Jídelníček od výživového poradce, pošle někdo?

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rennys1
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 14.03.18 10:04
jídelníček od výživového poradce, pošle někdo?

Ahoj, chci se zeptat, jestli tady nemá někdo jídelníček od výživového poradce nebo nutričního terapeuta, a mohl mi ho poslat. Asi od někoho, kdo má podobné míry jako já, aby to bylo více na míru, i když je mi jasné, že stejného člověka tu nenajdu. Protože jsem se snažila upravit jídelníček, do toho cvičím a zatím se mi nedaří, tak asi špatně jím. Asi i málo, ale nevím, co víc a čeho.. Měřím 163 cm, vážím 66kg, dle nějaké kalkulačky na netu jsem obézní a mám v sobě 24kg tuku a musím dát dolů nejméně 10kg tuku… Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4554 příspěvků 14.03.18 10:07

@rennys1 Radím kouknout a používat kalorické tabulky. A nebo investovat do svého přesně na míru. Já byla u nás v nemocnicy, kdy nutriční terapeutka řeší lidi s dietami a nemocemi a chtěla za to pár korun.

medunka23
Kelišová 6690 příspěvků 14.03.18 10:11

Každý člověk je jiný, nemyslím si, že bys zhubla když ti nekdo pošle svůj jídelníček na míru, od toho je na míru.
Pokud potřebuješ zhubnout tak pouzivej kaloricke tabulky a budeš hned vědět jak jsi na tom s jídlem, tam ti to z každého jídla vypočítá vlákninu, bílkoviny a tuky co do sebe dostaneš. Pokud nechceš utrácet za jídelníček na míru, tohle je fajn způsob se v potravinách orientovat

rennys1
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 14.03.18 10:11

@P4ja pár korun? Můžu zkusit nemocnici (kde to asi bude levnější), ale právě co vím, tak za to chtějí od 2 tisíc, tak jsem si říkala, že to nejdřív zkusím tady, jestli někdo nemá jídelníček s podobnými míry jako mám já…

berusa.m
Závislačka 2558 příspěvků 14.03.18 10:15

@rennys1 Jsem o 3 cm vyšší a o 2 kila těžší než ty. Takže jsme na tom skoro stejně. 58 - 60 kg je můc cíl. V tuto dobu jsem měla krásnou postavu. :,( Ale nevím jestli to ještě někdy dám. Čím jsem starší, tím to jde dolů hůř.

Možná se zkus napsat co a kdy jíš? Třeba ti někdo poradí. Mě nejlíp funguje vysadit sacharidy, takže žádné cukry, pečivo, rýži, těstoviny. Pouze zeleninu, trochu ovoce, ryby, maso, vejce, ořechy a zdravé tuky + mám ráda bílý jogurt, takže ten občas svačím. Pít vodu nebo zelený čaj. Pokud ale sacharidy zase zavedeš, váha jde hned nahoru, takže to chce změnit celkové myšlení a nebrat to jako dietu, ale životní styl dlouhodobě.

pikola
Neúnavná pisatelka 18564 příspěvků 14.03.18 10:16

Jako že bych ti dala zdarma svůj jídelníček, za který jsem musela já zaplatit? :mrgreen:
Zkus Stob nebo kalorické tabulky, kde si pášeš co jíš. Je to zdarma, ale musíš pro to něco udělat.

Nebo popiš co jíš tady a jsme schopné ti říct, kde je problém.

rennys1
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 14.03.18 10:18

@medunka23 tam jsem se registrovala, ale nějak to nechápu, za celý den, co sním (a to myslím, že sním dost), mi píše 337kcal z 1707 kcal a -1050kcal pohyb, ale dole je pak (jak je symbol příboru), tak mi píše 1387kcal, tak nevím, jestli jím jako moc nebo málo…

pikola
Neúnavná pisatelka 18564 příspěvků 14.03.18 10:23
@rennys1 píše:
@medunka23 tam jsem se registrovala, ale nějak to nechápu, za celý den, co sním (a to myslím, že sním dost), mi píše 337kcal z 1707 kcal a -1050kcal pohyb, ale dole je pak (jak je symbol příboru), tak mi píše 1387kcal, tak nevím, jestli jím jako moc nebo málo…

A to sis tam zapsala jen jedno jídlo, nebo celý den? To 1387 je co ještě musíš za ten den sníst

lilith1
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 14.03.18 10:45
@rennys1 píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli tady nemá někdo jídelníček od výživového poradce nebo nutričního terapeuta, a mohl mi ho poslat. Asi od někoho, kdo má podobné míry jako já, aby to bylo více na míru, i když je mi jasné, že stejného člověka tu nenajdu. Protože jsem se snažila upravit jídelníček, do toho cvičím a zatím se mi nedaří, tak asi špatně jím. Asi i málo, ale nevím, co víc a čeho.. Měřím 163 cm, vážím 66kg, dle nějaké kalkulačky na netu jsem obézní a mám v sobě 24kg tuku a musím dát dolů nejméně 10kg tuku… Děkuji

Proč by ti někdo měl dávat něco, za co tvrdě zacvakal..tuto vyčůranost nechápu..Jestli chceš zhubnoůut tak investuj.

smurfka
Nadpozemská drbna 28940 příspěvků 14.03.18 10:49

@rennys1 já chodila do nutriční poradny která měla smlouvy s pojištovnami a tudíž to bylo zadarmo..zkus jestli něco takového u vás není..
no je fakt že moc spokojená jsem ale nebyla..hold dělají rozdíl mezi platícími a neplatícími…ale třeba to bude jiné a pomůže ti to

lucynka25
Kelišová 6878 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 10:53

@rennys1 zkus napsat tady https://www.emimino.cz/…y-a-terapie/ do poradny přímo odborníkovi, je to zdarma ;)
Jinak já si počítám kolorie a jde to, to není žádná věda. Chce to hoooodně zeleniny s masem, nejíst sladkosti aspol..od porodu mám dole (za 6.m po císaři) 18kg a u žádného poradce jsem nebyla. Vařím si malé porce a jím pravidelně a kvalitně.
A ještě mám před sebou tak 15kg na váhu, co jsem měla před prvním dítětem.

ka2ka
Extra třída :D 12148 příspěvků 14.03.18 10:56
@rennys1 píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli tady nemá někdo jídelníček od výživového poradce nebo nutričního terapeuta, a mohl mi ho poslat. Asi od někoho, kdo má podobné míry jako já, aby to bylo více na míru, i když je mi jasné, že stejného člověka tu nenajdu. Protože jsem se snažila upravit jídelníček, do toho cvičím a zatím se mi nedaří, tak asi špatně jím. Asi i málo, ale nevím, co víc a čeho.. Měřím 163 cm, vážím 66kg, dle nějaké kalkulačky na netu jsem obézní a mám v sobě 24kg tuku a musím dát dolů nejméně 10kg tuku… Děkuji

24kg tuku jo??? takž by jsi měla vážit 42 kg?

ka2ka
Extra třída :D 12148 příspěvků 14.03.18 11:00

@rennys1 hele nevím kde jsi počítala bmi ale pokud si tě zadám do tabulky a udám vymyšlený věk 30 let tak máš bmi25 takže normální váha

P4ja
Závislačka 4554 příspěvků 14.03.18 11:31
@rennys1 píše:
@P4ja pár korun? Můžu zkusit nemocnici (kde to asi bude levnější), ale právě co vím, tak za to chtějí od 2 tisíc, tak jsem si říkala, že to nejdřív zkusím tady, jestli někdo nemá jídelníček s podobnými míry jako mám já…

Já platila 1500 se vším, měření, vážení, jídelníček. + nový, když jsem se dostala na váhu, kterou jsem chtěla. A byla to ta nejlepší investice. Jako sama platit nechceš a od druhých, které to zaplatily, ti to není blbé? Jinak počítej s tím, že i to samotné hubnutí něco stojí. Když člověk neprasi a vybírá kvalitní jídlo.

Lenka_Hal
Závislačka 4003 příspěvků 14.03.18 11:56

Ktera online kalkulacka ti zmeri ci vypocita procenta telesneho tuku? :think: :) Navic, kdyz tak koukam na ty cisla z kalorickych tabulek, 1000kal za sport, tak bud ses teda solidni sportovni „masina“ nebo trochu precenujes co je intenzivni sport. No, ale nemam zadne zkusenosti s kalorickyma tabulkama, treba jen neco nechapu… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama