Jídelníček nekojeného půlročního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 15.01.18 16:03
Jídelníček nekojeného půlročního miminka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký režim mají vaše půlroční nekojená miminka? Kolikrát denně papají a co? Máte papání a spaní na čas nebo tak jak to vyjde? Kupujete jídlo pro miminka nebo vaříte? Případně kupované ohříváte v mikrovlnce? Kupujete kojeneckou vodu nebo převařujete kohoutkovou vodu? Kupujete kašičky pro miminka (vanilková, malinová…)? U nás se malý budí vždy tak kolem sedmé hodiny ráno. V tu dobu mu dávám UM a pak ještě usne na hodinku nebo na dvě.. Potom cca v 10 hod. dáváme přesnídávku. Obvykle ve 13 hod. dáváme obídek – máme to tak napůl – s vařením i s kupovaným papáním. Poté jdeme většinou ven na procházku a pak malý papá okolo 17 hod. kašičku (kupovanou – vanilkovou, malinovou, krupicovou…) a pak mezi 20 – 21 hod. mu dávám UM. Mezi 21 – 22 hod malý usne a pak se budí zase až kolem té sedmé hodiny. Přes den většinou moc nespinká, jen vždy třeba na půl hodiny. Vychází nám to na papání 5× denně. Nevím jestli to není špatně, že nemá odpoledne mezi obědem a večeří ještě svačinku, ale opravdu nevím, kdy bych mu ji dala. Hlad ani nemá a vychází to nějak časově, že ho krmím kolem té 17 hod. Jinak normální čajíky odmítal a kupujeme ten sypaný sunárek. Kupujete to také? S příkrmy jsme začali před 5. měsícem po domluvě s Dr. Díky za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 15.01.18 16:18

Ja uz mam sice rocni deti, ale jidelnicek maji stale stejny. V 6 rano UM a spanek, 10:00 UM, 11:00 presnidavka, 13:00 obed, 14:00 UM a spanek, 16:30 jogurt, 19:30 kase, spat chodi ve 20:00. Taky jsem porad nevedela, jestli nedelam neco spatne, ale zatim jim to tak vyhovuje, takze to stale nechavam tak. A jsou skoro od narozeni plne na UM. Ja kupuji obedy i presnidavky a obed dam do misky a ohrivam v mikrovlnce, kojeneckou vodu jsem prestala davat kolem 8.mesice tusim a davam kohoutkovou, ale prevarenou vzdy do termosky. Sypany sunarek jsem zkousela, ale moc jim to nechutnalo, vice jim chutna cista voda a kasicky kupuju v DM babylove bio krupicova, predtim jsem zkousela ruzne a tato jim chutna nejvic, snad jsem odpovedela na vse :)

BaaraD
Stálice 74 příspěvků 15.01.18 21:33

Mam 6,5m chlapecka. Vstava okolo 8 - UM, 11 - obed masozel prikrm, 14 - UM, 17- ovocna presnidavka nebo jogurt s ovocem, 19.30 - UM (na kasi se zatim moc netvari - z flasky vubec, na lzicku jen kdyz neni uplne unaveny). V noci 3-4 davam jeste UM. Uz spal celou noc, ale ted se zas budi na jidlo. Ted bych to chtela trochu upravit a davat 11-ovoce, 14-obed, 17-ovoce (no uvidime).
Spi 2-3× denne po 30 minutach (spatne usina, dobre spi jen v kocarku - porad jezdime)
Piti - bojujeme. Obcas stava od hippu, obcas granulovany sunarek. Nekd nechce flasku, tak mu to davame strikackou.
Prikrmy tak 50/50
Vodu zatim kojeneckou, ale do cca mesice prejdeme na kohoutek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama