Jiskření se šéfem, jak z toho ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 18:37
Jiskření se šéfem, jak z toho ven?

Zdravím, jsem dlouhodobě v trochu prekérní situaci a potřebovala bych poradit, jak z toho ven. Mezi mnou a mým nadřízeným to poněkud jiskří, snažím se neflirtovat, on se taky chová jako profík, ale prostě je to cítit, že je mezi námi velká náklonost. Nebudu to tady okecávat, prostě je to znát z každého pohledu, když si něco podáváme, nebo úsměvu a hlavně samozřejmě při konverzaci. Lidsky si hodně sedíme.

Poslední dobou děláme spolu hodně přesčasů, máme náročný projekt a já jsem z toho lehce nervózní. Nic se šéfem rozhodně nemám a nemám ani v plánu na tom nic měnit, předpokládám, že on to má stejně, taky je zadaný s ratolestmi atd. Ale přiznávám, že mi to trochu zasahuje do osobního života, přeci jen nějaké přiblblé zalíbení trochu narušuje koncentraci nad prací. Nějak navíc nejsem schopná se k němu chovat zcela odtažitě. A teď jak z toho ven?

Zažili jste někdo něco obdobného? Mám skvělou, dobře placenou práci, která mě hrozně baví, rozhodně ji nechci měnit, ale nevím, jak z toho ven. Promluvit si s šéfem narovinu? Obávám se, jestli by pak nenastala dusná atmosféra a že by to mohlo narušit přátelskou i pracovní stránku. Zkusit se nechat přeřadit na jiné projekt, ale jak to okecat, když jsme výborný tým a máme skvělé výsledky a je vidět, že i lidsky je vše v pořádku…? Navíc tahle práce je opravdu to co chci dělat. Babo raď. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 16.07.18 18:58
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem dlouhodobě v trochu prekérní situaci a potřebovala bych poradit, jak z toho ven. Mezi mnou a mým nadřízeným to poněkud jiskří, snažím se neflirtovat, on se taky chová jako profík, ale prostě je to cítit, že je mezi námi velká náklonost. Nebudu to tady okecávat, prostě je to znát z každého pohledu, když si něco podáváme, nebo úsměvu a hlavně samozřejmě při konverzaci. Lidsky si hodně sedíme.

Poslední dobou děláme spolu hodně přesčasů, máme náročný projekt a já jsem z toho lehce nervózní. Nic se šéfem rozhodně nemám a nemám ani v plánu na tom nic měnit, předpokládám, že on to má stejně, taky je zadaný s ratolestmi atd. Ale přiznávám, že mi to trochu zasahuje do osobního života, přeci jen nějaké přiblblé zalíbení trochu narušuje koncentraci nad prací. Nějak navíc nejsem schopná se k němu chovat zcela odtažitě. A teď jak z toho ven?

Zažili jste někdo něco obdobného? Mám skvělou, dobře placenou práci, která mě hrozně baví, rozhodně ji nechci měnit, ale nevím, jak z toho ven. Promluvit si s šéfem narovinu? Obávám se, jestli by pak nenastala dusná atmosféra a že by to mohlo narušit přátelskou i pracovní stránku. Zkusit se nechat přeřadit na jiné projekt, ale jak to okecat, když jsme výborný tým a máme skvělé výsledky a je vidět, že i lidsky je vše v pořádku…? Navíc tahle práce je opravdu to co chci dělat. Babo raď. :nevim:

Ignorovala bych a tu naklonost neopetovala.Prostě bych se sevrela do sebe.Ty doma mas manzela,deti?

tini
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 6 inzerátů 16.07.18 19:04

Zatla bych zuby a snazila se dal to udrzet v profesni rovine,urcite to casem vyprcha.Nikomu bych se nesverovala,jemu bych nic nenaznacovala ani si s nim nic nevyrikavala,ko­neckoncu takove veci se vetsinou pak jeste mohou otocit proti tobe,bud on te potopi,aby se ocistil nebo nekdo z kolegu.To simrani v brise si potaji uzivej,sni jen se zavrenyma ocima a vydrz.Nekazila bych si rodinu ani karieru

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.07.18 19:10

No já bych si s ním samozřejmě užila krásnou vášnivou noc. :mrgreen: V 80 bych měla aspoň na co vzpomínat. :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 19:16
@Dojcanis píše:
Ignorovala bych a tu naklonost neopetovala.Prostě bych se sevrela do sebe.Ty doma mas manzela,deti?

Snažím se o to, ale nejsem úplně schopná ignorovat jeho úsměvy a pohledy. Když to tak po sobě čtu, tak mi zřejmě odumírá mozek a vracím se do pubertálních let, nebo se ze mě stává slepice s IQ houpacího koně, :D
Mám manžela, děti, psy, dům atd… :) Takže také zadaná se závazky.

@tini píše:
Zatla bych zuby a snazila se dal to udrzet v profesni rovine,urcite to casem vyprcha.Nikomu bych se nesverovala,jemu bych nic nenaznacovala ani si s nim nic nevyrikavala,ko­neckoncu takove veci se vetsinou pak jeste mohou otocit proti tobe,bud on te potopi,aby se ocistil nebo nekdo z kolegu.To simrani v brise si potaji uzivej,sni jen se zavrenyma ocima a vydrz.Nekazila bych si rodinu ani karieru

Toho se právě obávám, že by se to mohlo otočit proti mě a celá úspěšná kariéra by kvůli něčemu takovému mohla jít vesele do kopru. Bohužel nás čeká skoro týdenní služební cesta do Barcelony, spousta jednání, prezentací a také spousta vína a večeří, tak doufám, že dokážu zůstat chladná a profesionální jako vždy.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16880 příspěvků 16.07.18 19:24

Víkendový teambuilding v termálních lázních by to měl rozseknout, tak jako je tomu jinde :think: :think: :think:

PenelopaW
Kecalka 417 příspěvků 4 inzeráty 16.07.18 19:36

Pokud je to jen jiskření, tak bych to nechala být. Ale pokud sama ucítíš, že už to překračuje nějaké meze, tak bych to ve vší slušnosti utnula. Pokud by to šéf chtěl posouvat dál, tak bych mu klidně řekla, že takhle platonicky je to beztak lepší, realita většinou dost věcí pokazí ;).

tulipán
Závislačka 3182 příspěvků 16.07.18 20:04

Snažím se o to, ale nejsem úplně schopná ignorovat jeho úsměvy a pohledy. Když to tak po sobě čtu, tak mi zřejmě odumírá mozek a vracím se do pubertálních let, nebo se ze mě stává slepice s IQ houpacího koně, :D
Mám manžela, děti, psy, dům atd… :) Takže také zadaná se závazky.

Ja myslim, ze sis tak hezky odpovedela a ze zadne klise typu sex na sluzebni ceste te nemuze ohrozit. Nestoji to za to. :kytka:

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 16.07.18 20:04
@Anonymní píše:
Mám skvělou, dobře placenou práci, která mě hrozně baví, rozhodně ji nechci měnit, ale nevím, jak z toho ven. Promluvit si s šéfem narovinu? Obávám se, jestli by pak nenastala dusná atmosféra a že by to mohlo narušit přátelskou i pracovní stránku. Zkusit se nechat přeřadit na jiné projekt, ale jak to okecat, když jsme výborný tým a máme skvělé výsledky a je vidět, že i lidsky je vše v pořádku…? Navíc tahle práce je opravdu to co chci dělat. Babo raď. :nevim:

To je blbost, co by si mu řekla :think: :think: :think: ?
Neopětovat náklonost a být profesionální.

beata84
Kecalka 155 příspěvků 16.07.18 20:14
@Anonymní píše:
Toho se právě obávám, že by se to mohlo otočit proti mě a celá úspěšná kariéra by kvůli něčemu takovému mohla jít vesele do kopru. Bohužel nás čeká skoro týdenní služební cesta do Barcelony, spousta jednání, prezentací a také spousta vína a večeří, tak doufám, že dokážu zůstat chladná a profesionální jako vždy.

To je svízelná situace. Ono to nefunguje tak, že si řekneš, že to budeš ignorovat. Já to zažila s jedním kolegou. Sice oba svobodní, ale VŮBEC jsme se k sobě nehodili a to jsem věděla předem, ale nějak mě něco přitahovalo. Nakonec jsme se spolu párkrát vyspali, on se hrozně zamiloval. Ale muselo to skončit. Představila jsem ho jen jedné kamarádce, která zírala „co to je za úlet“. Bych si nafackovala, ten vztah už pak nikdy nebyl dobrý… Vím, že toto je diametrálně jiná situace, ale jen chci říct, že někdy prostě mozek ví, že to není dobré, ale cosi ho v jeden moment zlomí… Buď silná, nikomu to neříkej, budou tě pak pokoušet dorazy „tak co pan XX“ a tím to ještě zhoršovat, budeš o tom mluvit a tím se víc zamilovávát…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 20:15
@meduzza píše:
To je blbost, co by si mu řekla :think: :think: :think: ?
Neopětovat náklonost a být profesionální.

To je právě ono, vůbec nevím. Jsem zvyklá většinu věcí řešit přímo a většinou se nebojím jakékoliv debaty, ale tady fakt nevím, jestli by to nenadělalo víc škody než užitku. :)
Koneckonců i na šéfovi je vidět, že když mu to zrovna ujede a nějak příliš zaflirtuje, zavtipkuje, nebo projeví příliš vřelosti, že se pak na chvíli stáhne… takže myslím, že nehrozí, že by se najednou po mě rozhodl nějak natvrdo vyjet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 20:18
@beata84 píše:
To je svízelná situace. Ono to nefunguje tak, že si řekneš, že to budeš ignorovat. Já to zažila s jedním kolegou. Sice oba svobodní, ale VŮBEC jsme se k sobě nehodili a to jsem věděla předem, ale nějak mě něco přitahovalo. Nakonec jsme se spolu párkrát vyspali, on se hrozně zamiloval. Ale muselo to skončit. Představila jsem ho jen jedné kamarádce, která zírala „co to je za úlet“. Bych si nafackovala, ten vztah už pak nikdy nebyl dobrý… Vím, že toto je diametrálně jiná situace, ale jen chci říct, že někdy prostě mozek ví, že to není dobré, ale cosi ho v jeden moment zlomí… Buď silná, nikomu to neříkej, budou tě pak pokoušet dorazy „tak co pan XX“ a tím to ještě zhoršovat, budeš o tom mluvit a tím se víc zamilovávát…

Nikomu o tom rozhodně neříkám, bohužel ostatní kolegové - respektive některé kolegyně nabyly trochu dojmu, že šéf má pro mě slabost. Snažím se ty kecy ignorovat a neřešit to, ale ty narážky jsou nepříjemné.

beata84
Kecalka 155 příspěvků 16.07.18 20:23
@Anonymní píše:
Nikomu o tom rozhodně neříkám, bohužel ostatní kolegové - respektive některé kolegyně nabyly trochu dojmu, že šéf má pro mě slabost. Snažím se ty kecy ignorovat a neřešit to, ale ty narážky jsou nepříjemné.

Tak asi nejlip je si nabrnknout nějakého chlapa, nebo aspoň použít kamaráda, aby šéf viděl, že někoho máš a jsi šťastná. Tím by mohl trochu přestat flirotovat, protože si uvědomí, že by se mohl zptrapnit, že z tvé strany není zájem. Jakmile přestane on, budeš to mít jednosušší i ty. Ať tě někdo jde vyprovodit na letiště…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 22:46
@Anonymní píše:
To je právě ono, vůbec nevím. Jsem zvyklá většinu věcí řešit přímo a většinou se nebojím jakékoliv debaty, ale tady fakt nevím, jestli by to nenadělalo víc škody než užitku. :)
Koneckonců i na šéfovi je vidět, že když mu to zrovna ujede a nějak příliš zaflirtuje, zavtipkuje, nebo projeví příliš vřelosti, že se pak na chvíli stáhne… takže myslím, že nehrozí, že by se najednou po mě rozhodl nějak natvrdo vyjet.

Mě celkem fungovalo v podobných případech, že jsem schválně před dotyčným mluvila o manželovi.
Když se třeba zeptal, co budu dělat o víkendu, tak jsem vždy odpověděla, že MY s manželem si někam vyjedeme, nebo jsme byli tam a tam.Pak jsem o debaty zakomponovala děti, a tak dokola. ;)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 16.07.18 23:38

Ja bych si to ve vsi pocestnosti uzivala ;) Pokud jsi zasadova a rodina pro tebe hodne znamena, nemuze se prece nic stat. Ani na sluzebce, ani nikde jinde. Nebo o sobe pochybujes ? A podle toho, jak to popisujes, ani z jeho strany to nevypada, ze by chtel neco vic. Taky jsem kdysi neco podobnebo prozila. Uz je to 25 let a dodnes na to rada vzpominam :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >