Jihočeská univerzita - kombinovaná forma

1
30.1.16 17:23

Jihočeská univerzita kombinovaná forma

Krásný den, je tady někdo, kdo chodí ja JČU? Chtěla bych chodit na Ekonomickou fakultu, konkrétně Obchodní podnikání - Cestovní ruch s kombinovanou formou. Má někdo zkušenosti? 8o Předem děkuji za reakce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

136
27.2.16 19:54

Ahoj, já se hlásím na kombinovanou formu Účetnictví a finanční řízení podniku a taky vyhledávám na netu všechny dostupné informace :) ty se zatím rozhoduješ nebo už máš podanou přihlášku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.17 11:45

Ahoj, já mám také podanou přihlášku na kombinované studium Účetnictví a finanční řízení podniku, také by se hodilo nějáké podrobnější info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
23.7.17 21:12

Ahoj holky, můžu se zeptat jak to s váma dopadlo? Dostaly jste se na ten obor Účetnictví a finanční řízení podniku? Nemohly by jste mi případně sdělit nějaké podrobnější informace? Zajímá mě jak často je výuka a celkově náročnost toho oboru. Zda je nutné jezdit na všechny přednášky (jestli zkrátka někdo kontroluje docházku) nebo když tam někdy nemůžete tak se nic neděje… Děkuji za případné info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
23.7.17 21:35

Holky já to dala 1. semestr a pak jsem odešla. Nezvládla jsem to. Práce na plný úvazek a škola. Přednášky byly celý den 1× za měsíc. Zaplatila jsem si i doučování z matiky a stejně jsem to nedala. Účetnictví jsem předtím vůbec neměla, tak nějaká téčka mi vůbec nedávala smysl. kdybych měla střední ekonomku, tak by to bylo asi v pohodě, ale takhle jsem se nechytala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
24.7.17 07:18
@Lerista píše:
Holky já to dala 1. semestr a pak jsem odešla. Nezvládla jsem to. Práce na plný úvazek a škola. Přednášky byly celý den 1× za měsíc. Zaplatila jsem si i doučování z matiky a stejně jsem to nedala. Účetnictví jsem předtím vůbec neměla, tak nějaká téčka mi vůbec nedávala smysl. kdybych měla střední ekonomku, tak by to bylo asi v pohodě, ale takhle jsem se nechytala.

Tak to je škoda. Jinak já zapomněla napsat, že se neptám na Bc., ale na navazující magisterské studium. Bc. ekonomického směru mám, účetnictví jsem měla na SŠ (i v rámci maturity) a na VŠ taky. Ale děkuji za informaci. Myslíš, že na tom navazujícím je výuka taky jen 1× za měsíc? Protože jestli jo, tak bych to zkusila, ale mám to na dojíždění hóódně z ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
24.7.17 07:20

Někdo další, kdo studuje/studoval Účetnictví a finanční řízení podniku v kombinované formě na navazujícím magisterském studiu v Českých Budějovicích, by se nenašel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama