Jiné varianty manželské poradny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 20:53
Jine varianty manzelske poradny

Dobry vecer, mame s manzelem jiste problemy. Jde o ponizovani z jeho strany, zkusili jsme snad vsechno…ted uz je posledni moznost manzelska poradna, jake mate s ni zkušenosti? Popravde bych radeji volila nejakou ‚alternativu‘- terapie pro pary zalozena na podvedomi apod.,nevite o necem takovem??
Prave kineziologie me dovedla k tomu, ze s nim nechci byt..ale precejen bych opravdu zkusila vsechno, nez odejdu

Reakce:

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 24.01.17 21:58

A proč proboha chcete platit nějakým nesmyslným šarlatánům? Zejména pokud vás práce jiného šarlatána dovedla k tomu, že chcete rozbíjet rodinu?

To jako doufáte, že nastane zázrak a někdo provede kouzlo, a váš manžel se změní podle vašich představ?

To nenastane. Nikdy.

Regulérní párová terapie vás může naučit tomu druhému porozumět, orientovat se ve svých nenaplněných očekáváních a z nich plynoucích frustrací, prozkomat co z těch očekávání je nesmyslné a jen to otravuje vzduch. A proč kdo partnerovi dovolí, aby se k němu choval tak, jak mu to nevyhovuje.

To všechno je ovšem docela práce a především je založená na porozumění toho, co jde mimo vědomí - bez toho jaksi nemáte šanci začít měnit, to co je ve vašem vztahu špatně.

A žádný alt-praktik to nenabízí, protože je to moc práce a blbě se to prodává.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 22:37

@Ou urcite nemyslim, ze pujdu k nejake čarodějnici a ta mi da lektvar :mrgreen:
A tou regulerni parovou terapii myslite manzelskou poradnu? Nebo tim myslite ‚to nemozne‘…
Jinak dekuji za Vas nazor ;-)

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 13963 příspěvků 24.01.17 22:44
@Anonymní píše:
@Ou urcite nemyslim, ze pujdu k nejake čarodějnici a ta mi da lektvar :mrgreen:
A tou regulerni parovou terapii myslite manzelskou poradnu? Nebo tim myslite ‚to nemozne‘…
Jinak dekuji za Vas nazor ;-)

regulérní terapii myslí Zuzka obyčejnou manželskou poradnu

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 24.01.17 22:50

Tak nejlepší je to vyblít celému národu na TV Barrandov v nějakým tom pořadu. ;)

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 24.01.17 23:06

Tento odbornik by vam mohl pomoci JO :mrgreen:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 07:32
@Anonymní píše:
Dobry vecer, mame s manzelem jiste problemy. Jde o ponizovani z jeho strany, zkusili jsme snad vsechno…ted uz je posledni moznost manzelska poradna, jake mate s ni zkušenosti? Popravde bych radeji volila nejakou ‚alternativu‘- terapie pro pary zalozena na podvedomi apod.,nevite o necem takovem??
Prave kineziologie me dovedla k tomu, ze s nim nechci byt..ale precejen bych opravdu zkusila vsechno, nez odejdu

Manželská poradna nám nepomohla. Exmanžel nepochopil, o co tam vlastně šlo. Došlo mu to až v okamžiku, kdy jsem ho definitivně opustila.

S jeho ponižováním nic neuděláš. Já jsem to měla stejně. Zkoušela jsem po dobrém, po zlém. Nezabralo nic, až odchod.
Nevidím absolutně žádný důvod k tomu, nechat si otravovat život od chlapa, který si ženy neváží. A to ani v případě deseti společných dětí.

Já jsem se loni naučila techniku, která jde nesrovnatelně dál, než je kineziologie. Naprosto mi to převrátilo život. Tvůj manžel má kopu problémů, které si ale musí vyřešit sám. Všechno se řeší v podvědomí. Musí tomu být ale nakloněn. Muži na toto moc nevěří. A já zas nevěřím tomu, že by se kdokoliv trvale změnil vědomě.
Nepředěláš ho. Jediný, koho můžeš předělat, jsi ty sama. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 08:51

@Kobea diky za nazor. Muj muz je a o docela nakloneny, uvedomuje si to…ale i tak se to. opakuje. Taky si to vyzkousela, taky to vyzkousim tu poradnu, kdyz nepomuze…odejdu take, o tom jsem rozhnodnuta. A muzu se zeptat, co je to vyssi?

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 09:08
@Anonymní píše:
@Kobea diky za nazor. Muj muz je a o docela nakloneny, uvedomuje si to…ale i tak se to. opakuje. Taky si to vyzkousela, taky to vyzkousim tu poradnu, kdyz nepomuze…odejdu take, o tom jsem rozhnodnuta. A muzu se zeptat, co je to vyssi?

Pošli mi SZ. Nechci to tady rozebírat.
To je dobře, že je tomu muž nakloněný. Je velká šance, že by mohl změnit svoje postoje. Chce to ale i hodně práce na sobě. Někdy i hodně hodin práce. A výsledek rozhodně stojí za to. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >