Jihočesky kraj ortodontista

14.12.20 22:11

Jihočesky kraj ortodontista

Ahoj maminky, prosím vás ráda bych se zeptala ke komu chodíte na rovnátka k zubaři a jaké mají ceny. Nejlépe jihočesky kraj prosím. Já v ČB navštívila orto duo, kde to teda není levné, tak bych ráda porovnala ceny než zbytečně přeplatila ale co si budeme povídat ceny za rovnátka mi přijdou už všude velmi ale opravdu velmi vysoké. Děkuji předem za rady a doporučení. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
437
14.12.20 23:23

Rovnátka proplácí zdravotní pojištovna, podle druhu rovnátek je možná spoluúčast pacienta

osobně jsem je nepoužila a k zubaři chodíme do Soběslavi, zubařka mi říkala, že to sama poskytuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 19:45

@Markéta 28 chodím s dětmi tez do Orto dua. Levné to není, ale levnější asi nesezenes. Co jsem zjišťovala, ceny jsou po celých Budějovicích vpodstate vyrovnané. Možná zkus, jestli není nějaká ortodovcie v menším městě typu Třeboň, Krumlov, Veselí… ale myslím, že takový rozdíl, aby se ti vyplatilo dojíždět někam dál, to také nebude. Rovnátka jsou prostě drahá všude. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15.12.20 20:50
@Anonymní píše:
@Markéta 28 chodím s dětmi tez do Orto dua. Levné to není, ale levnější asi nesezenes. Co jsem zjišťovala, ceny jsou po celých Budějovicích vpodstate vyrovnané. Možná zkus, jestli není nějaká ortodovcie v menším městě typu Třeboň, Krumlov, Veselí… ale myslím, že takový rozdíl, aby se ti vyplatilo dojíždět někam dál, to také nebude. Rovnátka jsou prostě drahá všude. :nevim:

No právě. Já si to take myslím. Je to pravda rovnátka jsou drahá opravdu všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat