Jídlo v těhotenství 31. týden

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 15:01

Jídlo v těhotenství 31 tyden

Ahoj, do 31 týdne jsem strašně moc jedla měla jsem strašně chutě a najednou z jednoho dne mě přešla chuť na jídlo, stačí mi za den fakt kousek něčeho.
Bojím se aby prcek nějak netrpěl.
Stalo se vám to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4580
18.11.21 15:06

Ahoj, buď úplně v klidu, je to tím, že mimčo už je velké a tlačí na žaludek, tak nemáš takový hlad a stačí ti méně jídla. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 15:18

Ze me se tohle nikdy nestane :mrgreen: ja se tim zivotem prostě musim prozrat asi…
I ted, na zacatku tehotenstvi, kdy je mi zle 24 hodin, musím porad neco jist, jinak mi je jeste hur, to uz je teda moc i na me, ale max po 2hod musim neco snist jinak :poblion:
Ani u konce predesleho, jsem zadne potíže se nadlabnout nezaznamenala, naopak jsem si smazila bramboraky, langose no same zdrave lahudky..

• Citovat
  • Nahlásit
976
18.11.21 15:30

Jo taky sem ke konci většinou jedla jen málo..jednou denně jakože třeba oběd a jinak max něco uzdibla…ale hlad sem neměla a mám dostatečně pro dkozni zásoby takže sem to neřešila :lol: hlídala sem si jenom pití abych vypila aspoň ten litr a půl za den…s pitím mám celoživotně problém protože mám snížený pocit žízně a když nemám pití před sebou tak sem schopna se nenapit celý den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
18.11.21 15:37

Tak to neznám, žrala jsem pořád sladký (holčička), až pár dní před porodem jsem s jídlem měla problémy, když jsem viděla ten pupek. Ale aspoň ovoce nebo salát bodnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
18.11.21 16:09

Dítě už je velký, utlacuje ti žaludek. Normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
19.11.21 21:36

Jj normalni, ono by si telo/prcek reklo kdyby potrebovalo vice, pak bys jedla napr mensi porce ale casteji. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat