Jím málo ovoce - jaký doplnĕk stravy?

9331
25.3.16 18:01

Jím málo ovoce-jaký doplnĕk stravy?

Ahoj, jim malo ovoce-nechutna mi a mam takovy zvyk, ze si rikam, ze z ovoce se nenajim. :oops: Obcas snim pomeranc a ted piju citon vymackany ve vode.Jaky doplnek stravy by nahradil ovoce? Napadl me je n vitamin C. Takze beru C a horcik na unavu.Jen nevim, jak dlouho to muzu brat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4287
25.3.16 18:02

@jednažena Tak jez zeleninu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 18:04

Snazim se ovoce jist aspon pred synem, aby ho on jedl.Ja nez jablko si radsi dam chleba se syrem.Ale zase se bojim abych na to nedojela. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 18:05

@Icestar Zeleninu snim jen tepelne upravenou.Vim,ze vic vitaminu ma syrova, ale ta mi moc nechutna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8050
25.3.16 18:13

http://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…

Tady máš zastoupení vitamínů v ovoci i zelenině.. Doplň si z toho, co chceš. Pokud máš ráda ořechy, jako vlašské, para apod., tak si taky dej, mají také hodně stop. prvků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
25.3.16 18:15

@jednažena ja tiež nie som na ovocie, preto jem (pijem) rozmixované (zriedené s vodou tak, aby sa dalo vypiť) ;)
Vitamín C si myslím, že môžeš denno denne.. my kupujeme vit. C Jamieson http://vitaminy-a-mineraly.heureka.sk/…specifikace/#… , je z prírodných výťažkov :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 18:21

@pannda Orechy mi jedou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6434
25.3.16 18:24

@jednažena jestli chceš zachovat v tepelně upravené zelenině co nejvíce vitamínů, je dobré ji vařit buď v páře nebo vkládat až do vařící vody, aby nedošlo k vylouhování vitaminů do vody..jinak já ovoce taky moc nejím, jednak mi nicmoc neříká, a jedak mám po porodu na ovoce alergické reakce..
smoothie piju, tam se toho dá propašovat hodně, ale víc mi chutná v létě z opravdu chutnajících surovin, teď moc ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 18:36

@lentilka248 V lete snim ovoce dost, ale zbytek roku je to bida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 18:40

@pannda Diky za odkaz uz mam precteno a ulozeno. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
25.3.16 18:43

Zkus SMOOTHIE MAKER/MIXÉR - Ovoce prostě jen nakrájíš, hodíš do smoothie mixéru, přidáš vodu, rozmixuješ a máš lahodný nápoj plný vitamínů. Žádný odšťavňovač :roll:, to je k ničemu. Sama se do ovoce musím nutit, takže vím o čem mluvíš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 18:48

@Erika252 Ju to sem rada, te nejsem sama, kdo neni,,ovoci holdujici".Pritom po ovoci mam hned vic energie. Jenze ja si na vycerpani dam radsi sladke. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
25.3.16 18:50
@jednažena píše:
@lentilka248 V lete snim ovoce dost, ale zbytek roku je to bida.

Tak nahoře píšeš ze nejis ovoce protoze Ti nechutna a tady píšeš ze ho v leze dnes dost…tomu nerozumím :roll:
A čemu říkáš dost nebo málo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
25.3.16 19:02

@Vojtula No skoro ho nejim. V lete asi mam potrebu ho jist. V lete mi chutna, zbytek roku nic moc. :nevim: Snim treba jeden pomeranc za tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
25.3.16 19:50
@Erika252 píše:
Zkus SMOOTHIE MAKER/MIXÉR - Ovoce prostě jen nakrájíš, hodíš do smoothie mixéru, přidáš vodu, rozmixuješ a máš lahodný nápoj plný vitamínů. Žádný odšťavňovač :roll:, to je k ničemu. Sama se do ovoce musím nutit, takže vím o čem mluvíš. :mavam:

Teraz sa to volá Smoothie.. ja si to robím už dávno a volám to rozmixované ovocie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat