Jindřichohradecká porodnice a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 12:57
Jindřichohradecká porodnice a porod

Ahojky milé maminky,
Rodila jste některá v Jindřichohradecké porodnici?:) Vsichni si to tam chválí, tak jsem se rozhodla rodit také tam. Co jste sebou všechno potřebovali pro sebe i pro své miminko?:)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Jindřichův Hradec

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.08.14 13:03

Budu tam rodit v únoru, tak si zkušenosti ráda přečtu. Zatím jsem ale narazila jen na ty pozitivní. Kdy tě to čeká?

Aspera
Generální žvanilka 22017 příspěvků 27.08.14 13:03

Ahoj, rodila jsem tam obě děti a u mě spokojenost.

Pro sebe jsem potřebovala hygienické potřeby, radši si vem víc ručníků, když se stane nehoda při utírání ať máš čistý. Porodnické vložky, noční košili. Dobrý je i kojící čaj, je tam kuchyňka, kde si ho můžeš vařit.

Pro mimčo vlhčené ubrousky a plenky, jinak nic. Oblečení tam je, látkové pleny a kosmetika na mimčo taky.

Víc mě teď nenapadá, ale třeba si ještě vzpomenu.

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 13:17

Mě to čeká v listopadu:) To už je za chvili, tak se raději ptám dopředu, abych byla informovaná a věděla do ceho jdu:) A uz vis co budete mít?:)

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 27.08.14 13:21

Já jsem tam rodila před 3 rokama a na Vánoce se chystám zase. :D Byla jsem moc spokojená jak s péčí o mě, tak o malého. K manželovi se taky chovali výborně, měl veškeré info co se právě děje, proč se to děje, co hodlají dělat. Asistenky super, doktorka dorazila až ráno na poslední fázi. Na 6tinedělí byly taky moc fajn. Neustále kontrolovaly, jestli máme všechno, jak nám jde kojení, pomohly, poradily. :)

S výbavou bych to shrnula přesně jako to udělala @Aspera . :palec: Já si teda dopoledne hned po porodu psala mamce, ať mi odpoledne přiveze nafukovací kruh, abych si sedla. :lol: Poporodní vybavení, vložky do podprsenky. Já si je hned nedala a v noci jsem se musela převlíkat. :oops: Župan - návštěvy jsou na chodbě. :)

Přeju úspěšný porod!!! :hug:

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 13:29

Tak Vám děkuji holky, chtěla bych mít všechno raději připravené dopředu, nechci nic schánět na poslední chvíli. Trošku z toho mám strach, přeci je to jen moje první miminko:) Tak doufám, že bude všechno probíhat v pořádku.:)

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.08.14 13:47

@Lucík33 my si to nenecháme říct, ale já si jsem stejně 100% jistá klukem. :palec: A co vy?
@MuffinkaM tak to budeš mít 2,5 letý rozdíl? My přesně 2 roky a 7 měsíců a říkám si, že klidně mohl být menší. No, po porodu změním názor. :D

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 13:51

@Elilen: Ja bych to asi nevydrzela nevedet co to bude..:) My si to rict nechali, budeme mit kluka:)

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.08.14 13:54

@Lucík33 nám už je to teď úplně jedno. Kluk by byla taková výzva, poznat nový svět. Holka by byla asi lepší pro dceru - já vždycky chtěla ségru ( mám jen nevlastní). A pro peněženku by byla taky lepší holka. Máme všechno v holčičím. Ale oboje bude super. :palec:

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 14:01

@Elilen: Ja jsem taky vždycky chtěla holčičku, ale je dobře, že to bude kluk, protože u nás jsem jedina holka ja, a vim jaky to je vyrustat mezi samyma klukama: :)

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 27.08.14 14:46

@Elilen Malej bude mít 3 roky na konci září, holčička by se měla narodit kolem těch Vánoc, takže 3 a něco. :) My chtěli druhý už dávno, ale jsme vděčný i za tenhle rozdíl, když to bylo bez pomoci údajně nemožný. Náš malý vánoční zázrak. :andel: :D

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 27.08.14 16:26

Taky budu rodit v hradci, v rijnu. Seznam veci jsem dostala od kamaradky, co tam rodila, ale ztratila jsem ho :mrgreen: krome vlozek po porodu, tamponu do podprdy, tak mam pripraveny sitovane kalhotky, kojici podprsenku, toaletak, kosmetiku, rucniky atd. Pro maly plenky. Pak doklady a tak. Seznam veci najdes i na jejich strankach.

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 19:29

@Pomka: koukala jsem na stranky porodnice a nasla jsem tam seznam:) Tak s podle nej budu ridit:) A co cekate?:)

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.08.14 20:10

@Lucík33 tak třeba bude druhá holka. :) A jaké máte vymyšlené jméno?

@MuffinkaM My se snažili skoro rok. Vím, že to není zas taková doba, ale týden, než jsem se vyčůrala na test, který vyšel pozitivně, jsem volala do Pronatalu v ČB. Přitom už jsem byla těhotná. :)

Jojo, na stránkách mají seznam. :palec: Já rodila první v Krumlově. Tenkrát jsme totiž bydleli v ČB a tam jsme di měli donést stejné věci.

Holky, byly jste na prohlídce? Já bych určitě chtěla.

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 27.08.14 20:16

@Elilen: Jo snad jo, určitě druhé miminko chci, tak za 2 roky, aby od sebe nebyli o moc:) My už máme jméno od začátku, Mireček.:) a vy už máte vymyšlená jména?:)Už se moc těším až ho poprvé uvidím a tak..:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama