Jiná práce během rodičovské než ta kterou teď vykonávám.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
963
4.12.21 21:27

Jiná práce během rodičovské než ta kterou teď vykonávám.

Zdravím a přeji pěkný večer. Chtěla bych poradit. Nyní jsem těhotná a pracuji ve stabilním zaměstnání na dobu neurčitou. Chtěla jsem se původně vrátit do stejné prace zpět v jednom roce věku dítěte na plný úvazek. Teď ale poslední dny přemýšlím o tom že bych se do původního zaměstnání vůbec nevrátila, ale nastoupila bych v roce dítěte do jiné práce jen brigádě třeba na víkendy abych alespoň něco dělala. Nechce se mi být doma celé tři roky. S tím že bych tam pak chtěla pracovat na plný úvazek pokud by o mě měli zájem. Otázka zní zda to jde a nebo musím vykonávat alespoň částečnou práci u svého zaměstnavatele. Jistě máte zkušenosti a budete vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29729
4.12.21 21:46

@Švédka87 můžeš pracovat jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
4.12.21 21:56

@Švédka87 můžeš pracovat kde budeš chtít. Je to jen na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
4.12.21 22:48

Jde, nicméně zatím jsi teprve těhotná, nemůžeš vědět, jestli ti to doma nebude vyhovovat a třeba si na brigádu ani nevzpomeneš. Trochu takový stahování kalhot když brod je ještě daleko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
4.12.21 23:52
@Nowuka2 píše:
Jde, nicméně zatím jsi teprve těhotná, nemůžeš vědět, jestli ti to doma nebude vyhovovat a třeba si na brigádu ani nevzpomeneš. Trochu takový stahování kalhot když brod je ještě daleko…

Ale dopředu to zjištěné mít může, ne?
Já si také zjištuji různé možnosti, i když nastat vůbec nemusejí. Někdo prostě chce být na vše připraven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6176
4.12.21 23:58

Muzes pracovat klidne v peti zamestnanich najednou.. Klidne mûze byt doma ten dalsi rok tatinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
5.12.21 07:36

@Královna Kosmíru Ano manžel souhlasí že bychom si to vyměnili a šel na dva roky na rodičovskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
5.12.21 07:40

@AnnieTRoj Chci mít nějakou predstavu a nechci řešit věci na poslední chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
5.12.21 08:53
@Švédka87 píše:
@AnnieTRoj Chci mít nějakou predstavu a nechci řešit věci na poslední chvíli.

To chápu, také taková jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.21 10:39

Nevíte prosím, jak je to potom s další mateřskou? moje situace je, ze jsem doma s prvním dítětem, do prace chodím jen na par hodin tydne, víc to nejde (ze strany zaměstnavatele). Chtela bych tedy začít chodit jinam, ale nechci přijít o mateřskou na druhé dite. Takže si proste najdu další praci na další smlouvu, ale musím pocitat s tím, ze mě první zaměstnavatel muže po třech letech vyhodit, když zjisti, ze jsem si nasla jinou praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat