Jiná slova - jiné činy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 22:33
Jina slova jiné činy

Zdravím. Mám kamaráda (25 let) a známe se již cca 2 roky. Vždy byl na mě velmi milý a pozorný. Se vším pomohl. Nyní mě moje dcery a naší partu přátel pozval k sobě na víkend. První den byl super. Hráli jsme na playsu koupali se a tak. Neustále jsme se sebe začali dotýkat jak to jen šlo. Sexuální chemie byla šílená. Nevím jak to… nikdy před tím vůbec… Došlo na sex. Byl krásný a oba jsme si ho moc užili. druhý den jsme se o všem bavili. Řekl mi že kdybych neměla děti byl by se mnou. Jenž protože už je mám tak nechce a chce mít vlastní rodinu. A taky že měl hrozně zklamání od žen. O všem jsme si popovídali naprosto upřímně. Řekl mi že mě nechce zklamat abych to nebrala vážně. Já souhlasila ale chtěla jsem abychom si to užili naplno. On také souhlasil. Oba jsme svítili jak sluníčko… Ne vubec si toho nikdo nevšiml : D Ten den mi začal povídat o svém dětství a začal odhalovat vše co ho trapí i ty nejhlubší obavy. Celý večer jsme prokecali v objetí. Pak hrály na playsu, štouchalï se smály se provokovali se a prostě pecka. Pak jsme si šli lehnout a nic nebylo. Další den vše na novo. Jak krásně si hrál s dětmi jak krásně a galantně se staral o mě pořád jestli něco nepotřebuju a tak. Nenápadné dotyky a dvojsmysly. Říkala jsem si jako co? WTF? tomu jde jen o sex? Dalsí den zase. A zařidili jsme si abychom byli sami. Bylo to nádherný. Řekl mi že nikdy nic takového jako já mu žádná nedala… že jsem v nem něco probudila. Nikdy nikoho tak krásně úchylnýho nezažil prostě wow… Pořád se mazlil pusinkoval a líbal mě. Řekl že si ale nemůžeme odhalit vše na začátku že by pak nebylo co objevovat… Odjeli jsme dal mé dceři růži pri odjezdu protože měla svátek ten den. Pak jsme si dva dny psali v kuse. A domluvili jsme si dalsí schuzky a plány a výlety s dětmi a tak. No a moje otázky jsou :

Může z toho být vážný vztah?

Myslel tvrzení o tom že se mnou nemůže být kvůli dětem vážně nebo jen strach a nedůvěra?

Chová se takto člověk co mu jde jen o sex?

Co si o tom všem mám myslet?

Děkuju za odpovědi… protože fakt mi to hlava nebere

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 01.07.19 23:03
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám kamaráda (25 let) a známe se již cca 2 roky. Vždy byl na mě velmi milý a pozorný. Se vším pomohl. Nyní mě moje dcery a naší partu přátel pozval k sobě na víkend. První den byl super. Hráli jsme na playsu koupali se a tak. Neustále jsme se sebe začali dotýkat jak to jen šlo. Sexuální chemie byla šílená. Nevím jak to… nikdy před tím vůbec… Došlo na sex. Byl krásný a oba jsme si ho moc užili. druhý den jsme se o všem bavili. Řekl mi že kdybych neměla děti byl by se mnou. Jenž protože už je mám tak nechce a chce mít vlastní rodinu. A taky že měl hrozně zklamání od žen. O všem jsme si popovídali naprosto upřímně. Řekl mi že mě nechce zklamat abych to nebrala vážně. Já souhlasila ale chtěla jsem abychom si to užili naplno. On také souhlasil. Oba jsme svítili jak sluníčko… Ne vubec si toho nikdo nevšiml : D Ten den mi začal povídat o svém dětství a začal odhalovat vše co ho trapí i ty nejhlubší obavy. Celý večer jsme prokecali v objetí. Pak hrály na playsu, štouchalï se smály se provokovali se a prostě pecka. Pak jsme si šli lehnout a nic nebylo. Další den vše na novo. Jak krásně si hrál s dětmi jak krásně a galantně se staral o mě pořád jestli něco nepotřebuju a tak. Nenápadné dotyky a dvojsmysly. Říkala jsem si jako co? WTF? tomu jde jen o sex? Dalsí den zase. A zařidili jsme si abychom byli sami. Bylo to nádherný. Řekl mi že nikdy nic takového jako já mu žádná nedala… že jsem v nem něco probudila. Nikdy nikoho tak krásně úchylnýho nezažil prostě wow… Pořád se mazlil pusinkoval a líbal mě. Řekl že si ale nemůžeme odhalit vše na začátku že by pak nebylo co objevovat… Odjeli jsme dal mé dceři růži pri odjezdu protože měla svátek ten den. Pak jsme si dva dny psali v kuse. A domluvili jsme si dalsí schuzky a plány a výlety s dětmi a tak. No a moje otázky jsou :

Může z toho být vážný vztah?

Myslel tvrzení o tom že se mnou nemůže být kvůli dětem vážně nebo jen strach a nedůvěra?

Chová se takto člověk co mu jde jen o sex?

Co si o tom všem mám myslet?

Děkuju za odpovědi… protože fakt mi to hlava nebere

Muze se stat, ze to timto skonci, ano klidne muze jit jen o sex, chlapi jsou schopni kde ceho, kdyz chteji zenskou dostat pod sebe a funguje chemie, pak se proberou a je vsechno jinak.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 01.07.19 23:06

Mno tak předně mi přijde trošku neuvěřitelné jak píšeš. Spíš mi ten sloh přijde jako by ti nebylo ještě ani 20. V kontextu toho, že píšeš, že už máš děti… Trošku mi přijde, že jsi troll. Jinak ano muži udělají pro zapich lecos. Pokud chce mít svoje děti a nestarat se o cizí je pochopitelne. Myslím, že si to moc malujeș, řekl ti jak to vidí a být s tebou nechce. Maximálně spát, tak to tak ber. Ale stejně si myslím, že si troll.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:14

@Martha03
Nejsem troll :D jen nemam zkusenosti se vztahy a muži. Nic víc. Jsem momentalne ve stavu kdy objevují a poznávám muže. 8)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 01.07.19 23:17
@Anonymní píše:
@Martha03
Nejsem troll :D jen nemam zkusenosti se vztahy a muži. Nic víc. Jsem momentalne ve stavu kdy objevují a poznávám muže. 8)

Aha a jak sis udělala ty děti, když muže teprve poznáváš? Inseminace?

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 01.07.19 23:20
@Martha03 píše:
Aha a jak sis udělala ty děti, když muže teprve poznáváš? Inseminace?

To se stane jednoduse. Jdes na party ozeres se, omdlis a rano buch tehotna :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:22

@Martha03
Jasně ;) ne byla jsem s mužem od 15 let. S jedním jediným. Každý nabíráme zkušenosti v jiném veku no ;) a kdo se nezepta nic neví

Tomkins
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 01.07.19 23:23

Kolik je ti let?

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 01.07.19 23:24

Zakladatelka: tak snad jste pouzili aspon ochranu at neni hned dalsi bejby! :hug:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 01.07.19 23:24
@Chytrak píše:
To se stane jednoduse. Jdes na party ozeres se, omdlis a rano buch tehotna :lol:

A jeste k tomu dvakrát nebo bůh ví kolik jich má, psala děti tak možná má klabzubovu…

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 01.07.19 23:26
@Anonymní píše:
@Martha03
Jasně ;) ne byla jsem s mužem od 15 let. S jedním jediným. Každý nabíráme zkušenosti v jiném veku no ;) a kdo se nezepta nic neví

A jak vznikaji deti ses taky ptala? :lol:

Jasom
Stálice 70 příspěvků 01.07.19 23:26
@Anonymní píše:
@Martha03
Jasně ;) ne byla jsem s mužem od 15 let. S jedním jediným. Každý nabíráme zkušenosti v jiném veku no ;) a kdo se nezepta nic neví

Týmto slovám VER a nebudeš sklamaná.. " Řekl mi že kdybych neměla děti byl by se mnou. Jenž protože už je mám tak nechce a chce mít vlastní rodinu. ". Proste užívaj a nerieš.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 01.07.19 23:26
@Anonymní píše:
@Martha03

Stejně kecas, jsi troll jak vyšitý. No jo pár dní prázdniny a už to tady jede… Ano každý nabíráme zkušenosti v jiném veku, ale ten tvůj projev je prostě moc pubertální na to, aby to byla pravda, ála plays, pusinkovani apod…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:27

@Martha03 copak ja vim kolik jich mám? Neumím počítat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:31

@Chytrak ja zapomněla
Nepřišlo mi to důležitý :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama