

Dokud nesedí tak vajíčko nebo lehatko, na zidlicku času dost.

saadet
Extra třída :D 11862 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 14:12

@Lee92 mela jsem nejdriv chicco poly nebo jak a ta sla polohovat do takoveho polosedolehu ;) tak jsem od zacatku krmila tam i kdyz jeste nesedela.

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 04.02.18 14:15

Dokud se syn neposadil, tak jsme měli lehátko Patron a u babičky vysokou polohovací židličku Patron, na sezení máme bílou dřevěnou židličku Zopa a jsme moc spokojení, dobře se omývá a je hodně stabilní, teď jí má už bez toho pultíku a jí u stolu.

mission84
Kecalka 450 příspěvků 04.02.18 14:30

Když byl úplně malej mela jsem doma lehátko, nouzovka na navstevach autosedacka. Když si sednul poridili jsme zidlicku Jitro a maximální spokojenost. Teď už sedí bez pultiku u stolu a řekla bych ze i dlouho bude

hehehe
Extra třída :D 11565 příspěvků 04.02.18 14:31

@Lee92
Pro nesedící lehátko nebo autosedačka, později určitě židle Jitro, je i verze pro prcky, kteří sice už sedí, ale potřebují připoutat. :)

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 04.02.18 14:38

Měla jsem Chicco Polly magic, polohovací se celé sedátko jako vajíčko. Nicméně z praktického hlediska, dítě se tam pařilo, protože ty potahy byly igelitové. Bylo tam milion záhybů a škvír, takže na čištění děs.
Na sedící dítě jsem pak koupila z druhé ruky takovou tu obyčejnou židličku z Ikey. Kdybych věděla, jak ta Chicco bude nepraktická, byla bych koupila z druhé ruky polohovací lehátko za pár šupu a vydržela bych s ním, dokud by si dítě nesedlo. Takhle už jsem ji používala, protože byla drahá, ale znovu bych to nekoupila.

lucynka25
Echt Kelišová 8296 příspěvků 04.02.18 14:39

@Lee92 máme polohovací GMini tuším s krteckem

jannina1
Závislačka 4205 příspěvků 04.02.18 14:59

Meli jsme bezvadnou zidli bohuzel znacku nevim.Byo tan hodne poloh, jedna skoro do lehu.Dite tam bylo snad od 2 mes.

Saffiraa
Závislačka 3846 příspěvků 11 inzerátů 04.02.18 15:08

Ahoj, my máme Chicco Polly už pro druhé dítě a maximální spokojenost. Rozhodně můžu doporučit! :mavam:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15799 příspěvků 04.02.18 15:08

My meli od narozeni chicco polly, od cca 9 mesice pak jitro. Pokud bych musela setrit, tak ten zacatek prikrmu bych zvladla v autosedacce ci vajicku a pote koupila poradnou zidlicku, kde si dite opre jak nohy, tak zada, tedy vyskove a hlavne hloubkove stavitelnou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >