Jihoafrická mutace konečně v ČR

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1007
26.2.21 08:51

Co konkrétně se nedodržuje? Nepočítám teď pár bulíků, kteří táhnou na dovolenou přes půl světa/ačkoli i oni jsou testováni a po příletu v karanténě/.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20798
26.2.21 08:52

Kdybych měla napsat, co si opravdu myslím, tak mi rovnou smáznou profil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
26.2.21 08:56
@Bafonek píše:
Co konkrétně se nedodržuje? Nepočítám teď pár bulíků, kteří táhnou na dovolenou přes půl světa/ačkoli i oni jsou testováni a po příletu v karanténě/.

Sama jsi napsala, ze lidi nosi rousky pod nosem. Ano a je to bohuzel velke procento, minimanle co potkavam na ulici/v obchode/v autobuse.
Poradaji tajne party kdekoliv.
Schazeji se stejne, i kdyz by proste nemeli. Zaklad je omezit kontakty 🤷‍♂️ me prijde logicke, ze ta opatreni nefunguji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 09:14
@Bafonek píše:

Stačí se podívat na některé příspěvky zde na epipi. " Nikdo mě nedonutí nosit respirátor", stačí mi jeden a čený, kde špína nebude vadit" nikdo mi nezakáže párty s kamarády ani rodinné oslavy"…„co demonstrace, které byly?“…nákupní centra před vánoci?
Vláda bohužel příkladem nejde. Problém je, že se porušení nařízení se finančně netrestalo jako v jiných zemích. Jsme nejhorší na světě.

Já dělám rok na covidariu (máme 3 ambulance, lůžka standard, JIP a ARO za zadkem) a mimochodem v tomhle týdnu jsme tam už měli 8 lidí z jednoho malého činžáku (jeden skončil na JIP, 2 leží na standardu, ostatní šli domů ale mají zápal plic)…a proč? v kočárkárně chlastali…očekávám, že přibudou další z jejich rodin… dále umřela „babička“, (60+), které dali na hlídání děti, kteří měly covid (bez příznaků), když rodiče letěli na dovču!…a víš, co mě nejvíc se. e?, že vidím jak se pomalu plní lůžka a čím dál častěji dlouho sháním někomu místo na JIPu, a zatím co dlouhý čas telefonuju, v ambulanci se kupí vzteklý lidi s covidem, co řvou že jim není dobře a čekají…taková je realita. Do nemocnic jezdí jedna RZP za druhou…dnes mám jeden den volna, zítra opět práce. Už mi ze všeho taky hrabe. Je nás málo a dovolenou si dlouhodobě nemůžeme vzít, max. 1-2 dny, přesčasů mnoho, kašlu na příplatky…i moje děti měly jarnáky a já až na dnešní den byla posledních 6 dní v práci, aby se ten nápor dal zvládnout…Takže knučení, že se respirátor nedá nosit, neberu. Mluvím o místech, kde jsou lidi…

• Citovat
  • Nahlásit
1007
26.2.21 09:17

Když už se tady v tom tak statečně patláme, tak by mě zajímala ještě jedna věc. Možná je to blbina, ale ve zprávách na Nově kolikrát začnou s nějakou „převratnou“ novinkou kolem covidu - jako třeba co by se mělo nebo nemělo, co pomáhá, kde sehnat to a tamto… A pak řeknou „najděte si to na tn.cz. Už vidím jak nějaký starý vyděšený páprdové budou někde něco hledat na tn.cz. Tak když se jedná o tak zásadní informace o tak zásadní věci jako covid bezesporu je, tak jak si můžou dovolit z toho dělat něco co si musej ty lidi někde hledat? Neměla by TV teda přispívat k rychlejšímu řešení našich problémů tím, že to rovnou řekne a nedělat s tím tajnosti pro "vyvolené“? To je jak v době hladomoru říct lidem „My víme, kde jsou tuny žrádla, ale najděte si je.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
26.2.21 09:22
@Bafonek píše:
Když už se tady v tom tak statečně patláme, tak by mě zajímala ještě jedna věc. Možná je to blbina, ale ve zprávách na Nově kolikrát začnou s nějakou „převratnou“ novinkou kolem covidu - jako třeba co by se mělo nebo nemělo, co pomáhá, kde sehnat to a tamto… A pak řeknou „najděte si to na tn.cz. Už vidím jak nějaký starý vyděšený páprdové budou někde něco hledat na tn.cz. Tak když se jedná o tak zásadní informace o tak zásadní věci jako covid bezesporu je, tak jak si můžou dovolit z toho dělat něco co si musej ty lidi někde hledat? Neměla by TV teda přispívat k rychlejšímu řešení našich problémů tím, že to rovnou řekne a nedělat s tím tajnosti pro "vyvolené“? To je jak v době hladomoru říct lidem „My víme, kde jsou tuny žrádla, ale najděte si je.“

můj děda má 80 a sleduje jen internet :nevim: jinak jsou i jiné kanály, když je Nova nedostačující

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1007
26.2.21 09:27
@alejandra píše:
můj děda má 80 a sleduje jen internet :nevim: jinak jsou i jiné kanály, když je Nova nedostačující

O mě nejde. O tvého dědu taky asi ne. Jde o informace, které by v krizové době měly být dostupné na první dobrou a ne nějaké „my víme ale najděte si“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
26.2.21 09:28
@Bafonek píše:
O mě nejde. O tvého dědu taky asi ne. Jde o informace, které by v krizové době měly být dostupné na první dobrou a ne nějaké „my víme ale najděte si“.

No tak v tom případě bych nesledovala Novu, ale jiné kanály, kde ti informace podají a nemusíš je nikde hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49219
26.2.21 09:30
@Bafonek píše:
O mě nejde. O tvého dědu taky asi ne. Jde o informace, které by v krizové době měly být dostupné na první dobrou a ne nějaké „my víme ale najděte si“.

Tak šel to nemůžeš chtít po soukromé televizní stanici. Důležité informace mají zaznít ve veřejnoprávní televizi, v Českém rozhlase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1007
26.2.21 09:31
@alejandra píše:
No tak v tom případě bych nesledovala Novu, ale jiné kanály, kde ti informace podají a nemusíš je nikde hledat.

Znovu opakuju, že o mě nejde. Já si najdu co potřebuju. Ale tady je hroznej humbuk, kolem hroznýho covidu a burácení na všechny strany jak se všechno se.re a jde to do háje a když pak někdo může nějakou sebemenší informací přispět k sebemenšímu zlepšení tak řekne „hledej šmudlo“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat