Jídelníček před otěhotněním a v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 07.01.18 09:53
Jídelníček před otěhotněním a v těhotenství

Zdravím všechny. Prosím co bych měla jíst než se začneme snažit o miminko? jaké vitamíny(kyselinu listovou…) užívat, na co si dávat pozor a co potom mají jíst a nemají těhotné? moc děkuji za rady a odkazy. :mavam:

Reakce:
saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 07.01.18 09:55

@rawala jedno dite uz mas tak snad uz to vis ne? :think:

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 07.01.18 09:57

Brala jsem kyselinu listovou a jedla jsem všechno normálně :nevim:

rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 07.01.18 10:09

Jo to já už si nepamatuju co jsem dělala přesně a tak si to potřebuji připomenout. :mavam:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 07.01.18 10:18

Před otěhotněním nic, po otěhotnění jsem radši začala brát kyselinu listovou. Nechlastat a bez kofeinu. Nejedla jsem syrové maso, uzeného lososa, ze začátku ani měkké sýry, pak už jo

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 07.01.18 10:31

@rawala Kyselinu listovou a nemagořit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 07.01.18 10:41

:mavam: :hug: proste jíst zdrave ale normalne

janickaIII
Závislačka 2652 příspěvků 07.01.18 11:31

Já někde slyšela, že by se v těhotenství neměla jíst korenova zelenina. Prý kvůli nějakým nemocem z půdy… :nevim:

Venesí
Kecalka 449 příspěvků 07.01.18 11:39

Kyselinu listovou která obsahuje i vitamíny B, 3 měs. před otěhotněním… můžeš i vitamín D pokud nejíš aspoň 2× týdně ryby, a klasicky hlavně leden, únor vitamín C v chřipkovém období. Zařadit i druhy oříšků a různých semínek. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >