Reklama

Jiné UM ve dne, jiné v noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 24.04.18 22:06
Jine UM ve dne, jine v noci?

Ahoj, mam dotaz. Moje 8 mesicni dcerka se stale 1-2× vnoci budi na mliko, vypije asi 150ml Nutrilon2 nebo Nutrilon na dobre spani, vyjde to nastejno. Napadlo me, ze ji to asi moc nezasyti. Muzu ji na noc zkusit dat jine mleko, treba Hami nebo Sunar? Pres den uz vypije max.1 lahev odpoledne, jinak ma UM hlavne vecer a vnoci…nebude ji to delat spatne od zaludku 2 ruzna mleka?
Dekuju za zkusenosti :)

Nejnovější recenze z kategorie Výživa

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 25.04.18 04:29

Ano bude ji spatne. Davej jen jedno.

araw
Neúnavná pisatelka 16597 příspěvků 25.04.18 05:13

V 8mi mesicich? Klidne zkus jine. Spousta maminek dava vecer kase od ruznych vyrobcu. Uz ma traveni vyvinute

lucenka
Vesmírná mluvilka 32109 příspěvků 25.04.18 05:21

Zkusit to můžeš, ale pochybuju, že to bude mít nějaký efekt.

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 25.04.18 05:25

Cetla jsem, ze Hami Hajaja dobre zasyti…je fakt, ze ke snidani davam kase od ruznych vyrobcu a nic ji neni :) Tak zkusim a uvidim. Dekuju :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >