Jídelníček pětiměsíčního nekojeného miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 18.12.17 17:40
Jídelníček pětiměsíčního nekojeného miminka

Ahoj, prosím o rady a zkušenosti :). Máme pětiměsíční miminko (již nekojené). Od 4,5 měsíce jsme začali s příkrmy k obědu (mrkev, brambor, brokolice..), jinak dáváme UM. Nyní jsem se dočetla na krabičce UM na dávkování od 5. měsíce - 4× denně 210 ml. To je pro naše miminko dost málo.. Papá většinou UM 4× denně 210 ml a do toho k obědu zeleninka a to mu nestačí a ještě ho dokrmuji trochou UM. Jaký máte jídelníček a kolikrát denně papají vaše miminka? Nikde jsem se nedočetla zdali bych mohla zeleninu dávat třeba 2× denně a nebo k obědu zeleninu a večer kaši? Všude je psané, že vybrat buď jedno a nebo druhé… Ráda bych už zařadila i nějaké ovoce ke svačince, ale stejně mu to nejspíš stačit nebude.. Myslíte, že když vypije více UM, než je v dávkování na krabičce, tak je to špatné? Ono opravdu nevím, čím více ho dokrmit, jestli mu dávat nějakou tu kaši.. Dejte mi prosím vědět jaký mají Vaše miminka jídelníček :) Děkuji moc ;)

Přečtěte si článek: Jídelníček kojence

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6403 příspěvků 29 inzerátů 18.12.17 17:47

www.maminkam.cz
www.varimedetem.cz

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 18.12.17 18:02

@pannda Děkuji, hned na to kouknu :)

Ladiczech
Nováček 1 příspěvek 20.12.17 07:17

Zdravim, doufam, ze zde najdu radu. Mame 5,5 mesicni holciciku, co pije UM jen v polospanku. Vzhuru ma seky a lahvicku proste nechce ani caj. Nemate nekdo radu, jak v tomto pripade udelat jidelnicek, ze by jako piti bylo primichano uz v jidle? :? Moc dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama