Jillian Michaels 30 day shred level 1

21.7.21 14:04

Jillian Michaels 30 day shred level 1

Ahoj hoky,

chtěla jsem se poptat, dnes budu po práci cvičit 10. den Jillian Michaels 30 Day shred level 1 a nejsem si jistá, zda mám od zítra již přejít na level 2. Ne, že bych nechtěla pokračovat, ale připadne mi, že ještě pořád nedávám na 100 % ten level 1. Snažím se a moc, ale prostě to buď neudýchám a dělám pauzy (na pití a rozdýchání se) nebo to nedávají má stehna. Samozřejmě, že je to o něco málinko lepší den ode dne, ale ještě žádný den jsem to prostě nedala bez několika pauz. Poraďte mi, zda raději ještě 1× zopakovat level 1 nebo jít prostě dál do toho levelu 2?
Moc děkuji.

Z.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1716
21.7.21 14:07
@Zdenulinka2021 píše:
Ahoj hoky,

chtěla jsem se poptat, dnes budu po práci cvičit 10. den Jillian Michaels 30 Day shred level 1 a nejsem si jistá, zda mám od zítra již přejít na level 2. Ne, že bych nechtěla pokračovat, ale připadne mi, že ještě pořád nedávám na 100 % ten level 1. Snažím se a moc, ale prostě to buď neudýchám a dělám pauzy (na pití a rozdýchání se) nebo to nedávají má stehna. Samozřejmě, že je to o něco málinko lepší den ode dne, ale ještě žádný den jsem to prostě nedala bez několika pauz. Poraďte mi, zda raději ještě 1× zopakovat level 1 nebo jít prostě dál do toho levelu 2?
Moc děkuji.

Z.

Zopakovala bych to. Sama nejlíp víš, jak se cítíš. Není kam spěchat. Ať se daří :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
21.7.21 14:07

@Zdenulinka2021 já osobně bych si to dala ještě jednou, nic tím nestratis, spíš naopak. Taky když nestíhám přidávám postupně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.7.21 14:12

@Magical-eyes Děkuji za názor, asi to zopakuji a až mi to půjde bez pauz, tak přejdu na level 2. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
21.7.21 14:12

Ahoj, no, dvojka je náročnější…neměla jsem ji v oblibě. Ale milovala jsem trojku. Jestli ještě neudychas jedničku, tak ji jed dal. Nic tím nezkazis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.7.21 14:13

@tajnaorient dobře, budu opakovat celý level 1 a je to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.7.21 14:14

@Dorotka101 slyšela jsem, že dvojka není v oblibě :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12725
21.7.21 14:14

Já bych to zase klidně začala už tou dvojkou prokládat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
21.7.21 15:02
@Zdenulinka2021 píše:
@Dorotka101 slyšela jsem, že dvojka není v oblibě :-)

Můžu potvrdit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat