Jídlo do práce - hotové jídlo jen do mikrovlnky?

24.9.21 12:20

Jídlo do práce - hotové jídlo jen do mikrovlnky?

Dobrý den, ahoj,

poslední dobou ujíždím na hotovem rizoru z dmka. Včetně obalu to dám do mikrovlnky a můžu jíst.
https://www.dm.cz/…2324062.html?…

Znáte něco podobného, co by se dalo použit stejným způsobem? Nenavidim krabičky - ohříváneho jídla mám úplně plne zuby.
(Tohle rizoto, ač je z mikrovlnky, chutná bozsky)

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17532
24.9.21 12:37

V lidlu mají takových polotovarů tři řitě, ale založit si jidelníček na tom bych teda nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7634
24.9.21 12:39

@Kristyna.Cerna Zajímavé, díky. Popravdě to takto řeším jen v největší nouzi, oběd je většinou má vzácná chvilka klidu a cíleně chodívám sám, ale jinak takto může vyhovět i rýže (mexická apod.) od Uncle Bens (když si ji tedy dělám, tak nejradší napřed na másle či olivovém oleji ještě udělám cuketu, lilek, cibuli, mrkev a pak to dám na tu rýži), nebo v Lidlu mají nějaké kroupy i ryži, mám to koupené doma, ale ještě jsem nejedl. Co také není zlé - polévky v Albertu, co se prodávají v rámci fresh koutku, jsou vydatné a chuťově obstojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.21 12:51
@Premek_Orac píše:
@Kristyna.Cerna Zajímavé, díky. Popravdě to takto řeším jen v největší nouzi, oběd je většinou má vzácná chvilka klidu a cíleně chodívám sám, ale jinak takto může vyhovět i rýže (mexická apod.) od Uncle Bens (když si ji tedy dělám, tak nejradší napřed na másle či olivovém oleji ještě udělám cuketu, lilek, cibuli, mrkev a pak to dám na tu rýži), nebo v Lidlu mají nějaké kroupy i ryži, mám to koupené doma, ale ještě jsem nejedl. Co také není zlé - polévky v Albertu, co se prodávají v rámci fresh koutku, jsou vydatné a chuťově obstojí.

Já takto řeším oběd v práci - pauza má 30 minut a během toho nestíhám nikam na oběd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3081
24.9.21 12:57

Na košíku a rohlíku mají spoustu hotovek co si jen ohrejes. Parkrat jsem zkusila a vždy to bylo velmi chutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
25.9.21 00:12
@Kristyna.Cerna píše:
Dobrý den, ahoj,

poslední dobou ujíždím na hotovem rizoru z dmka. Včetně obalu to dám do mikrovlnky a můžu jíst.
https://www.dm.cz/…2324062.html?…

Znáte něco podobného, co by se dalo použit stejným způsobem? Nenavidim krabičky - ohříváneho jídla mám úplně plne zuby.
(Tohle rizoto, ač je z mikrovlnky, chutná bozsky)

Děkuji :)

pěkná reklamka, škoda, že na mě neudělala žádný dojem. Rizoto nezbožňuju, a kdyby, tak si vyrobím lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7634
27.9.21 08:54

@Kristyna.Cerna Což chápu, že je nutnost, ale rychlé jídlo je zlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat