Jiná žena, nepodvádí mě - odejít od něj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simima
Kecalka 145 příspěvků 15.01.17 10:49
Jiná žena, nepodvádí mě, odejít od něj?

Jsme spolu s chlapem 6let. Už od střední, jsme hodně mladí - mě 21, on 23 let. Máme čtyřměsíčního úžasného syna. Poslední dobou se neustále hádáme, milujeme se. Ale už nevím jak z těch hádek ven. Mrzí mě to, jsme na sebe zlí. Poslední dobou si stále píše s kolegyní z práce, volají si atd. Nevadilo mi to, ale čím víc k sobě mají blíž, tím víc šílím :zed: a tím se to zase zhoršuje. Ona si dává na svůj fb fotky s ním z práce. A mě to štve, kdyz vidím jak je na ní milí a na mě ne. A čím víc jsem protivnější, tím více jsou spolu. Dokonce místo aby slavil mé narozeniny, vymyslel si, že musí jet pryč, aby mohl jít na její oslavu. Prý si chtěl odpocinout a oddechnout, což na jednu stranu chápu, ale hrozně mě to mrzí :( ona bydlí snad ještě s matkou a nic a nikoho nemá, žádné starosti, závazky. Je s ní stále sranda, nic neřeší. Kdežto já jsem máma, musím mít rozum, být zodpovědná, vždyť už jsme dospělí, rodina.. né žádní puberťáci. Vím, že s ní nic nemá, ale mám strach, že když to tak půjde dál, všechno zničíme a nakonec bude raději s ní. Říkal, že neví proč to tak je, že je s ní rád, rozumí si. Achjoo je mi to hrozně líto.. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 15.01.17 10:55

Mluv s nim o tom. Zkuste dat dite na hlídání k rodičům a vyrazte si do kina nebo na veceri. Jen 2 hodiny pro sebe. Ty budes působit bezstarostně a on si taky plno veci uvědomí. Upřímně, to co ma s kolegyni uz je na hranici, osobně si myslim, ze to je mozna horší nez fyzické podváděni (sex).

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 15.01.17 10:56

@Simima a jak víš, že s ní nic nemá? z popisu to vypadá spíš opačně :nevim: já bych tohle teda nezkousla ani náhodou ;)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 11:03

Zkuste dát dítě někomu na hlídání aspoň na 2-3 hodiny a vyražte někam. Kino pak procházka. Třeba si to uvědomi a bude to v pohodě :)

Simima
Kecalka 145 příspěvků 15.01.17 11:05

V kině jsme byli a vše je spíš horší, nechápu to :( asi to vyzní divně, ale opravdu mi to vadí víc, než kdyby mě třeba jednorázově podvedl. Nechci aby mi nějaká kráva zničila rodinu, ale čím víc mě to štve, tím je to proste horší. Přítel má spoustu kamarádek, to mi nevadí. Podle mě je jedno, jestli je to chlap, nebo žena. Ale s touhle jde o něco víc.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 15.01.17 11:08

Bohužel, po popisu stavu je zjevné, že má bokovku a rodina a odpovědnost je mu ukradená. Do dítěte jste šli moc brzy, asi má pocit, že mu něco utíká. S takovým sociálně a emocionálně nezralým mládětem mít mládě je riziko.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13381 příspěvků 15.01.17 11:09
@Simima píše:
Jsme spolu s chlapem 6let. Už od střední, jsme hodně mladí - mě 21, on 23 let. Máme čtyřměsíčního úžasného syna. Poslední dobou se neustále hádáme, milujeme se. Ale už nevím jak z těch hádek ven. Mrzí mě to, jsme na sebe zlí. Poslední dobou si stále píše s kolegyní z práce, volají si atd. Nevadilo mi to, ale čím víc k sobě mají blíž, tím víc šílím :zed: a tím se to zase zhoršuje. Ona si dává na svůj fb fotky s ním z práce. A mě to štve, kdyz vidím jak je na ní milí a na mě ne. A čím víc jsem protivnější, tím více jsou spolu. Dokonce místo aby slavil mé narozeniny, vymyslel si, že musí jet pryč, aby mohl jít na její oslavu. Prý si chtěl odpocinout a oddechnout, což na jednu stranu chápu, ale hrozně mě to mrzí :( ona bydlí snad ještě s matkou a nic a nikoho nemá, žádné starosti, závazky. Je s ní stále sranda, nic neřeší. Kdežto já jsem máma, musím mít rozum, být zodpovědná, vždyť už jsme dospělí, rodina.. né žádní puberťáci. Vím, že s ní nic nemá, ale mám strach, že když to tak půjde dál, všechno zničíme a nakonec bude raději s ní. Říkal, že neví proč to tak je, že je s ní rád, rozumí si. Achjoo je mi to hrozně líto.. :zed:

Sorry, je mi to líto, ale vypadá to, že se zamiloval do kolegyně. :? Zkusila bych ještě navrhnout manželskou poradnu, nebo sama zajdi za odborníkem. Držím palce. :hug:

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 15.01.17 11:10

Muj nazor. Uz je pozde - podle me jejich vztah neni neviny. To, ze misto slaveni tvych narozenin, jede slavit jeji, je snad dostatecne, ne?

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 15.01.17 11:11

Tak ja bych asi vylitla..rekla mi, ze mi to vadi, ze se mi to nelibi a kdyz s tim neprestane, tak nech si jede k ni, kdyz mu s ni je rak dobre..nebo si teda taky najdi nejakeho kamarada..chapu, ze 23 ti letej kluk je jeste asi nevybourenej, ale na to mel myslet pred tim, nez ste si poridili dite…mozna ho vix zapojuj do starostlivosti o dite, at nema cas na kraviny :mavam:

Simima
Kecalka 145 příspěvků 15.01.17 11:14

On byl zodpovědný, rozumný, měli jsme stejné názory na vše. Ale až os doby co se baví sní, je vše špatně :,(

Markéta80
Hvězda diskuse 39976 příspěvků 15.01.17 11:14

@Simima je mezi nimi mnohem víc než si myslíš. Raději je s ní než s tebou :(

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 15.01.17 11:18
@Simima píše:
On byl zodpovědný, rozumný, měli jsme stejné názory na vše. Ale až os doby co se baví sní, je vše špatně :,(

To je prave znak, ze je do ni zamilovany. Najednou je vsechno spatne, vsechno mu vadi.

A nic ve zlem, ale pokud by tedy byli opravdu jen platonicti pratele, mel by ji silne umravnit. Protoze placat fejs fotkami se zenatym kolegou mi uplne vhodne neprijde.
Nerekla bych treba jedno foto z nejake oslavy, ale tohle je spis takovy vzkaz od ni pro tebe. Ze te ma na haku a je si tvym muzem jista.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16392 příspěvků 15.01.17 11:20

@Simima Tak to naprosto chápu, že tě deptá - myslím, že jsi ještě hodně tolerantní. vypadá to, že se do kolegyně zamiloval - a jestli s ní už něco měl nebo se k tomu teprve schyluje, už je vlastně fuk. Ta vzájemná náklonnost tam prostě bude.
Promluv s ním, pokud možno v klidu mu řekni, jak moc tě to zranuje a že to nepovažuješ za normální (a věř, že normální to není). Pokud má váš vztah ještě cenu, bude mít on potřebu situaci nějak řešit. Pokud ne, buď tě odbyde, nebo to bude bagatelizovat, či se bude vztekat a obviňovat tě z nepodložené žárlivost a pod. Vše je to alibismus a nenech se tím zmanipulovat či ukolébat. Jen by ses trápila.
Přeji hodně sil :kytka:

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 15.01.17 11:21

@Simima asi ma pocit, ze si nedostatečně užil a potřebuje to dohnat. Pak bych mu dala nůž na krk. Buď rodina nebo zábava. A kdyz půjde tak za to nestojí. Je to asi tím, ze jste spolu tak dlouho-respektive od brzkého mladí. My jsme zhruba ve stejném veku ale nejsme spolu zdaleka tak dlouho a přítel se stihnul vyřádit a ted uz je to umírněný vyspělý muž, který si nepotřebuje dohánět pubertu a fotit selfie s kamarádkami

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16392 příspěvků 15.01.17 11:23
@vonajebohyne píše:
To je prave znak, ze je do ni zamilovany. Najednou je vsechno spatne, vsechno mu vadi.A nic ve zlem, ale pokud by tedy byli opravdu jen platonicti pratele, mel by ji silne umravnit. Protoze placat fejs fotkami se zenatym kolegou mi uplne vhodne neprijde.
Nerekla bych treba jedno foto z nejake oslavy, ale tohle je spis takovy vzkaz od ni pro tebe. Ze te ma na haku a je si tvym muzem jista.

jj, taky v tom vidím jasnou provokaci té dotyčné směrem k zakladatelce. Navíc to o ní vypovídá, že je nezralá, sobecká a vyčůraná kr.va :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >