Reklama

Jídelníček nekojeného půlročního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 15.01.18 16:03
Jídelníček nekojeného půlročního miminka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký režim mají vaše půlroční nekojená miminka? Kolikrát denně papají a co? Máte papání a spaní na čas nebo tak jak to vyjde? Kupujete jídlo pro miminka nebo vaříte? Případně kupované ohříváte v mikrovlnce? Kupujete kojeneckou vodu nebo převařujete kohoutkovou vodu? Kupujete kašičky pro miminka (vanilková, malinová…)? U nás se malý budí vždy tak kolem sedmé hodiny ráno. V tu dobu mu dávám UM a pak ještě usne na hodinku nebo na dvě.. Potom cca v 10 hod. dáváme přesnídávku. Obvykle ve 13 hod. dáváme obídek – máme to tak napůl – s vařením i s kupovaným papáním. Poté jdeme většinou ven na procházku a pak malý papá okolo 17 hod. kašičku (kupovanou – vanilkovou, malinovou, krupicovou…) a pak mezi 20 – 21 hod. mu dávám UM. Mezi 21 – 22 hod malý usne a pak se budí zase až kolem té sedmé hodiny. Přes den většinou moc nespinká, jen vždy třeba na půl hodiny. Vychází nám to na papání 5× denně. Nevím jestli to není špatně, že nemá odpoledne mezi obědem a večeří ještě svačinku, ale opravdu nevím, kdy bych mu ji dala. Hlad ani nemá a vychází to nějak časově, že ho krmím kolem té 17 hod. Jinak normální čajíky odmítal a kupujeme ten sypaný sunárek. Kupujete to také? S příkrmy jsme začali před 5. měsícem po domluvě s Dr. Díky za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 15.01.18 16:18

Ja uz mam sice rocni deti, ale jidelnicek maji stale stejny. V 6 rano UM a spanek, 10:00 UM, 11:00 presnidavka, 13:00 obed, 14:00 UM a spanek, 16:30 jogurt, 19:30 kase, spat chodi ve 20:00. Taky jsem porad nevedela, jestli nedelam neco spatne, ale zatim jim to tak vyhovuje, takze to stale nechavam tak. A jsou skoro od narozeni plne na UM. Ja kupuji obedy i presnidavky a obed dam do misky a ohrivam v mikrovlnce, kojeneckou vodu jsem prestala davat kolem 8.mesice tusim a davam kohoutkovou, ale prevarenou vzdy do termosky. Sypany sunarek jsem zkousela, ale moc jim to nechutnalo, vice jim chutna cista voda a kasicky kupuju v DM babylove bio krupicova, predtim jsem zkousela ruzne a tato jim chutna nejvic, snad jsem odpovedela na vse :)

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 15.01.18 21:33

Mam 6,5m chlapecka. Vstava okolo 8 - UM, 11 - obed masozel prikrm, 14 - UM, 17- ovocna presnidavka nebo jogurt s ovocem, 19.30 - UM (na kasi se zatim moc netvari - z flasky vubec, na lzicku jen kdyz neni uplne unaveny). V noci 3-4 davam jeste UM. Uz spal celou noc, ale ted se zas budi na jidlo. Ted bych to chtela trochu upravit a davat 11-ovoce, 14-obed, 17-ovoce (no uvidime).
Spi 2-3× denne po 30 minutach (spatne usina, dobre spi jen v kocarku - porad jezdime)
Piti - bojujeme. Obcas stava od hippu, obcas granulovany sunarek. Nekd nechce flasku, tak mu to davame strikackou.
Prikrmy tak 50/50
Vodu zatim kojeneckou, ale do cca mesice prejdeme na kohoutek

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >