Při hospitalizaci v těhu málo jím

Anonymní
19.1.20 12:24

Jidlo v nemocnici pri tehu

Zdravim maminky :pankac: byla jsem ukovana na luzko na gynekologii v nemocnici. Vyhoda je takova, ze jidlo tu je 3× denne, snidane v 8,obed ve 12 a vecere v 17 hod. Jsem lezak, nesmim nikam chodit. Jenze. Ja jsem tu uz 5ty den a minimalne jeste tyden pry budu :( no a problem je v chutich. Nemam na nic chut pac se soustredim jen na muj problem. (mam vysoký tep, krvaceni, tvrdnuti..) ke snidani snim treba platek vanocky co donesou, nebo pulku chleba s termixem, pulku rohliku s maslem. K obedu vyjim vetsinou platek masa a ze 6 knedliku snim treba jen 2, z kopce ryze zvladnu pulku, k tomu jeste donesou většinou treba pomeranc, ten si necham ke svace. A vecere mi nosi pritel, oblozenou housku, 2 chlebicky, plneny croissant. Rikam si, zda to neni malo prisunu pro mimi? Doma jsem samozrejme jedla vice. Jenze tady se nesmim ani nikam projit :roll: mam treba rict partnerovi at mi nosi vice jidla? Bojim se abych neohrozovala mimi o ziviny, navic mi davaj 1× za den infuzi magnesia, leky aby me nejak nevystavovaly ale nemam z ceho bejt vystavena kdyz tu jsem jak vezen.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 12:30

Mám dvě děti, zvracela jsem téměř celé těhotenství, jedla minimálně, protože mi bylo fakt zle a jsou obě dvě zdravé, tímhle bych se rozhodně netrapila. Myslí na hezké věci, na to až budeš mít mimco u sebe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 12:31

Ja lezela v tehotenstvi v nemocnici 4×, protoze jsem nebyla schopna snist a udrzet v sobe temer zadne jidlo a piti. Jedla jsem urcite min nez ty a vetsinu v zaludku ani neudrzela a to celych 8 mesicu. A mam zdravou holcicku. Miminko si bere ziviny z tebe, takze to, ze nejakou dobu jis min ci hur dle me zkusenosti nevadi. Pokud ti jidlo, co ti nosi partner chutna vic, at ti ho klidne nosi ;) Ale jinak se tim nestresuj. Drzim palce, at je vse v poradku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 12:53

Ženský byly schopný otěhotnět a porodit i v koncetračních táborech při minimu jídla, takže neboj, jíš dost.
Nemáš výdej energie, takže nemáš takovou potřebu jíst. Zobeš nějaký vitamíny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24339
19.1.20 12:59

Vzhledem k tomu, že jidelak v nemocnici sestavují vystudované sestry, je tvá obava zbytečná. Opravdu nejis za dva lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8605
19.1.20 13:12

Záleží, jaký mas krevní obraz, od toho bych se orientovalsa.
Pokud jd v pořádku, nic neřeš.
Mně bylo špatně celé těhotenství, moc jsem nejedla, ztrácela, vitamíny jsem taky neudržela a dítě je snad v pořádku. A krevní obraz jsem měla v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
19.1.20 13:23

Opravdu bych se nebala, zacatky sem mela taky krusne a fungovala jen na bilem jogurtu a hroznovem vinu nebo bananu :) mimous je v poradku a prospiva dle lekaru dobre, sem v 5 mesici. Podle mne jis dost, tak se neboj. Drzim palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17986
19.1.20 13:23

Prosím tě už se uklidni, jídlo už jsi řešila, pokud chceš jíst něco jiného domluv se s přítelem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10187
19.1.20 13:50

Na lůžku jsem být nemusela ale jedla jsem ještě míň než píšeš a malá je úplně v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
19.1.20 13:54

Stačí zobat vitamíny, příjem máš dostatečný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 13:57

Tak smad se musíš řídit tím, jestli máš či nemáš hlad, píšeš, že nesníš ani to, co ti dají, takže nechápu, co řešíš, jinak taky celý den ležíš, tělo toho tolik nespotřebuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8605
19.1.20 15:21

Mně by tedy chybělo ovoce, zelenina, pití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5417
19.1.20 19:10

Prozvracela jsem vetsinu tehotenstvi, prezila jsem diky Coca cole, suchym rohliku a mandarinkách…takže Tvoje stravovani je oproti memu opravdu nadstandartní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama