Jídelníček na míru - zkusily byste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 12:13
Jídelníček na míru - zkusily by jste?

Zdravím vás dámy,

Nedávno jsem vedla diskuzi se známými a zajímaly by mě i názory širšího okruhu lidí.

Mám dotaz, zda by některá z vás využila jako pomoc při hubnutí služby výživové poradkyně a dodržovala jídelníček na míru?
Myslíte, že by vám pomohlo, kdyby jste věděly, že jste za to zaplatily a máte přesně rozepsané, co kdy jíst a jen by jste to navážily a o víc se nestraly? Nebo vám to přijde spíše omezující? S tím, že by jste se na svou poradkyni mohly kdykoliv obrátit v případě dotazů, či ztráty motivace.

Zajímá mě, zda by jste raději hubly samy nebo jste už veškeré snažení vzdaly? zda by jste poskytly fotky proměny, kolik by jste do toho byly ochotné investovat..
:mavam:

Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 26.07.19 12:18

Kolegyně ho měla, pomohlo jí to naučit se jíst správě, hodně zhubla a pak už se uměla hlídat sama. Mě na to samé stačily kalorické tabulky a zdravé recepty z Instagramu :mavam:

Dlouhá punčoška
Kecalka 154 příspěvků 26.07.19 12:24

Měla jsem zpracovaný jídelníček a bylo to dobré, protože běžně clovek vyvážený jídelníček nemá. Najednou je potřeba se víc soustředit na to co a kolik je potřeba sníst. Hodně mi taky pomohlo odměřováni porci bez vážení - podle velikosti dlaně. Ale to potřebovat vyzkoušet. Určitě doporucuji:thumbsup:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 26.07.19 12:25

Já teda jídelníček nevyužila, nijak výrazně hubnout nepotřebuji, ale dokáži si představit, že ta finanční motivace může být dost silná. Přeci jen, když už si za to člověk zaplatí, jinak se snaží. :lol:

Co jsem ale měla možnost vidět vzorové jídelníčky, vadilo mi na nich pár věcí: 1) Nepočítalo se se zbytkem rodiny. Většinou člověk vaří nejen pro sebe, ale i pro své děti a muže. Osobně by se mi nechtělo vyvařovat jim jídlo zvlášť. Když se jídelníček vztáhnul na celou rodinu, dost často byl finančně neudržitelný, případně v něm byly věci, se kterými mají poměrně často problém partneři nebo děti.

1. Byl dost neuspořádaný: Tu zbyla polovina tvarohu, tu polovina kuřecího prsa, půl balení jahod…a co pak s těmi zbytky.
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16245 příspěvků 26.07.19 12:37

Já to zkusila 2× pokaždé zhubnu 5kg a pak se váha zastaví a nic
první to řešila tak že ubírala a ubírala jídlo až jsem byla hlady vyčerpaná
druhá mi řekla že to není možná a že tomu nevěří
i když jsem oba jídelníčky fakt dodržovala poctivě tak nic, už nemám náladu další poradkyně zkoušet

carsa
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 26.07.19 12:42

1. Budete otrokem vaření, nakupování a vážení.
2. Co zbytek rodiny?
3. Co se zbytky jídla, které u těch přesně stanovených receptů logicky bude (budete mít sílu to vyhodit?)
4. Dáte za to spoustu peněz.
5. Píše se: byste.

Lathi
Kecalka 359 příspěvků 26.07.19 13:31

Za me ne, mela jsem dva a ani jeden mi nevyhovoval, jeden byl na principu nevazenu ale od oka-tedy ne 200g brambor ale treba 3 mensi brambory… to ještě celek slo..druhy(dodt drahý) byl hruza, :( vydrzela jsem tri dny a nedalo se to:snidane, svacina, obed, svacina, večeře, druha vecere…jen jsem byla v kuchyni a k tomu pulka jidelnicku byla z produktu ktere se musi koupit u toho poradce na eshopu (proteiny, susene bilky, ruzna masla) takže za me vyhozene penize, teď jedu low carb a moc mi vyhovuje, je to jediny kdy jsem trochu zhubla a mou blbosti jsem zase bohuzel přibrala. Teď jedu znova a zatim jsem spokojena

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8479 příspěvků 26.07.19 15:05

Měla jsem krabičkove stravování asi 1300 kalorií. To jediné jakz takž šlo. Ale nesnáším ohřívána jídla v mikrovlnce a vůbec, že by kila letěla dolů závratně. Cena byla skvělá, asi 6000.

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 19:31

Ja si jeden cas pohravala s myslenkou, ze si ho necham sestavit. Ale presne, nechci byt otrokem u plotny a co ostatni. Takze jen zapisuju do kalorickych tabulek. Coz mi prijde jako znacka ideal.

Ale kamaradka ma jidelnicek na sacharidove vlny z 30 denni vyzvy a je moc spokojena. Jenze je doma a ma cas jidlo pripravovat.

Váš příspěvek
Reklama