Jiří Drahoš vs. Miloš Zeman

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milli_Š
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 18.01.18 02:35
Jiří Drahoš vs. Miloš Zeman

Milé maminky, věřím, že všechny jsme na stejné lodi v tom, že chceme pro naše děti to nejlepší, tu nejlepší budoucnost. Vidí někdo z vám tu budoucnost v osobě pana nynějšího prezidenta Zemana? Pokud ano, mám na vás pár otázek: 1. Líbí se vám slovník, jakým Miloš Zeman mluví? Dali byste dětem poslechnout nějaký jeho projev - „kuda sem, kuda tam“? Svěřili byste své dítě takovému dědečkovi? 2. Přijde vám, že se těší plnému zdraví a že je schopen dalších pět let jezdit po světě a reprezentovat naši zemi, být vrchním velitelem ozbrojených sil a plně rozhodovat o všem sám? 3. Nevadí vám jeho alkoholismus? 4. Nevadí vám, že kouří vždy a všude a je mu jedno, že je někde zakázáno kouřit?
Děkuji předem za odpovědi a za zamyšlení. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 193 Další »
Reakce:
jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 18.01.18 04:06

@Milli_Š jestli takhle uvazuji vsichni volici Drahose, tak je to hruza. A o to vlastne mainstreamu slo.Vis vubec, ze Drahos je jen nastrcena figurka v rukou mocnych? Ze podepsal jako jeden z prvnich vyzvu „vedci proti strachu“kde se hovori o prijimani migrantu? Vis, kdo ho vlatne sponzoruje? Ze mezi jeho fanousky patri Soros nebo i Kalousek?
Tvoje argumenty jsou naprosto smesne.Ano,vyhrady k tomuto mit muzes(i kdyz, to ze by byl alkoholik je naprosta hloupost),ale rozhodovat se podle toho, koho budes volit?
Dulezite je, kam by kazdy prezident chtek smerovat. I kdyz nema takove pravomoci, jeho smysleni je dulezite. Drahos by lezl do zadku Bruselu a Merklove a Zeman chce vice nezavislou republiku.
Mam take deti a nechci takoveho prezidenta jako je Drahos, ale kvuli uplne jinym vecem, nez pises ty!!

taketik
Závislačka 3952 příspěvků 18.01.18 04:46
:roll:

Příspěvek upraven 18.01.18 v 05:00

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 04:57
@jannina1 píše:
@Milli_Š jestli takhle uvazuji vsichni volici Drahose, tak je to hruza. A o to vlastne mainstreamu slo.Vis vubec, ze Drahos je jen nastrcena figurka v rukou mocnych? Ze podepsal jako jeden z prvnich vyzvu „vedci proti strachu“kde se hovori o prijimani migrantu? Vis, kdo ho vlatne sponzoruje? Ze mezi jeho fanousky patri Soros nebo i Kalousek?
Tvoje argumenty jsou naprosto smesne.Ano,vyhrady k tomuto mit muzes(i kdyz, to ze by byl alkoholik je naprosta hloupost),ale rozhodovat se podle toho, koho budes volit?
Dulezite je, kam by kazdy prezident chtek smerovat. I kdyz nema takove pravomoci, jeho smysleni je dulezite. Drahos by lezl do zadku Bruselu a Merklove a Zeman chce vice nezavislou republiku.
Mam take deti a nechci takoveho prezidenta jako je Drahos, ale kvuli uplne jinym vecem, nez pises ty!!

Dezinformace: Jiří Drahoš podepsal výzvu vědců, která vítá migranty.
Fakta: Není to výzva k přijímání, nýbrž výzva k diskusi „s chladnou hlavou“. Je to výzva proti strachu, hysterii a rozdmýchávání nesnášenlivosti. Žádné „vítání migrantů“ neobsahuje, což lze snadno ověřit v plném textu výzvy na www.vyzvavedcu.cz
Poznámka: Spojování prezidentské funkce s rozhodováním o migraci je navíc nesmyslné. Prezident nerozhoduje o migrační politice země. Nemá totiž zákonodárnou moc, tu má jen parlament.

Www.popravde.cz

Prosím anonym, politika je dost bouřlivé téma a nechci se hádat.

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 18.01.18 05:19

Tak ono se po prvnim kole rikalo, ze na Drahose vypluje spousta „spiny“ :roll: Ze byl estebak, ze je vitac, ze chce hned euro…
Skoda jen, ze jsou nekteri lide tak omezeni /a plati to pro oba tabory volicu/, ze si neumi najit fakta a kazdou, i na prvni pohled naprostou stupiditu, berou jako fakt…
To je nejvetsi zlo.

cecetka
Kelišová 7466 příspěvků 18.01.18 05:43

@Milli_Š Kazdy ma pravo dat svuj hlas kandidatovi, ktereho si vybere. A protoze lide mysli, tak se mohou svobodne rozhodnout.

Tvuj prispevekk je zavadejici. Kdybys napsala sve hodnoceni obou kandidatu, a objektivne zhodnotila jejich klady a zapory (jakoze nic neni cerne nebo bile), pak by se treba spousta lidi nad tvym komentarem zamyslela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 06:02

Tak kdyby vsichni na vec opravdu koukali jak vy tak jsme uz davno… :roll: Nikdo nerika ze Milous vypada skvele, to ze je alkoholik je uz ohrana piseň a zda bych ukazala svemu diteti projev? I jo a raději než to že pán Drahoš víta migranty! - raději budu v Tv ukazovat postaršiho člověka než ohrožovat rodinu migranty. Za další pán Drahoš chce co nejdříve prosadit Euro - nemyslim si ze naše země je na to připravena. Nepodporuje veřejná referenda takže když se nám nebude něco v období 5ti let líbit máme smůlu však politici rozhodnou! Vzhledem k tomu že jeho pravá ruka je Kalousek no tak to je vážně „paráda“. V neposlední řadě pán Drahoš je Akademik s politikou nemá zkušenosti ( max že podporoval nazory P. Kalouska -starši lidé si dobře pamatují směšnou valorizaci důchodů, kterou s p. Drábkem Kalousek prosadil ve výši 40 Kč v průměru.) nemá diplomatické zkušenosti a jeho názory na NATO a obranu státu jsou poněkud až úsměvné. Mohla bych pokračovat ještě v psaní proč Drahoš NE a rozhodně by to bylo moudřejší než jen to že Zeman není v úplně nej zdravotní kondici…To že není mě samotnou také moc netěší ale rozhodně má pro mě co se týka politiky a názoru na současný stav statu realnějši pohled.. Ještě bych chtěla říct že v prvním kole jsem p. Zemana nevolila ;) - v druhém kole ale budu - z mého pohledu podpořit p. Drahoše není nejlepší nápad..
prosim anonym nechci se dohadovat

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29276 příspěvků 18.01.18 06:08

Z těch dvou volím Zemana, Drahoš je slabý, napojený na neprůhledné financování, s faktickou politikou, ani okresního formátu nemá zkušenosti. Jen loutka, co by dobře vypadala na známkách.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 06:12

Nápodobně, taky jsem v prvním kole Zemana nevolila, ale teď (a doufám, že celá moje rodina) budu. Drahoše bych nechtěla za žádnou cenu - pro mě člověk bez vlastního názoru, který hraje jak mu pískají lidé, které fakt nemusím. Navíc s 80% jeho názorů se neztotožňuji. A to, že už Zeman není ve 100% kondici? Myslím, že to hlavní, a to je hlava, má celkem v pořádku. A že občas řekne sprosté slovo? Mě taky občas uletí, a nikdo mě za to neodsuzuje, i on je člověk, který má právo na přešlap. A pokud je ten přešlap jen toto, tak není co řešit. Tvé argumenty jsou naprosto směšné oproti tomu, o co tady doopravdy jde

araw
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 18.01.18 06:14

Zjisti si něco o Drahosovi, v prvním kole jsem taky Zemana nevolila, v druhem ale hlas dostane. :jazyk:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 18.01.18 06:25

@Milli_Š Tve argumenty proti Zemanovi jsou smesne… Ze mluvi sproste a kouri vzdy a vsude? Pravda, nemusel by, mohl by se mirnit. Ale to nasi zem neohrozuje.

Malike
Extra třída :D 11872 příspěvků 18.01.18 06:26

@Milli_Š já si myslím že ti není nic do toho kdo koho zvolí a že bys měla respektovat přesvědčení každého, proč bude volit toho a toho člověka.

sppo
Kecalka 176 příspěvků 18.01.18 06:28
@Anonymní píše:
Tak kdyby vsichni na vec opravdu koukali jak vy tak jsme uz davno… :roll: Nikdo nerika ze Milous vypada skvele, to ze je alkoholik je uz ohrana piseň a zda bych ukazala svemu diteti projev? I jo a raději než to že pán Drahoš víta migranty! - raději budu v Tv ukazovat postaršiho člověka než ohrožovat rodinu migranty. Za další pán Drahoš chce co nejdříve prosadit Euro - nemyslim si ze naše země je na to připravena. Nepodporuje veřejná referenda takže když se nám nebude něco v období 5ti let líbit máme smůlu však politici rozhodnou! Vzhledem k tomu že jeho pravá ruka je Kalousek no tak to je vážně „paráda“. V neposlední řadě pán Drahoš je Akademik s politikou nemá zkušenosti ( max že podporoval nazory P. Kalouska -starši lidé si dobře pamatují směšnou valorizaci důchodů, kterou s p. Drábkem Kalousek prosadil ve výši 40 Kč v průměru.) nemá diplomatické zkušenosti a jeho názory na NATO a obranu státu jsou poněkud až úsměvné. Mohla bych pokračovat ještě v psaní proč Drahoš NE a rozhodně by to bylo moudřejší než jen to že Zeman není v úplně nej zdravotní kondici…To že není mě samotnou také moc netěší ale rozhodně má pro mě co se týka politiky a názoru na současný stav statu realnějši pohled.. Ještě bych chtěla říct že v prvním kole jsem p. Zemana nevolila ;) - v druhém kole ale budu - z mého pohledu podpořit p. Drahoše není nejlepší nápad..
prosim anonym nechci se dohadovat

Neni v pravomoci prijimat, odmitat ci zvat uprchliky. Staci si precist clanek 62 a 63 Ustavy. Azylove rizeni spada do kompetence ministerstva vnitra. A Zeman JE historicky pro zavedeni eura. Dokonce jeden z nejvetsich zastancu. Staci si zadat do googlu Milos Zeman a euro.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49499 příspěvků 5 inzerátů 18.01.18 06:30
@Milli_Š píše:
Milé maminky, věřím, že všechny jsme na stejné lodi v tom, že chceme pro naše děti to nejlepší, tu nejlepší budoucnost. Vidí někdo z vám tu budoucnost v osobě pana nynějšího prezidenta Zemana? Pokud ano, mám na vás pár otázek: 1. Líbí se vám slovník, jakým Miloš Zeman mluví? Dali byste dětem poslechnout nějaký jeho projev - „kuda sem, kuda tam“? Svěřili byste své dítě takovému dědečkovi? 2. Přijde vám, že se těší plnému zdraví a že je schopen dalších pět let jezdit po světě a reprezentovat naši zemi, být vrchním velitelem ozbrojených sil a plně rozhodovat o všem sám? 3. Nevadí vám jeho alkoholismus? 4. Nevadí vám, že kouří vždy a všude a je mu jedno, že je někde zakázáno kouřit?
Děkuji předem za odpovědi a za zamyšlení. :mavam:

Uprime re emp, uz mi tydle agitky ****. Jako kdyby volici drahose byli nevo lepsiho, zemajovci blbi. Lejou tudle jetoleran i do hlavy uz i detem ve skole.
Sama zemana nevolim, mam pro to sve duvody, ale pokud nekdo dospeje k tomu, ze ma duvod volit zemana, rak to plje respektuju, povazuju za legitim :hug: ni volbu a nijak neshazuju jako horsi.
Libi se mi tendle clanek https://echo24.cz/…-ta-nenavist?…

edit admin - odstraněn vulgarismus

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 06:33

Posuzovat Zemana jen kvůli vzhledu a vystupování - to je síla voličů Drahoše, nic jiného totiž v rukách nemáte. Ještě mi nikdo nesdělil kloudný názor, proč volit Drahoše, pouze slyším, že Zeman není reprezentativní, že je hulvát, že vypadá jak týden před vlastním pohřbem apod…takže o tom naše zem je? Opravdu posuzujeme jen dle vzhledu, Zeman to má v hlavě víc než srovnané a ano, i mě někdy vadí nebo vadily nějaké jeho výroky a myslím, že by někdy měl víc přemýšlet nad tím, co a kde vypustí z pusy, nicméně, takové jeho jednání, vystupování a vzhled, není hrozbou pro naši zem. Dát hlas Drahošovi, je pro mě stejné, jako podat ruku Merkelové a to ne jen v případě jednání migrantů apod, jde o celkový pohled na politiku a EU.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 193 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >