Jiné UM ve dne, jiné v noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Kecalka 106 příspěvků 24.04.18 22:06
Jine UM ve dne, jine v noci?

Ahoj, mam dotaz. Moje 8 mesicni dcerka se stale 1-2× vnoci budi na mliko, vypije asi 150ml Nutrilon2 nebo Nutrilon na dobre spani, vyjde to nastejno. Napadlo me, ze ji to asi moc nezasyti. Muzu ji na noc zkusit dat jine mleko, treba Hami nebo Sunar? Pres den uz vypije max.1 lahev odpoledne, jinak ma UM hlavne vecer a vnoci…nebude ji to delat spatne od zaludku 2 ruzna mleka?
Dekuju za zkusenosti :)

Ukázat recenze z kategorie Výživa

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4029 příspěvků 25.04.18 04:29

Ano bude ji spatne. Davej jen jedno.

araw
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 25.04.18 05:13

V 8mi mesicich? Klidne zkus jine. Spousta maminek dava vecer kase od ruznych vyrobcu. Uz ma traveni vyvinute

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 30319 příspěvků 25.04.18 05:21

Zkusit to můžeš, ale pochybuju, že to bude mít nějaký efekt.

vtipna
Kecalka 106 příspěvků 25.04.18 05:25

Cetla jsem, ze Hami Hajaja dobre zasyti…je fakt, ze ke snidani davam kase od ruznych vyrobcu a nic ji neni :) Tak zkusim a uvidim. Dekuju :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama