Jídlo z flašky a polykání vzduchu

1158
6.5.15 17:56

jidlo z flasky a polykani vzduchu

Ahoj, prosim mate nekdo zkusenost? Mame 5ti tydeni holcicku a od dnesni noci zacla pri krmeni strasne polykat vzduch..co potahnuti z flasky ro lok vzduchu..trpi na bolestive prdy a je to kolotoc. Uz nevim co s ni. Mame antikolikove lahvicky, ale je to jako kdyby si neudelala ten spravny podtlak a vzduch prochazel pres pusinku. Kojeni nam taky neslo, neumela se prisat. Dela to od zacatku, ale max na zacatku tri loky vzduchu a pak dopila normalne. A ted porad :zed: davame brkat, ale kolikrat si neodbrkne pak ublinkne a uplna pena.
Dekuju za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19752
6.5.15 18:59

@kelinqua a co jinej tip dudlíku na tej lahvičce? mi měli nejdřív obyčejnej a tim to nezvládal a pak sme koupili speciálně tvarovanej že mu líp sedí v pusince a saje mnohem líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
6.5.15 20:07

@Kriss Tina zkusili jsme snad vsechny :zed: ted bylo krmeni jeden velkej rev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Omiii
6.5.15 20:27

@kelinqua
Máme/měli jsme to samé. Chce to vydržet mimča se pít nakonec naučí, jiná rada není. Trochu nám pomohlo krmit v autosedačce. Jinak super je lahev MAM a nebo úplně obyč s obyč dudlíkem. Vyzkoušela jsem také úplně vše a teď budou juniorovi 4 m. a je to o něco lepší i když také má ještě své dny. Moc jsem neporadila…zlomte vaz.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1158
6.5.15 21:10

@Omiii ja moc dekuji za rady..autosedacku vyzkousim. je zajimave ze caj pije hezky.. ale davame nutrilon ac a je horky tak nevim jestli ji nechutna tak to bojkotuje..ale dva dny ho pila normalne (popolykala vzduch na zacatku a pak to slo ) a dnes tohle Co lok to se vzduchem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Omiii
7.5.15 08:25

@kelinqua
Já krmila Bebou HA a teď jsem dala Sunar premium. Je sladší a asi víc chutná, ale dnes ráno také bojujeme…vypiĺjen 60ml a víc ani ťuk.
Byla jsem s juniorem a tím jeho pitím/nepitím odeslána i na 3 dny na pozorování do špitálu a primář striktně rozkázal nedávat čaj, že je to přežitek. Prý pokud nechce moc papat mléko, tak vůbec nedávat čaje, protože se v bříšku tráví stejně dlouho a tělo z toho nemá užitek. Pokud je dítě žrout a pije mléka nadměrně, tak se naopak čaj doporučuje. Ale co lékař odborník to názor :nevim:
Ještě dávám odkrknout na bříško, sice se mu to moc nelíbí ale brkne skoro vźdy a já pak příoadně znovu nabídnu nedopitou lahev a je to buď a nebo.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1158
7.5.15 14:47

@Omiii cajik moc nedavame tak obden ho udelam a vecer vylivam. Spis micham UM do fenykloveho naredeneho caje. Me mala ted usnula po krmeni na brichu..davala jsem odbrknout a usnula. Vypila jen 50 ml a zbytek vzduch. Krmim v te autosedacce je to trosku lepsi. Psala jsem do jakesi poradny a pry je miminko jeste ve vyvoji ze nezbyva nez cekat. Ale ty prdiky potom to je neco :zed: taky mame zadanku na pozorovani ale myslim ze by to bylo bez vysledku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.7.18 21:07
@kelinqua píše:
@Omiii cajik moc nedavame tak obden ho udelam a vecer vylivam. Spis micham UM do fenykloveho naredeneho caje. Me mala ted usnula po krmeni na brichu..davala jsem odbrknout a usnula. Vypila jen 50 ml a zbytek vzduch. Krmim v te autosedacce je to trosku lepsi. Psala jsem do jakesi poradny a pry je miminko jeste ve vyvoji ze nezbyva nez cekat. Ale ty prdiky potom to je neco :zed: taky mame zadanku na pozorovani ale myslim ze by to bylo bez vysledku.

Mame ten sami problem at vypije z prsu nebo z flasky .jak jste to vyresily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 05:25

Chci obnovit téma. Přijde mi že naše malá neumí zkoordinovat sání a polykání. Při pití hrozně hltá, někdy jenom saje že jí to teče z pusy a pak polyká na prázdno. Musíme dělat často pauzy na odříhnutí, často u toho zvrací. Začínám být zoufalá. Nějaké rady co s tim?

• Citovat
  • Nahlásit
9360
11.10.20 06:42

Vyměnit savičku nebo druh lahve? Jsou takové, které tečou míň a některé víc i při stejné udané velikosti. Ale pokud naše malá pouštěla mléko z pusy, většinou už neměla hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650
11.10.20 07:45

Mně se dcera zakuckávala u lahvičky Mam i u tý nejmenší savičky, prostě nestíhala. Přešli jsme na Avent a dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 23:26

Zkoušíme všechno možné - různé lahvičky, savicky,… Kolik vypije spíš záleží na tom jak se vyspí se mi zdá. Nikdy ale nedá celou dávku mléka a musíme dokrmovat sondou. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat