Reklama

Jídelníček pětiměsíčního nekojeného miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 18.12.17 17:40
Jídelníček pětiměsíčního nekojeného miminka

Ahoj, prosím o rady a zkušenosti :). Máme pětiměsíční miminko (již nekojené). Od 4,5 měsíce jsme začali s příkrmy k obědu (mrkev, brambor, brokolice..), jinak dáváme UM. Nyní jsem se dočetla na krabičce UM na dávkování od 5. měsíce - 4× denně 210 ml. To je pro naše miminko dost málo.. Papá většinou UM 4× denně 210 ml a do toho k obědu zeleninka a to mu nestačí a ještě ho dokrmuji trochou UM. Jaký máte jídelníček a kolikrát denně papají vaše miminka? Nikde jsem se nedočetla zdali bych mohla zeleninu dávat třeba 2× denně a nebo k obědu zeleninu a večer kaši? Všude je psané, že vybrat buď jedno a nebo druhé… Ráda bych už zařadila i nějaké ovoce ke svačince, ale stejně mu to nejspíš stačit nebude.. Myslíte, že když vypije více UM, než je v dávkování na krabičce, tak je to špatné? Ono opravdu nevím, čím více ho dokrmit, jestli mu dávat nějakou tu kaši.. Dejte mi prosím vědět jaký mají Vaše miminka jídelníček :) Děkuji moc ;)

Přečtěte si článek: Jídelníček kojence - jak přikrmovat?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6499 příspěvků 32 inzerátů 18.12.17 17:47

www.maminkam.cz
www.varimedetem.cz

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 18.12.17 18:02

@pannda Děkuji, hned na to kouknu :)

Ladiczech
Nováček 1 příspěvek 20.12.17 07:17

Zdravim, doufam, ze zde najdu radu. Mame 5,5 mesicni holciciku, co pije UM jen v polospanku. Vzhuru ma seky a lahvicku proste nechce ani caj. Nemate nekdo radu, jak v tomto pripade udelat jidelnicek, ze by jako piti bylo primichano uz v jidle? :? Moc dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >