Jiný jazyk lásky nebo nezájem?

Anonymní
18.2.20 23:48

Jiný jazyk lásky nebo nezájem?

Ahoj,

s partnerem jsme 3/4 roku a už opadly ty každodenní zamilovaný sms…s tím jsem se smířila, i když i teď mi často napíše jen tak ze mi posila pusu nebo ze se na mě těší atd.

Trápí mě ale to, ze já mu občas (2× :mrgreen: ) význam lásku a on nic…naposledy jsem mu dala pranicko na Valentýna a pojala jsem to v humoru ale napsala jsem mu, ze ho miluju. On mi odepsal pak ze moc děkuje a ze to je nádherný.

Když jsme spolu je stejný jako na začátku, tam rozdíl nevidím, nosí mi květiny, kupuje mi občas dárky, bere mě na výlety, občas přijede k práci aby mě vzal na oběd, chodí se mnou po doktorech protože řeším už dlouho jeden problém a dělá se mi po ošetření špatně, tak na mě vždycky čeká a veze mě domu…občas mi řekne jak mi to sluší (predtim to říkal furt :mrgreen: )…nikdy jsme se nepohadali ani nic.

A já nevím jestli mě miluje nebo mě má jen rad anebo proč proste nemůže něco říct. Jen jednou mi řekl ze mě má moc rad. A ze ví ze to neříká.

Nechci ať to vyznívá ze hledám problém kde není ale můj ex byl opak - denně miluju te ale činy nikde, takže tohle je mi mnohem mnohem bližší ale já začínám pochybovat ze mě miluje, a nechci byt s někym kdo mě má jen rad…to mě pak vymění za tu co bude milovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

340
18.2.20 23:58
@Anonymní píše:
Ahoj,

s partnerem jsme 3/4 roku a už opadly ty každodenní zamilovaný sms…s tím jsem se smířila, i když i teď mi často napíše jen tak ze mi posila pusu nebo ze se na mě těší atd.

Trápí mě ale to, ze já mu občas (2× :mrgreen: ) význam lásku a on nic…naposledy jsem mu dala pranicko na Valentýna a pojala jsem to v humoru ale napsala jsem mu, ze ho miluju. On mi odepsal pak ze moc děkuje a ze to je nádherný.

Když jsme spolu je stejný jako na začátku, tam rozdíl nevidím, nosí mi květiny, kupuje mi občas dárky, bere mě na výlety, občas přijede k práci aby mě vzal na oběd, chodí se mnou po doktorech protože řeším už dlouho jeden problém a dělá se mi po ošetření špatně, tak na mě vždycky čeká a veze mě domu…občas mi řekne jak mi to sluší (predtim to říkal furt :mrgreen: )…nikdy jsme se nepohadali ani nic.

A já nevím jestli mě miluje nebo mě má jen rad anebo proč proste nemůže něco říct. Jen jednou mi řekl ze mě má moc rad. A ze ví ze to neříká.

Nechci ať to vyznívá ze hledám problém kde není ale můj ex byl opak - denně miluju te ale činy nikde, takže tohle je mi mnohem mnohem bližší ale já začínám pochybovat ze mě miluje, a nechci byt s někym kdo mě má jen rad…to mě pak vymění za tu co bude milovat :nevim:

Pokud máte pochyby nebo byste chtěla, bay Vám to říkal častěji, prostě mu to řekněte, neví, že Vám tohle chybí a dokud mu to neřeknete, ani to vědět nebude, nečte Vám myšlenky. Prostě bych mu to řekla, tak jak to je, že Vám to chybí a jak byste si to předatavovala a jestli by s tím mohl něco udělat a trochu se přizpůsobit. Není na tom nic špatného říct si o to, když to nedostáváte a Vás partner o tom neví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13290
19.2.20 00:07

Já zastávám názor, že láska se vyznává činy a ne žvaněním. Vážně je pro tebe víc pochybný vyznávání lásky, který ten druhý nemusí ani myslet vážně, než všechno, co pro tebe přítel dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 00:12

Hele, jsme na tom stejně. Akorát my jsme spolu tři roky. Řekla jsem mu to, řekl, že to změní, prý holt jen v tomhle upadl do té praktičtějši roviny a spíš napíše sáhodlouhou zprávu těch věcných informací a na konci “těším se na Tebe”, zatímco dřív by to bylo kilometrové vyznání :mrgreen:. Ale je to pořád stejné, holt jalo na začátku už to asi nikdy nebude. Rozhodně to vůči němu nemyslím jako výtku, vážím si velmi jeho chování, jen mě občas zamrzí, že už to není tak cukry cukry jako na začátku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
50903
19.2.20 00:33
@Nora2 píše:
Pokud máte pochyby nebo byste chtěla, bay Vám to říkal častěji, prostě mu to řekněte, neví, že Vám tohle chybí a dokud mu to neřeknete, ani to vědět nebude, nečte Vám myšlenky. Prostě bych mu to řekla, tak jak to je, že Vám to chybí a jak byste si to předatavovala a jestli by s tím mohl něco udělat a trochu se přizpůsobit. Není na tom nic špatného říct si o to, když to nedostáváte a Vás partner o tom neví.
To přece musí jít z něj, ne si o takové věci říkat
@Janli píše:
Já zastávám názor, že láska se vyznává činy a ne žvaněním. Vážně je pro tebe víc pochybný vyznávání lásky, který ten druhý nemusí ani myslet vážně, než všechno, co pro tebe přítel dělá?

Pro mne taky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1363
19.2.20 00:36

@Venetia

Ale to, že to neříká ještě nemusí znamenat, že to v něm není ;). I já jsem se přistihla, že i přes to, že k partnerovi cítím velkou lásku, časem jsem začala být trochu semletá životem, a najednou mi došlo, že krom informace, kolik má koupit rohlíku, bych mu měla také říct, jak ho obdivuji, protože do hlavy mi nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
19.2.20 00:39

Pro me jsou dulezite ciny a ne kecy… zamilovanou smsku jsem nedostala uz peknou dobu, a nejak to neresim, vim ze tam ta laska je, obcas nas chytne cukrovaci nalada, ze jsme jak zamilovani pubertaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 01:31

Spousta chlapů na tohle není. Jak psaly ostatní, důležité jsou činy.
I chlápek, co ti třikrát do týdne řekne, že tě miluje, to nemusí myslet vážně…
Můžeš ho ve vhodné chvilce poprosit, že bys občas ráda i slyšela vyznání lásky, ale stavěla bych to především na tom, co pro tebe dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22933
19.2.20 07:23
@Anonymní píše:
Ahoj,

Nechci ať to vyznívá ze hledám problém kde není ale můj ex byl opak - denně miluju te ale činy nikde, takže tohle je mi mnohem mnohem bližší ale já začínám pochybovat ze mě miluje, a nechci byt s někym kdo mě má jen rad…to mě pak vymění za tu co bude milovat :nevim:

Pro mě jsou rozhodující činy a ne to ohrané miluji tě, lásko. To dokáže říct i člověk, co to tak nemyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50903
19.2.20 07:53
@Russet píše:
Pro mě jsou rozhodující činy a ne to ohrané miluji tě, lásko. To dokáže říct i člověk, co to tak nemyslí.

A čin nedokáže udělat ten co to tak nemysli :D?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22933
19.2.20 08:05
@Venetia píše:
A čin nedokáže udělat ten co to tak nemysli :D?

Tak jestli opakovaně dělá něco milého a celkově je prostě fajn, neřešila bych, že mi denně neříká miluju tě. On i někdy „obyčejný“ pohled do očí dělá divy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50903
19.2.20 09:27
@Russet píše:
Tak jestli opakovaně dělá něco milého a celkově je prostě fajn, neřešila bych, že mi denně neříká miluju tě. On i někdy „obyčejný“ pohled do očí dělá divy.

Podle mne má být oboje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22933
19.2.20 10:25
@Venetia píše:
Podle mne má být oboje

Mě přijde miluju tě ohrané a klišoidní. Nicneříkající. Třeba jsem s tebou šťastná mi zní daleko líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50903
19.2.20 10:28
@Russet píše:
Mě přijde miluju tě ohrané a klišoidní. Nicneříkající. Třeba jsem s tebou šťastná mi zní daleko líp.

miluji tě je zásadní, to vše kolem je příjemný balast…síla citu se z toho poznat nedá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
19.2.20 11:17

@Venetia
Tak ano, mělo by to vycházet z něj a pokud je druhá polovička nespokojená protože to neslyší, není nic jednoduššího, než na to upozornit. On to asi neví, tak těžko na to přijde, když mu to neřekne. oja bude akorát naštvaná, bude se vzdalovat, on nebude vědět proč, pak se bude shánět milenec atd. Prostě mu to říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama