Reklama

Jídlo v zoo Jihlava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Holka zMoravy
Povídálka 12 příspěvků 10.08.18 00:23
Jídlo v zoo Jihlava

Ahoj holky
chystáme se s rodinou do zoo Jihlava. Bohužel jsem na stránkách zoo nenašla jestli je uvnitř klasická česká restaurace( myslím tím vývar, svíčková, přírodní maso s kaší…)
Našla jsem spoustu recenzí kde lidé hodně kritizovali, že mají jen smažené jídlo. A stánky s občerstvením.
Máme jít raději na oběd do restaurace v centru?? A jakou by jste mi doporučili???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 10.08.18 06:27

V Jihlavě najít dobrou restauraci? to radši jeďte jinam. směrem na brno je u dálnice (tuším u Měřína) výborná restaurace Formanka, vari českou klasiku, slušné porce, rozumné ceny. ;)
a směrem na Prahu motorest Melikana, tam mají mega vyber, dobre jídlo, ale jsou trosku dražší.

PufinkaS
Stálice 84 příspěvků 10.08.18 06:42

Byla jsem v zoo minulý rok. Polévku jsem tam měla, už nevím jakou a kuskus. Jinak výběr vhodných jídel pro děti žádný. Vše smažené.

Zuzka1111
Povídálka 13 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 07:40

V zoo se nenajite, jsou tam jen stanky. Jedli jsme nedavno „U Vlka“ a dost hruza. Radeji si zajdete v centru. Na namesti muzete je Trem Knizatum nebo naproti do Radnicni restaurace. Pry neni spatny ani Parlament na terasach, ale tam jsem nikdy nebyla.

Monique123
Stálice 69 příspěvků 10.08.18 07:55

Byli jsme minulý týden, u jednoho stánku mají i polévku + dvě nesmažená jídla, špagety, rizoto, roládu s bramborem :) je to sice taková závodka, ale i „upravené“ pro děcka, málo ochucené, skoro neslané :)

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 10.08.18 08:00

@Zuzka1111 Jídlo v Parlamentu naprostá pecka. :pankac:

Monique123
Stálice 69 příspěvků 10.08.18 08:01

@Lychee13 Jídlo joo, ale obsluha je příšerná… Otrávené obličeje, blbé komentáře… Už lépe do La Oliva u náměstí :)

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.08.18 08:06

Byli jsme tam před 2 týdny a je fakt, že tam byla většina jídel smažená. Zahlédla jsem špagety a nějakou polévku, jinak mražené a následně smažené polotovary.

Zuzka1111
Povídálka 13 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 08:14

Ja tam mela brutalne bujonove a octove kyselo, halusky, ze kterych mi bylo zle a grilovane kureci, ktere uz trochu zasmradlo…

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.08.18 08:19

@Zuzka1111 Jo, halušky tam byly taky.
Ale raději bych v tomto počasí a za podmínek, které vládnou ve většině stánků (hygiena nula, uchovávání potravin, ledničky - vše děs běs) volila něco smaženého. Mražené a pak to projde tím horkým olejem, ale jasně, malé děti těžko. Zoo je docela malá, ale zabere nějaký čas, tak mít něco na zub s sebou a pak jíst jinde.

Zuzka1111
Povídálka 13 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 08:25

My tam byli, kdyz nebyla takova horka…priste se urcite najim jinde…

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 10.08.18 08:51
@Monique123 píše:
@Lychee13 Jídlo joo, ale obsluha je příšerná… Otrávené obličeje, blbé komentáře… Už lépe do La Oliva u náměstí :)

Fakt? My jsme tam byli loni na dovči a tak příjemné servírky jsem dlouho neviděla. :think:

Monique123
Stálice 69 příspěvků 10.08.18 09:37

@Lychee13 My právě letos, vrátili jsme se v sobotu :) a ti „hlavní“ číšníci super, ale pak tam mají nějaké brigádnice a to jsou přidrzlé holky až to není pěkné… Sama jsem dělala servírku/barmanku v zařízení nižší prestiže, ale to co ony, bych si v životě nedovolila… Komentovat hosty na půl restaurace, žádné prosím, děkuji, kyselý obličej, vše je obtěžovalo… je to škoda, jídlo měli fakt vychytané i včetně meníček

Holka zMoravy
Povídálka 12 příspěvků 10.08.18 10:49

Ahoj holky díky tak teda nevím kam půjdeme na oběd. Jedeme o víkendu a to se polední menu většinou nikde nevaří. Procházela jsem si jídelní lístky restaurací a nevím co je horší jestli ceny 300-450 Kč za porci. Nebo výběr jídel steaky, Burgery, saláty, těstoviny … Nic z toho by děti nejedli .
Zakladatelka

Zuzka1111
Povídálka 13 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 11:49

Tak zkuste restaurace na hradbach…je to kousek, i detska jidla…ceny na webu nemaji, ale urcite ne jidlo za 400, je to uz par let, co jsem tam jedla, ale byla jsem spokojena..nebo napiste co deti ji..pochazim z Jihlavy, uz tam neziji, ale zkusim vam neco vymyslet…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >