Jídelníček od Katchaby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wei
Povídálka 11 příspěvků 20.07.19 18:56
Jídelníček od Katchaby

Ahoj maminky,
Má někdo zkušenost s jídelníčkem na míru od Katchaby? Já ho už mám doma a chci po dovolené začít. Na fb jsou samozřejmě jen pozitivní recenze, ale mě zajímá jakákoliv zkušenost. Přijde mi tedy, že na svačiny je tam fakt dost jídla. :think: uvidíme, jestli to vůbec vše sním :D jinak budu ráda i za parťačku, která půjde do hubnutí se mnou :palec:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8698 příspěvků 20.07.19 20:04

@wei hubnu ale bez jídelníčku. Zvládám to sama. Vždy když jsem měla jídelníček od někoho sestavený, bylo mi zle a nehubla jsem

wei
Povídálka 11 příspěvků 20.07.19 20:19

@lachtanice86 já v jídelníčku mám různé variace jídel, nemám tam nic nalajnovaný. Gramáž jo, ale jinak je to volitelný. A když hubneš podle sebe, hodíš sem příklad co přes den sníš? Děkuji :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 8698 příspěvků 20.07.19 20:49

@wei já měla v jídelníčku taky varianty ale nesnesu svaciny. Teď si dávám jídlo jen když mám hlad takže někdy 2×, někdy 3× denně. A vyhovuje mi to. Třeba dnes k snídani vejce, slanina, zelenina a kafe. Včera snídaně nebyla. Jindy si dám palačinky, wafle, mug cake, polévku, oriskovou kaši, jogurt a vlastní granola nebo domácí ciniminies. K obědu dnes kuře, zelí a knedlik, včera losos a zelenina. Jindy maso, omáčka hranolky, nebo saláty. Dnes k večeři zelenina a vaječné muffiny, jako dezert jahody a šlehačka. Včera k večeři bucek, jindy sekana, burger. Normálně i peču dorty, rolady, dělám si vlastní termix, raffaelo kuličky.. K televizi si dělám vlastní chipsy. atd… ale vše v low carb verzi a hubnu krásně

Baruunečka
Kecalka 176 příspěvků 20.07.19 21:14

Mám od ní jídelníček. Držím ho od 24.5. a zhubla jsem 5 kg. Musím říct, ze jsem velmi spokojená. Hodně se mi upravilo zažívání, nemám hlad a chut na sladké. Pokud ho teda dodrzuju…Jakmile nějaký den si nestihnu včas uvařit a dostanu se třeba k nějaké buchte, hubnutí jde stranou a sežeru všechno co vidim :lol: :lol: :lol:…Ale druhý den začínám zase zdravym jidlem podle ní a bez jakýkoliv výčitek. Jen vim, ze musím jet podle neho a vyhýbat se pokušení, protože když mám sladké přímo před sebou, neodolam… Naštěstí manžel nemá sladké rád a tak nepecu, domu to nekupuju a tak to jde :palec: :)

wei
Povídálka 11 příspěvků 20.07.19 21:30

@lachtanice86 máš tedy převážně low carb stravu? Ale zni to tedy dobře :palec:

wei
Povídálka 11 příspěvků 20.07.19 21:32

@Baruunečka ty jo, tak to je skvělý výsledek!! Je fajn, že nemáš chutě. To bych právě potřebovala. Jsem schopná pred ms splácat vše možné. Byla bych schopná sežrat i prase v čokoládě :mrgreen:

lachtanice86
Echt Kelišová 8698 příspěvků 20.07.19 22:15

@wei ano převážně LC. Sem tam ujedu ale málokdy. Nemám chutě ani hlad

lachtanice86
Echt Kelišová 8698 příspěvků 20.07.19 22:16

@wei jinak má dole 8kg za 5mesicu. Ale nezačínala jsem s moc velkou vahou a navíc po porodu. Jo a bez pohybu

Váš příspěvek
Reklama