Jíst bramborovou slupku nebo nejíst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 16.05.19 14:14
Jíst bramborovou slupku nebo nejíst?

Mile maminky, odmala nás učili že nemáme jíst bramborovou slupku, protože jsou v ní škodlivé látky.

Když jsem ale v Anglii nebo v Americe, kde se podávají například zapečené velké brambory se sýrem, rybou a podobně, všimla jsem si, že brambory jedí lidé i se slupkami - co je tedy správně? Možná je to banalita, ale zajímá mě váš názor a zkušenost :) děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 16.05.19 14:16

Popravdě nevím, žiju v Anglii a brambory se slupkou tu podávají i v restauraci úplně běžně, i domácí hranolky na sobě velmi často mají slupku. Osobně si myslím, že jsou líní loupat, ale rozhodně na to ještě nikdo neumřel :mrgreen: osobně sním takovou tu tenoučnou slupku malých brambor, ale třeba tu jacket potato ne, to je vyloženě taková ta tuhá silná slupka.

Ornwen
Kelišová 5162 příspěvků 16.05.19 14:18

@maskovak mne to nikdo od mala neucil. Jim to od mala. Mne to tak chutna.

Jeseterka
Stálice 56 příspěvků 16.05.19 14:18

Mladé brambory se jedí se slupkou běžně. Pokud to nejsou brambory úplně v kondici, tak je škrábu.

lucenka
Hvězda diskuse 35929 příspěvků 16.05.19 14:19

Od mala jím brambory i se slupkou. Mám je tak ráda. KDyby to bylo nějak škodlivé, tak se těžko budou prodávat třeba americké brambory apod.

debra.morgan
Echt Kelišová 8140 příspěvků 16.05.19 14:19

Jim to tak od té doby co jím brambory, na různé způsoby ;) nikdo mi nikdy neřekl, že bych to neměla jíst a i kdyby…

chs.jasmin
Echt Kelišová 9410 příspěvků 16.05.19 14:20

@maskovak

Ahoj,

tohle tedy neznám a nikdo mi to neříkal - nemají se jst naklíčené a zelené brambory, kvuli obsahu solaninu. :nevim:
Já třeba miluju pečené brambory - kdy je jen rozkrájím na měsíčky vč slupky. Taky mám strašně ráda ranné brambory - vaří se v celku a jí i se slupkou (mnááám).

bartsch
Závislačka 4892 příspěvků 16.05.19 14:23

Nové brambory s tenkou slupkou se běžně jí i se slupkou. Skvělé jsou vařené, pečené,… :P

ka2ka
Extra třída :D 14914 příspěvků 16.05.19 14:27

Jedovatý jsou ty klíčky, jinak nové brambory se šlupkou jsou skvělý

Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 16.05.19 14:27

@chs.jasmin mně teda jo. U nás bramborách nesmělo zůstat nic a vzpomínám si, že máma jednou udělala naprosto strašnou scénu, když jsem jako přílohu udělala brambory i se slupkou :mrgreen:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 16.05.19 14:29

Má ve slupkách být solanin, jakožto i v celých bramborách.. Manžel třeba se slupkou vůbec nesnese, vyjma nových, slupky podle něj patří prasatům, tím se odjakživa krmí. Babička striktně loupala. Cituji z Wiki:Koncentrace solaninu v pokrmech se rovněž výrazně sníží, jsou-li brambory zbaveny nejen slupky, ale i 2 až 3 mm povrchu hlízy pod slupkou, kde je koncentrace alkaloidů nejvyšší.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 16.05.19 14:33

@bartsch nové chápu, ty taky neloupu, jde mi spíš o ostatní typy brambor

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 16.05.19 14:34

Jíst se můžou, ale vadí to kvůli solaninu. Většina populace na to malé množství citlivá není. Já třeba nesmím kvůli solaninu ani rajčata, nejsou-li dokonale uzrálé, takže se ani slupkami cpát nebudu.
U brambor jde konkrétně o to, že nejvíc solaninu je těsně pod slupkou a když se vaří oloupané, tak přechází do vody. Pokud se konzumují se slupkou a třeba ještě pečou bez vody, tak ten obsah solaninu je několikanásobně vyšší. Ale dospělý člověk bez přecitlivělosti na solanin by z občasné konzumace problém mít neměl.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 16.05.19 14:35
@Lalelale píše:
@chs.jasmin mně teda jo. U nás bramborách nesmělo zůstat nic a vzpomínám si, že máma jednou udělala naprosto strašnou scénu, když jsem jako přílohu udělala brambory i se slupkou :mrgreen:

přesně tak :-).Moje lékařka mi také řekla, že zásadně je loupe. Já se tedy slupkám taky, vyjma nových, vyhýbám, a sundavám i slupku v Anglii u zapečených-často je i tvrdá a nechutná.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 16.05.19 14:37
@BlaZenkaB píše:
Jíst se můžou, ale vadí to kvůli solaninu. Většina populace na to malé množství citlivá není. Já třeba nesmím kvůli solaninu ani rajčata, nejsou-li dokonale uzrálé, takže se ani slupkami cpát nebudu.
U brambor jde konkrétně o to, že nejvíc solaninu je těsně pod slupkou a když se vaří oloupané, tak přechází do vody. Pokud se konzumují se slupkou a třeba ještě pečou bez vody, tak ten obsah solaninu je několikanásobně vyšší. Ale dospělý člověk bez přecitlivělosti na solanin by z občasné konzumace problém mít neměl.

Dík za vysvětlení. Mně třeba fakt slupky nedělají dobře, takže tím to bude :kytka: Oni předci věděli své, máma i babi je opravdu, vyjma nových, loupou, i prababička, ta byla léčitelka…Pa a dík za názory :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama